MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Trzynaście medali powędrowało na szyje jeleniogórskich sportowców

Wiadomości: Polana Jakuszycka/Wisła
Niedziela, 6 stycznia 2013, 22:54
Aktualizacja: 22:57
Autor: MDvR
Fot. użyczone
Bardzo dobrze wypadli zawodnicy MKS–u Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra w zawodach Pucharu Polski w narciarstwie biegowym i biathlonie. Mistrzostwa Karkonoszy „Memoriał Jana Mądrego i I edycję Biegu na Igrzyska rozegrano w Jakuszycach 4 i 5 stycznia 2013 roku.

Nasi zawodnicy zdobyli 5 medali – najlepsze wyniki osiągnęli:

Piotr Skowron – Junior A
srebrny medal w sprincie na 1,5km.CT,
IV m. w biegu na 12 km. FT

Wojciech Smykowski – Senior
V m w sprincie na 1,5 km CT

Kamila Boczkowska – Juniorka D
srebrny medal w biegu na 2km CT,
IV m w biegu na 2 km.FT,

Karolina Matuszczak – seniorka
IV m w biegu sprinterskim na 1,5 km CT,
IV m w biegu na 8 km FT

Michał Skowron – junior C
XIV m w sprincie na 1,5 km CT,
XIV m w biegu na 2 km FT

Mateusz Opała – junior C
XVII m w sprincie na 1,5 km CT,
XXI m w biegu na 2 km FT

Róża Łyjak – juniorka C
XVIII m w sprincie na 1,5 km CT,
srebrny medal w biegu na 4 km FT

Oskar Wysocki – junior D
XVII m w biegu na 2km CT,
XIII m w biegu na 2 km FT

Michał Boreczek – Junior D
XXI m w biegu na 2 km FT
XII m w biegu na 2 km FT

Antoni Bryszewski – junior E
XI m w biegu na 2km CT,
XII m w biegu na 2 km FT

Daria Deja – Juniorka E
brązowy medal w biegu na 2 km CT
brązowy medal w biegu na 2 km FT

Weronika Soprych – Juniorka E
XII m w biegu na 2 km CT
XII m w biegu na 2 km CT

Natalia Traczyk– Juniorka E
XIV m w biegu na 4 km FT

PUCHAR POLSKI - CELUJ W IGRZYSKA -Wisła - Kubalonka 3-6.01.2013
Bardzo dobrze wystartowali nasi zawodnicy zdobywając 8 medali, a kwalifikacje na Mistrzostwa Świata Juniorów zdobyli: Dariusz Krajewski i Mateusz Zawół

Bieg indywidualny juniorów na 12,5 km
1 m Dariusz Krajewski
7 m Mateusz Zawół
15 m Paweł Cichocki

Bieg indywidualny juniorek na 10 km:
3 m Iga Kordasiewicz
6 m Kamila Buchla
9 m Marcelina Stadnik
12 m Urszula Żygało

Bieg indywidualny juniorek młodszych na 10 km:
3 m Katarzyna Wołoszyn
5 m Martyna Piech
12 m Natalia Baczyńska
14 m Karolina Piech

Bieg indywidualny Młodzików na 8 km:
2 m Piątek Jakub
4 m Kanik Tomasz
11 m Gromyko Adrian
13 m Andrzej Wolnicki

Bieg indywidualny Młodziczek na 6 km:
3 m Barzak Łucja
5 mTaterka Natalia
6 m Rutecka Patrycja
7 m Fischer Olga
10 m Lachowicz Nikola

Bieg indywidualny Młodzików Mł. na 6km
5 m Jedziniak Łukasz
9 m Michalski Dominik
10 m Bergański Kacper

Bieg indywidualny Młodziczek Mł. Na 4 km.
3 m Marcelina Badacz

Bieg sprinterski Juniorów na 7,5 km:
2 m Zawół Mateusz
3 m Krajewski Dariusz
12 m Cichocki Paweł

Bieg sprinterski Juniorek na 6 km:
4 m m Kordasiewicz Iga
7 m Stadnik Marcelina
12 m Żygało Urszula

Bieg sprinterski Juniorów Mł. na 7,5 km:
5 m Galik Mateusz
16 m Kolano Kamil

Bieg sprinterski Juniorek Mł na 6 km:
4 m Piech Martyna
7 m Baczyńska Natalia
9 m Wołoszyn Katarzyna
12 m Piech Karolina

Bieg sprinterski Młodzików na 6 km:
7 m Piątek Jakub
11 1m Gromyko Adrian
12 m Kanik Tomasz
16 m Wolnicki Andrzej

Bieg sprinterski Młodziczek na 4,5 km:
4 m Taterka Natalia
5 m Rutecka Patrycja
7 m Barzak Łucja
8 m Lachowicz Nikola
10 m Czupryniak Karolina

Bieg sprinterski Młodzików Mł. na 4,5 km:
5 m Fergański Kacper
7 m Michalski Dominik

Bieg sprinterski Młodziczek Mł. na 4,5 km:
4 m Marcelina Badacz

Zawodników trenują - biegi narciarskie: Mieczysław Skowron, Waldemar Matusiak, Ewa Mickiewicz, Dorota Skowron, Wojciech Smykowski. Biathlon: Waldemar Domitrz, Dawid Matwijów, Maciej Koziński, Magdalena Nykiel, Joanna Badacz, Izabela Daniło, Jarosław Bednarz

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Przy Złotniczej będzie chodnik do boiska

Janowiczanki najlepsze w Sycowie

Milanos tuż za podium

Bulwar Cieplicki otwarty!

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Jubileuszowy trening

Sadowski i Choma najszybsi

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
299
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%