MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Trzeba mądrzej i lepiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 23 września 2011, 11:41
Aktualizacja: 16:35
Autor: TS
waskipp
Fot. waskipp
Zbigniew Ładziński to jedyny bezpartyjny kandydat do Senatu. Jest znanym samorządowcem, przedsiębiorcą i filantropem. Jest głęboko zaangażowany w sprawy naszego miasta i powiatu. Aktywnie działa w samorządzie gospodarczym na terenie powiatów kamiennogórskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego i złotoryjskiego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie współpracy z partnerami zagranicznymi. Wielokrotnie bierze czynny udział w pracach Euroregionu „Nysa” oraz Hansa Parlamentu w Hamburgu. Jest Starszym Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Jeleniej Górze. Pełni funkcję Prezesa Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej. Członek wielu organizacji pozarządowych.

Zbigniew Ładziński to jedyny kandydat w Jeleniej Górze, który otrzymał jednoznaczne poparcie bezpartyjnych, wybitnych samorządowców z naszego regionu: Rafała Dutkiewicza prezydenta Wrocławia, Piotra Romana prezydenta Euroregionu „Nysa” i miasta Bolesławiec oraz Kazimierza Janika wójta gminy wiejskiej Zgorzelec.
Program wyborczy Zbigniewa Ładzińskiego wyróżnia się pozytywnie na tle jego partyjnych konkurentów. Jest on najbardziej konkretny i oparty na potrzebach naszego regionu. Pięć najważniejszych spraw do załatwienia w Senacie to jego zdaniem:
1. Walka z plagą bezrobocia,
2. Odbudowa szkolnictwa zawodowego,
3. Powstrzymanie prywatyzacji szpitali,
4. Uwłaszczenie obywateli,
5. Wspieranie rozwoju organizacji pozarządowych.
Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania interesującego wywiadu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Dzieją się cuda

Wielka Paka dla Dzieciaka po raz 11!

Pożegnanie ks. Steca

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Chcą powtórki wyborów!

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
629
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%