MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Trzy propozycje na najbliższy tydzień

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 20 maja 2018, 21:24
Aktualizacja: 21:37
Autor: Teatr Norwida
Fot. Teatr Norwida
"Szelmostwa Lisa Witalisa", "Gąska" oraz "Seks dla opornych – Scena inicjatyw aktorskich" to propozycje teatru Norwida na koniec maja.

Już od środy, przez dwa kolejne dni, na scenach teatru grane będą "Szelmostwa Lisa Witalisa", na które zapraszamy nie tylko najmłodszych wielbicieli sztuki teatralnej.
Na sobotę i niedzielę zaplanowano, spektakl pt.: "Seks dla opornych – Scena inicjatyw aktorskich". Sztuka opowiada historię Alice i Henryego, małżeństwo z dwudziestopięcioletnim stażem, ktore spędza weekend w najmodniejszym w mieście, ekskluzywnym hotelu „L”. Pragną odnaleźć utraconą z czasem dawną namiętność. Ma im w tym pomóc wykradziony przez Alice z biblioteki podręcznik „Seks dla opornych”. Czy rady zawarte w książce pozwolą naszym bohaterom ponownie zbliżyć się do siebie i ugruntować trwałość związku? Odnaleźć na nowo szczęście w małżeńskim pożyciu? Na te pytania znajdziecie Państwo odpowiedź oglądając sztukę kanadyjskiej autorki Michele Riml „Seks dla opornych”, która oprócz wspaniale nakreślonych komediowych scen z życia małżeńskiego, proponuje również odrobinę refleksji o naturze miłości i nieuchronności przemijania.

Czas trwania: ok. 1 godz. 40 min.
__________________________________

Dział Marketingu i Organizacji Pracy Artystycznej przypomina, że w związku z przebudową i modernizacją Teatru w sezonie artystycznym 2017/2018 zapraszamy na scenę przy -ul. Krótkiej 3 (dawne Kino Grand).

BILETY INFORMACJE REZERWACJE
75-64-28-130
widownia@teatrnorwida.pl
Kasa ul. Krótka 3
wtorek-czwartek 12:00-15:00
piątek 9:00-19:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Wybory: Zwycięstwo PiS

"Dzień Walentego"

Wracają cietrzewie

Powstaje taras widokowy na Szrenicy

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Spór o edukację seksualną

Seniorzy świętowali

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Sonda

Dla piratów drogowych, jak w Estonii, zamiast mandatu godzinny postój. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
279
Tak
55%
Nie
37%
Nie wiem
8%