MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Trudne zadanie KPR–u Jelenia Góra

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 9 listopada 2010, 15:58
Aktualizacja: 15:59
Autor: red.
Fot. Robert Ignaciak
Środowe spotkanie z wicemistrzem Polski ekipą KGHM–u Metraco Zagłębie Lubin, będzie dla zawodniczek KPR–u prawdziwym sprawdzianem umiejętności.

Po ostatniej bolesnej porażce z koszalińską Politechniką jeleniogórzanki przed własną publicznością będą zapewne chciały udowodnić swoją wartość. Szczypiornistki zdają sobie sprawę, że o kolejne punkty w lidze będzie ciężko, ale zapowiadają ambitną walkę.

Jesteśmy dobrze przygotowane do tego meczu. Choć wiele osób skazuje nas na porażkę, to wiem, że nasza drużyna pokaże charakter i zagra zdecydowanie od pierwszych minut. Z pewnością kibice obejrzą dobre spotkanie – zapowiada Marta Dąbrowska.

Obecny lider Superligi Zagłębie Lubin po serii siedmiu zwycięstw zgubił pierwsze punkty w ostatnim meczu ze Startem Elbląg, mimo to pozostaje zdecydowanym faworytem tego spotkania. Przewagą jeleniogórzanek będzie atut własnego parkietu i gorący doping kibiców. Zapraszamy na to ciekawie zapowiadające się widowisko już w najbliższą środę 10 listopada od 17.30 do hali przy ul. Złotniczej.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Dzieją się cuda

Wielka Paka dla Dzieciaka po raz 11!

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Pożegnanie ks. Steca

Chcą powtórki wyborów!

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Radosne Mikołajki

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
645
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%