MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Trzeba mądrzej i lepiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 23 września 2011, 11:41
Aktualizacja: 16:35
Autor: TS
waskipp
Fot. waskipp
Zbigniew Ładziński to jedyny bezpartyjny kandydat do Senatu. Jest znanym samorządowcem, przedsiębiorcą i filantropem. Jest głęboko zaangażowany w sprawy naszego miasta i powiatu. Aktywnie działa w samorządzie gospodarczym na terenie powiatów kamiennogórskiego, jaworskiego, jeleniogórskiego i złotoryjskiego. Posiada bogate doświadczenie w zakresie współpracy z partnerami zagranicznymi. Wielokrotnie bierze czynny udział w pracach Euroregionu „Nysa” oraz Hansa Parlamentu w Hamburgu. Jest Starszym Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Jeleniej Górze. Pełni funkcję Prezesa Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej. Członek wielu organizacji pozarządowych.

Zbigniew Ładziński to jedyny kandydat w Jeleniej Górze, który otrzymał jednoznaczne poparcie bezpartyjnych, wybitnych samorządowców z naszego regionu: Rafała Dutkiewicza prezydenta Wrocławia, Piotra Romana prezydenta Euroregionu „Nysa” i miasta Bolesławiec oraz Kazimierza Janika wójta gminy wiejskiej Zgorzelec.
Program wyborczy Zbigniewa Ładzińskiego wyróżnia się pozytywnie na tle jego partyjnych konkurentów. Jest on najbardziej konkretny i oparty na potrzebach naszego regionu. Pięć najważniejszych spraw do załatwienia w Senacie to jego zdaniem:
1. Walka z plagą bezrobocia,
2. Odbudowa szkolnictwa zawodowego,
3. Powstrzymanie prywatyzacji szpitali,
4. Uwłaszczenie obywateli,
5. Wspieranie rozwoju organizacji pozarządowych.
Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania interesującego wywiadu.

Ogłoszenia

Czytaj również

To wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie

Nowy dyrektor WORD

Przed nami finał WOŚP

Jeleniogórska PO wspiera Siemoniaka

Czesi są spóźnieni

Wandalizm czy profanacja?

Ferie na e–sportowo

Jeleniogórski polonez

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
498
Tak
18%
Nie
76%
Nie wiem
5%