MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Trudniej zostać kierowcą

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 20 kwietnia 2006, 0:00
Autor: Nowiny Jeleniogórskie
- Faktycznie. Wczoraj zdała u mnie tylko jedna osoba, choć wcześniej pomyślnie kończyło egzamin jakieś 50 proc. zdających - przyznał Nowinom Jeleniogórskim Paweł Broniszewski, egzaminator nadzorujący w jeleniogórskim Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

Rozporządzenie ministra wprowadziło blisko 50 sytuacji, kiedy muszę przerwać egzamin. I jeśli tylko któraś z nich nastąpi, robię to - przecież kontroluje mnie kamera, po co ktoś później ma się mnie czepiać?

Paweł Broniszewski opowiada o dziewczynie ze Starej Kamienicy, która bez problemu jeszcze dwa tygodnie temu egzamin by zdała. - Jechała pewnie, poprawnie i bezpiecznie - ocenia większą część egzaminu kandydatki. - Niestety, w samej końcówce sprawdzianu, na krzyżówce, pojechała w prawo już po zgaśnięciu zielonej, warunkowej strzałki. Nie stworzyła żadnego zagrożenia, była świadoma swego błędu, nieco się tylko zagapiła. Kiedyś bym puścił taką sytuację, bo z okoliczności wynikało, że dziewczyna była dobrze przygotowana, zdałaby egzamin.

Ogłoszenia

Czytaj również

Remont w remizie

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Zosia 20-04-2006 13:31
kiedyś- to musiałaby dać w łapę, zeby egzaminator przymknął oko na jej zagapienie się.
~kierowca 20-04-2006 15:35
Pozdrowienia dla Broniszewskiego, chyba jedyny w miare normalny egzaminator w WORD-zie :)
~Myślący 20-04-2006 17:23
gdyby egzaminatorzy nie mieli kasy od kolejnych powtórek z wątpliwej rozrywki opłacania od nowa kolejnych egzaminów-to może...kto wie. Gdyby miał dobrą wolę-jak twierdzi-to nikt by się nawet nie przyczepił do jego decyzji-przecież dziewczyna była przygotowana i nie stworzyła zagrożenia. Popadają w drugą skrajność, bo nie mogą "dorobić".
~MONIA 20-04-2006 18:03
A JA POZDRAWIAM P.PUKA-MŁODSZEGO-
~maria 21-04-2006 7:10
dlaczego ciągle powtarzacie o łapówkach, nigdy nikomu nie dałąm żadnej łapówki, chyba że kwiaty na zakończenie roku szkolnego ,podobno to też nie zgodne z zasadami Kaczystanu, wiem bardzo dobrze że niektórzy są bardzo ostrymi egzaminatorami ale , nie wszyscy biorą cesh,żeby wydać prawo jazdy, to jakaś paranoja, a na marginesie zdać w Polsce prawo jazdy to jak splunąć , może by ktoś pojechał dalej niż za róg własnej ulicy, to że Polacy jeżdzić nie potrafią widoczne jest w Anglii najbardziej, śmiech bierze jak zaczyna gościu jeżdzić prawą stroną jezdni , a przecież Europejczyk, a moze byłoby lepiej zabrać te prawka wszystkim i teraz przeprowadzić generalny egzamin, połowa z tych gołogłówych byłaby bez roboty za kółkiem, zwłaszcza jak wpychają się na piątego czy dziesiątego w korku na autostradzie pożal się Boże, takich to dzielnych kierowców mamy, zatem kto jeszcze jest za liberalnymi przepisami?
~R..r.. 21-04-2006 21:48
Rowniez tak jak moja kolezanka Monia przesylam pozdro.dla P.PUKA mlodszego i dla P.ANTONIEGO!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozbiórka „Kuźnicy”

Doczekają się wiat przystankowych

Zderzenie w Radomierzu

Kolejowe inwestycje w Kotlinie Kłodzkiej

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
791
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%