MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Trzeci turniej z cyklu „Karkonosze Cup”

Wiadomości: Siedlęcin
Środa, 18 lipca 2012, 0:01
Aktualizacja: 0:01
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Trzecie zawody (turniej par) w piłce siatkowej amatorów z cyklu .“Karkonosze Cup” 2012 organizowane przez Okręgowe TKKF “Karkonosze” odbyły się 14 lipca na boiskach do piłki siatkowej w Siedlęcinie.

W zawodach wystąpiło 11 dwuosobowych zespołów:

1. TKKF “ORLE” – Krystian Adamczak, Waldemar Hann
2. PREZES & JUNIOR – Wojciech Zaremba, Marcin Lara
3. VCB KOWARY – Piotr Gwizdek, Tomasz Kafel
4. PAULINA & ERNEST – Paulina Łozowska, Ernest Machała
5. JUREK & TOMEK – Tomasz Romańczyk, Jerzy Tabaka
6. TIM – Maciej Cholewiński, Tomasz Piasecki
7. NIEZWYCIĘŻENI – Alicja Delestowicz, Grzegorz Delestowicz
8. RIO GRANDE – Łukasz Szmydyński, Marcin Piłat
9. IDZIAK & ŚWIDZIŃSKI – Tomasz Idziak, Bartłomiej Świdziński
10. RIO – Kazimierz Dembiński, Bartłomiej Puszczyk
11. TROLL TEAM – Agnieszka Mendelt, Dominika Jaworowska

Pierwsza faza turnieju:

Zespoły podzielono na 3 grupy, które grały spotkania każdy z każdym do 15 punktów. W wyniku spotkań w poszczególnych grupach klasyfikacja zespołów przedstawia się następująco:

Grupa A
1.JUREK & TOMEK – Tomasz Romańczyk, Jerzy Tabaka
2.TIM - Maciej Cholewiński, Tomasz Piasecki
3.PREZES & JUNIOR – Wojciech Zaremba, Marcin Lara

Grupa B
1.RIO GRANDE - Łukasz Szmydyński, Marcin Piłat
2.PAULINA & ERNEST – Paulina Łozowska, Ernest Machała
3.TROLL TEAM – Agnieszka Mendelt, Dominika Jaworowska
4.IDZIAK & ŚWIDZIŃSKI – Tomasz Idziak, Bartłomiej Świdziński

Grupa C
1.VCB KOWARY – Piotr Gwizdek, Tomasz Kafel
2.TKKF “ORLE” - Krystian Adamczak, Waldemar Hann
3.NIEZWYCIĘŻENI - Alicja Delestowicz, Grzegorz Delestowicz
4.RIO - Kazimierz Dembiński, Bartłomiej Puszczyk

Druga faza turnieju:

Dwa pierwsze zespoły z pierwszej fazy turnieju, utworzyły dwie grupy po trzy zespoły w grupie, które grały spotkania każdy z każdym do 15 punktów. W wyniku spotkań w poszczególnych grupach klasyfikacja zespołów przedstawia się następująco:

Grupa D
1.JUREK & TOMEK – Tomasz Romańczyk, Jerzy Tabaka
2.VCB KOWARY – Piotr Gwizdek, Tomasz Kafel
3.PAULINA & ERNEST – Paulina Łozowska, Ernest Machała

Grupa E
1.RIO GRANDE - Krystian Adamczak, Waldemar Hann
2.RIO GRANDE - Łukasz Szmydyński, Marcin Piłat
3.TIM - Maciej Cholewiński, Tomasz Piasecki

Trzecia, finałowa faza turnieju:
Zespoły, które zajęły w drugiej fazie turnieju pierwsze i drugie miejsce w grupie, grały spotkania półfinałowe w których: zespół RIO GRANDE (Łukasz Szmydyński, Marcin Piłat) pokonał drużynę JUREK & TOMEK (Tomasz Romańczyk, Jerzy Tabaka) 23 -21, a zespół TKKF “ORLE”(Krystian Adamczak, Waldemar Hann) zwyciężył VCB KOWARY (Piotr Gwizdek, Tomasz Kafel)

