MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Trwa nabór do Rady Działalności Pożytku Publicznego

Wiadomości: Region
Środa, 23 lipca 2014, 8:44
Aktualizacja: 8:45
Autor: Angela
Marszałek województwa dolnośląskiego ogłosił nabór kandydatów do Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Termin zgłaszania się chętnych mija 5 sierpnia br.

Wojewódzka Rada Działalności Pożytku Publicznego stanowi organ konsultacyjny i opiniodawczy. Na szczeblu wojewódzkim powołuje ją marszałek województwa. Ustawa wymaga, by reprezentanci organizacji pozarządowych stanowili co najmniej połowę członków rady.

Zgłoszenia kandydatów na członków Dolnośląskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego odbywa się na „Karcie zgłoszenia kandydata”, do której należy dołączyć oświadczeniem kandydata o niekaralności, wyrażeniu zgodny na kandydowanie oraz przetwarzania danych osobowych.

Wypełnioną kartę zgłoszenia kandydata wraz z wymaganymi dokumentami należy złożyć do 5 sierpnia 2014 roku:
1) osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu, ul. Słowackiego 12–14 albo w Kancelarii Ogólnej – Filii we Wrocławiu ul. Ostrowskiego 7-9, z dopiskiem „Dolnośląska Rada Działalności Pożytku Publicznego” lub;
2) za pośrednictwem poczty (decyduje data wpływu do UWMD) na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, ul. Ostrowskiego 7, 53–238 Wrocław, z dopiskiem „Dolnośląska Rada Działalności Pożytku Publicznego”.

Zgłoszenia złożone po terminie nie będą rozpatrywane. Szczegółowe informacje o naborze kandydatów zostały zamieszczone na stronach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Są dostępne na stronie http://www.umwd.dolnyslask.pl/organizacje-pozarzadowe/organizacje-pozarzadowe/aktualnosci/artykul/ogloszenie-marszalka-wojewodztwa-dolnoslaskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Bobry na Zabobrzu

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~taka prawda 23-07-2014 21:11
I tak stołki rozdadzą sobie nawzajem same buraki z Wrocławia według zasady znajomości i układzików. Wrocław - złodziejskie miasto.
~AnonimGall 23-07-2014 22:03
A może byś się zgłosił????
~ 24-07-2014 2:37
AnonimGall - co kolejny wpis to głupszy. Tobie ktoś płaci za te głupoty, które wypisujesz na forach, czy ty tak sam z siebie ? Zabijasz nudę podczas wakacji ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sytuacja w spółce Sanikom

Krakowska w budowie

Monitoring w Radomicach

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2052
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%