MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 4 czerwca
im. Franciszka, Karola

Trzecia wygrana Kobierzyc

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 7 sierpnia 2019, 21:35
Aktualizacja: 23:17
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomek Raczyński
KPR Kobierzyce przebywa na tygodniowym obozie w Pałacu Wojanów, podczas którego ekipa Edyty Majdzińskiej trenuje trzy razy dziennie, korzystając również z hali przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze. Po poniedziałkowym zwycięstwie nad miejscowymi Karkonoszami, zespół spod Wrocławia odniósł dzisiaj (7.08) trzecie sparingowe zwycięstwo (drugie w Jeleniej Górze). Tym razem KPR pokonał HC Roedertal (2. Bundesliga) 19:15.

Mecz był rozgrywany systemem 2x20 minut, a było to spowodowane opóźnionym przyjazdem Niemek do Jeleniej Góry. Wcześniej Roedertal rozegrał sparing z Karkonoszami (również 2x20 minut). Pierwsza połowa była bardzo wyrównana - oba zespoły kilkukrotnie zmieniały się na prowadzeniu. Do przerwy było 8:7. Po zmianie stron trenerka Kobierzyc nadal testowała różne warianty gry, bowiem KPR przeszedł małą rewolucję kadrową - pojawiło się sporo nowych zawodniczek, które mają wzmocnić ekipę Edyty Majdzińskiej. Ostatecznie kobierzyczanki zwyciężyły 19:15 i było to ich trzecie zwycięstwo w okresie przygotowawczym, bowiem wcześniej wygrały w Piotrkowie Trybunalskim z miejscową Piotrkowią 32:24. W dniach 16-18 sierpnia 2019 r. KPR zagra w Lubinie w międzynarodowym turnieju, w którym oprócz ich zespołu i miejscowego Zagłębia zagrają: Galiczanka Lwów, FSV Mainz 05 oraz Iuventa Michalovice.

KPR Kobierzyce - HC Roedertal 19:15 (8:7)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Kapitalna wiadomość w sprawie linii kolejowej do Karpacza i Kowar!

Pełna mobilizacja zwolenników Rafała Trzaskowskiego

Kosić czy nie kosić?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~alfred 8-08-2019 9:02
Naszi zawadniczki wygrałli czy przegrałli ?
komentarz usunięty
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kowary będą miały plażę

W Podgórzynie za wodę jak za złoto!

Radny Mariusz Gierus pokieruje pogotowiem

Tym razem na piasku

Sonda

Pojawiają się głosy, że w związku z zaległościami w nauce, spowodowanymi pandemią, wszyscy uczniowie powinni powtarzać rok. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
495
Tak
23%
Nie
75%
Nie wiem
3%