MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Trzy propozycje na najbliższy tydzień

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 20 maja 2018, 21:24
Aktualizacja: 21:37
Autor: Teatr Norwida
Fot. Teatr Norwida
"Szelmostwa Lisa Witalisa", "Gąska" oraz "Seks dla opornych – Scena inicjatyw aktorskich" to propozycje teatru Norwida na koniec maja.

Już od środy, przez dwa kolejne dni, na scenach teatru grane będą "Szelmostwa Lisa Witalisa", na które zapraszamy nie tylko najmłodszych wielbicieli sztuki teatralnej.
Na sobotę i niedzielę zaplanowano, spektakl pt.: "Seks dla opornych – Scena inicjatyw aktorskich". Sztuka opowiada historię Alice i Henryego, małżeństwo z dwudziestopięcioletnim stażem, ktore spędza weekend w najmodniejszym w mieście, ekskluzywnym hotelu „L”. Pragną odnaleźć utraconą z czasem dawną namiętność. Ma im w tym pomóc wykradziony przez Alice z biblioteki podręcznik „Seks dla opornych”. Czy rady zawarte w książce pozwolą naszym bohaterom ponownie zbliżyć się do siebie i ugruntować trwałość związku? Odnaleźć na nowo szczęście w małżeńskim pożyciu? Na te pytania znajdziecie Państwo odpowiedź oglądając sztukę kanadyjskiej autorki Michele Riml „Seks dla opornych”, która oprócz wspaniale nakreślonych komediowych scen z życia małżeńskiego, proponuje również odrobinę refleksji o naturze miłości i nieuchronności przemijania.

Czas trwania: ok. 1 godz. 40 min.
__________________________________

Dział Marketingu i Organizacji Pracy Artystycznej przypomina, że w związku z przebudową i modernizacją Teatru w sezonie artystycznym 2017/2018 zapraszamy na scenę przy -ul. Krótkiej 3 (dawne Kino Grand).

BILETY INFORMACJE REZERWACJE
75-64-28-130
widownia@teatrnorwida.pl
Kasa ul. Krótka 3
wtorek-czwartek 12:00-15:00
piątek 9:00-19:00

Czytaj również

Zderzenie przy szpitalu

Rusza Akademia Przedsiębiorczości

Bo palą byle czym

PiS odkrywa pierwsze karty

Szelmostwa Lisa Witalisa dla wszystkich

Giełda tonie w błocie

Lis Witalis – to uczta dla małych i dużych!

Areszt dla dilerów

Sonda

Są plany, aby zmienić nazwę powiatu jeleniogórskiego na karkonoski. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
480
Tak
21%
Nie
72%
Nie wiem
7%