Wrocław: Trzy medale zawodników MKL "12"

Poniedziałek, 11 maja 2015, 20:28
Aktualizacja: 20:30
Autor: MKL "12"
Podczas Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży w lekkiej atletyce, która została przeprowadzona 9–10.05.2015 r. na stadionie olimpijskim we Wrocławiu zawodnicy MKL "12" Jelenia Góra zdobyli 3 medale oraz ustanowili kilka rekordów życiowych.

Złote medale wywalczyli: Daria Chobry w biegu na 100 m ppł. w kategorii młodziczek w czasie nowego rekordu życiowego - 16,19 s oraz Adrian Kołodziej w biegu na 110 m ppł. w kategorii juniorów młodszych z wynikiem - 17,31 s.

Medal brązowy zdobył Bartosz Gul w biegu na dystansie 110 m ppł. w kategorii juniorów - 15,41 s.

Rekordy życiowe ustanowili: Kornelia Madeja w biegu na 200 m z wynikiem - 26,98 s. oraz chłopcy na tym samym dystansie: Adam Mazur- 25,53 s i Mateusz Cichy - 25,77 s.