MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 12 sierpnia
im. Klary, Juliana

Turniej Gier i Zabaw – klasy drugie

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 8 listopada 2018, 8:40
Aktualizacja: 8:58
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami drugi dzień rywalizacji w ramach Turnieju Gier i Zabaw organizowanego przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze. W środę (7.11) na parkiecie hali przy ul. Sudeckiej sport z zabawą łączyli uczniowie klas drugich, a dzisiaj (8.11) poznamy najlepszych w klasach trzecich i w klasyfikacji ogólnej.

Uczestnicy imprezy mieli do wykonania 5 konkurencji, dostosowanych do ich wieku i umiejętności. Jak się okazało, podobnie jak w przypadku klas pierwszych - najlepsze wyniki osiągnęły dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 11 im. Fryderyka Chopina, którzy zgromadzili 98 punktów. Na drugim miejscu (również tak jak w dniu poprzednim) uplasowała się Szkoła Podstawowa Nr 2 (87 pkt.), a na trzecim Szkoła Podstawowa Nr 10 (81 pkt.). Co istotne, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i przy dekoracji stawał na najwyższym stopniu podium. Na kolejnych miejscach znalazły się: SP 6, SP 13, SP 5, SP 7 i SP 8.

W czwartek (8.11) ostatni dzień rywalizacji, która z powodu braku dostępu do hali przy ul. Złotniczej została rozłożona na trzy dni i odbywa się w środku tygodnia. Jest to wyjątkowa sytuacja, ale to nie przeszkadza młodym sportowcom w znakomitej zabawie, ubarwionej elementami patriotycznymi z okazji 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Klasy trzecie rozpoczną dzisiaj zmagania o godz. 10:00. Wstęp wolny!

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
25%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tenisowe zmagania przy Sudeckiej

Stalowe rumaki w Karpaczu

Czy tramwaj wróci pod Zajezdnię?

Czytelniczka: drogo i brudno

Wbiegną na Przełęcz Okraj

Ciekawe pary w drugiej rundzie

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Przed nami decydujący turniej

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
580
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%