MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Trzecie „Lemowisko” udało się świetnie

Wiadomości: Kowary
Środa, 20 czerwca 2012, 8:58
Aktualizacja: 9:03
Autor: Organizator
Fot. Tomasz Raczyński
Piknik Rodzinny "Lemowisko", który odbył się w miniony weekend na boiskach kowarskiego ogólniaka przyciągnął do wspólnej zabawy dziesiątki mieszkańców miasta nad Jedlicą. Były występy artystyczne młodzieży z "Lema" oraz dzieci z kowarskich szkół podstawowych i przedszkola, wspólna nauka salsy i pokazy akcji gaśniczych zorganizowane przez straż pożarną.

W trakcie całego pikniku odbywały się licytacje oraz loteria fantowa, a policjanci bezpłatnie znakowali rowery. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się turniej piłkarski dla młodzieży - Mini Euro oraz ścieżka dydaktyczna przygotowana przez Nadleśnictwo „Śnieżka”.

- To już trzecia edycja pikniku „Lemowisko” będącego okazją do wspólnej zabawy młodzieży, rodziców i pracowników szkoły. W tym roku frekwencja udowodniła, że jest to świetny sposób na integrację środowiska szkolnego, promocję twórczości uczniów i zdrowe spędzenie wolnego czasu. Chciałabym bardzo podziękować rodzicom, którzy upiekli ciasta, wsparli finansowo imprezę i licznie przybyli na „Lemowisko”, aby bawić się razem z nami – mówiła Grażyna Krakowiak, dyrektor szkoły.

- Podziękowania należą się również nauczycielom i uczniom, którzy przygotowali piknik, Nadleśnictwu „Śnieżka” za świetną ścieżkę dydaktyczną, straży pożarnej i policjantom za atrakcyjne pokazy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, aby impreza była udana - dodała na koniec dyrektor szkoły.

Ogłoszenia

Czytaj również

Świetne półkolonie

Nie zaśmiecajmy otoczenia Kropelki

Bilety MZK też podrożeją?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~xxx 20-06-2012 10:58
no no Pani ze zdjęcia 11 urocza :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dużo drożej za śmieci

Wyniki matur w Jeleniej Górze

Szlakiem kowarskich sanatoriów

Jelenia Góra na Głównym Szlaku Sudeckim

Promesa dla powiatu

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
636
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%