MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Trzecie „Lemowisko” udało się świetnie

Wiadomości: Kowary
Środa, 20 czerwca 2012, 8:58
Aktualizacja: 9:03
Autor: Organizator
Fot. Tomasz Raczyński
Piknik Rodzinny "Lemowisko", który odbył się w miniony weekend na boiskach kowarskiego ogólniaka przyciągnął do wspólnej zabawy dziesiątki mieszkańców miasta nad Jedlicą. Były występy artystyczne młodzieży z "Lema" oraz dzieci z kowarskich szkół podstawowych i przedszkola, wspólna nauka salsy i pokazy akcji gaśniczych zorganizowane przez straż pożarną.

W trakcie całego pikniku odbywały się licytacje oraz loteria fantowa, a policjanci bezpłatnie znakowali rowery. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się turniej piłkarski dla młodzieży - Mini Euro oraz ścieżka dydaktyczna przygotowana przez Nadleśnictwo „Śnieżka”.

- To już trzecia edycja pikniku „Lemowisko” będącego okazją do wspólnej zabawy młodzieży, rodziców i pracowników szkoły. W tym roku frekwencja udowodniła, że jest to świetny sposób na integrację środowiska szkolnego, promocję twórczości uczniów i zdrowe spędzenie wolnego czasu. Chciałabym bardzo podziękować rodzicom, którzy upiekli ciasta, wsparli finansowo imprezę i licznie przybyli na „Lemowisko”, aby bawić się razem z nami – mówiła Grażyna Krakowiak, dyrektor szkoły.

- Podziękowania należą się również nauczycielom i uczniom, którzy przygotowali piknik, Nadleśnictwu „Śnieżka” za świetną ścieżkę dydaktyczną, straży pożarnej i policjantom za atrakcyjne pokazy. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się, aby impreza była udana - dodała na koniec dyrektor szkoły.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sadzą las

W planach remont ulicy

Wpadka fałszerzy

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~xxx 20-06-2012 10:58
no no Pani ze zdjęcia 11 urocza :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Doczekają się ronda

XXI Biennale Fotografii Górskiej rozpoczęte

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
644
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%