MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Turniej Gier i Zabaw – klasy drugie

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 8 listopada 2018, 8:40
Aktualizacja: 8:58
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
Za nami drugi dzień rywalizacji w ramach Turnieju Gier i Zabaw organizowanego przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze. W środę (7.11) na parkiecie hali przy ul. Sudeckiej sport z zabawą łączyli uczniowie klas drugich, a dzisiaj (8.11) poznamy najlepszych w klasach trzecich i w klasyfikacji ogólnej.

Uczestnicy imprezy mieli do wykonania 5 konkurencji, dostosowanych do ich wieku i umiejętności. Jak się okazało, podobnie jak w przypadku klas pierwszych - najlepsze wyniki osiągnęły dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 11 im. Fryderyka Chopina, którzy zgromadzili 98 punktów. Na drugim miejscu (również tak jak w dniu poprzednim) uplasowała się Szkoła Podstawowa Nr 2 (87 pkt.), a na trzecim Szkoła Podstawowa Nr 10 (81 pkt.). Co istotne, każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i przy dekoracji stawał na najwyższym stopniu podium. Na kolejnych miejscach znalazły się: SP 6, SP 13, SP 5, SP 7 i SP 8.

W czwartek (8.11) ostatni dzień rywalizacji, która z powodu braku dostępu do hali przy ul. Złotniczej została rozłożona na trzy dni i odbywa się w środku tygodnia. Jest to wyjątkowa sytuacja, ale to nie przeszkadza młodym sportowcom w znakomitej zabawie, ubarwionej elementami patriotycznymi z okazji 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Klasy trzecie rozpoczną dzisiaj zmagania o godz. 10:00. Wstęp wolny!

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
25%
Złości
1
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dotacje na kluby ligowe

Najlepsza okazja do rehabilitacji

Walczyli z wymagającymi rywalami

Montują taśmociąg pod wyciągiem na Kopę

Używki w kulturze

Siatkarskie złoto dla SP 11

Co za bieg! Mamy złoty medal w Lozannie!

Orszak Trzech Króli

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
208
Tak
18%
Nie
76%
Nie wiem
6%