Mecz o trzecie miejsce
VCB KOWARY - JUREK & TOMEK 28 - 26

Wielki finał
RIO GRANDE - TKKF “ORLE” 21 -18

Tabela końcowa III turnieju
1. (13) RIO GRANDE - Łukasz Szmydyński, Marcin Piłat
2. (11) TKKF “ORLE” - Krystian Adamczak, Waldemar Hann
3. (9) VCB KOWARY – Piotr Gwizdek, Tomasz Kafel
4. (8) JUREK & TOMEK – Tomasz Romańczyk, Jerzy Tabaka
5. (7) PAULINA & ERNEST – Paulina Łozowska, Ernest Machała
TIM - Maciej Cholewiński, Tomasz Piasecki
7. (5) PREZES & JUNIOR – Wojciech Zaremba, Marcin Lara
TROLL TEAM – Agnieszka Mendelt, Dominika Jaworowska
NIEZWYCIĘŻENI - Alicja Delestowicz, Grzegorz Delestowicz
10. (2) IDZIAK & ŚWIDZIŃSKI – Tomasz Idziak, Bartłomiej Świdziński
RIO - Kazimierz Dembiński, Bartłomiej Puszczyk

Uwaga.
Przy miejscu podano ilość punktów rankingowych zdobytych w drugim turnieju.

Punkty rankingowe, po trzech turniejach, zaliczone do cyklu .“Karkonosze Cup” 2012

Wojciech Zaremba 46
Marcin Lara 46
Piotr Gwizdek 46
Krystian Adamczak 41
Waldemar Han 41
Tomasz Piasecki 37
Wojtek Rećko 34
Karol Mroczkowski 34
Andrzej Konopka 32
Paweł Gwizdek 32
Ernest Machała 31
Maciej Cholewiński 31
Marco Kern 30
Tomasz Romańczyk 30
Jerzy Tabaka 30
Łukasz Szmydyński 27
Marcin Piłat 27
Tomasz Kafel 26
Paulina Łozowska 25
Paweł Bojar 24
Bartosz Wojtowicz 24
Mateusz Frąc 20
Bartłomiej Świdziński 20
Kazimierz Dembiński 20
Bartłomiej Puszczyk 20
Dominika Jaworowska 19
Marcin Florkowski 18
Krzysztof Pilawa 16
Kamil Prorok 16
Piotr Piechota 16
Piotr Galus 16
Adrian Złotkowski 14
Piotr Giera 14
Grzegorz Sługocki 12
Michał Sługocki 12
Krystian Ligiżyński 12
Konrad Walkowiak 12
Daniel Matusiak 12
Oskar Klimek 12
Patryk Obolewicz 12
Mateusz Kaniewski 12
Agnieszka Nowocień 10
Maciek Bobyk 10
Karolina Majewska, 10
Jerzy Sarna 10
Kamila Fulara 10
Agnieszka Madej, 10
Jarosław Wilusz 10
Damian Rudy 8
Marek Urbańczyk 8
Michał Mackiewicz 8
Rafał Olszawy 8
Agnieszka Mendelt 6
Rafał Niesobski 6
Łukasz Niesobski 6
Kuba Cieniawski 6
Kamil Niedziewicz 6
Patryk Grzędziel 6
Piotr Siwka 6
Alicja Delestowicz 5
Grzegorz Delestowicz 5
Michał Oblewicz 4
Kamil Orzoł 4
Jędrzej Huta 2
Kamil Łęcki 2
Rafał Szafrański 2
Paweł Mańka 2
Tomasz Idziak 2

Zapraszamy na czwarty turniej cyklu .“Karkonosze Cup” 2012 który zostanie rozegrany w dniu 25.08.2012 (sobota) godz. 10,00 (zapisy w godzinach 9,30 – 9,50) na boiskach do piłki siatkowej na basenie MOS przy ul. Sudeckiej.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Giną woreczki na psie odchody

Zacięta i efektowna walka w Przesiece

Co z tym SOR–em?

Świetne półkolonie

Wystartował „Art–Skwer”

37. MFTU rozpoczęty!

Chojnik Maraton dla twardzieli

Dużo drożej za śmieci

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
677
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%