MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 sierpnia
im. Jakuba, Sławy

Trójbój lekkoatletyczny szkół podstawowych [WYNIKI]

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 23 maja 2014, 15:39
Aktualizacja: 15:45
Autor: MDvR
Fot. MT
Aż 414 uczniów, w tym 206 dziewczynek i 208 chłopców wzięło udział w zawodach w trójboju lekkoatletycznym klas I–IV szkół podstawowych. Młodzi lekkoatleci pobiegli na 60 metrów, skakali w dali i rzucali piłeczką palantową.

Fotorelacja z pierwszego dnia rywalizacji dostępna: TUTAJ

Fotorelację z drugiego dnia znajdziesz TUTAJ

Zwycięzcami rywalizacji zostali uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 11, którzy we wszystkich pionach klas stawali na najwyższym stopniu podium. Pozostałe miejsca po zaciętej sportowej rywalizacji uzyskały następujące szkoły...

Klasyfikacja generalna trójboju lekkoatletycznego klas I – IV:
1. SP 11 - 16 pkt
2. SP 6 - 40 pkt
3. SP 8 - 46 pkt
4. SP 2 - 57 pkt
5. SP 15 - 59 pkt
6. SP 3 - 66 pkt
7. SP 13 - 87 pkt
8. SP 7 - 90 pkt
9. SP 10 - 90 pkt
10. SP 5 - 103 pkt

Klasyfikacja klas I

1. Szkoła Podstawowa nr 11
Skład zespołu:
Dziewczęta – Wojtaczka Weronika, Zieleń Aurelia, Balawajder Maja, Pniak Natalia, Mikulska Emilia
Chłopcy – Małek Grzegorz, Mazepa Paweł, Jemai Kamil, Kucia Jakub, Babi Franciszek

2. Szkoła Podstawowa nr 6
3. Szkoła Podstawowa nr 3
4. Szkoła Podstawowa nr 2
5. Szkoła Podstawowa nr 8
6. Szkoła Podstawowa nr 15
7. Szkoła Podstawowa nr 7
8. Szkoła Podstawowa nr 13
9. Szkoła Podstawowa nr 5
10. Szkoła Podstawowa nr 10

Klasyfikacja klas II

1. Szkoła Podstawowa nr 11
Skład zespołu:
dziewczęta – Pladzyk Oliwia, Mikulska Julia, Trojan Julia, Ignasiak Zuzanna, Jarosińska Hanna
chłopcy – Sztac Jakub, Grabowiecki Adam, Dudziński Oskar, Buko Dominik, Lewandowski Dawid

2. Szkoła Podstawowa nr 6
3. Szkoła Podstawowa nr 13
4. Szkoła Podstawowa nr 8
5. Szkoła Podstawowa nr 7
6. Szkoła Podstawowa nr 2
7. Szkoła Podstawowa nr 10
8. Szkoła Podstawowa nr 5
9. Szkoła Podstawowa nr 15
10. Szkoła Podstawowa nr 3

Klasyfikacja klas III

1. Szkoła Podstawowa nr 11
Skład zespołu:
dziewczęta - Kowaliszyn Amelia, Kamińska Adrianna, Tuzel Wiktoria, Stelmaszczyk Natalia, Żmijewska Zuzanna
chłopcy - Wojtaczka Michał, Łoboda Jakub, Gigiel Michał, Drytko Dominik, Bielecki Jakub

2. Szkoła Podstawowa nr 2
3. Szkoła Podstawowa nr 8
4. Szkoła Podstawowa nr 6
5. Szkoła Podstawowa nr 15
6. Szkoła Podstawowa nr 3
7. Szkoła Podstawowa nr 13
8. Szkoła Podstawowa nr 10
9. Szkoła Podstawowa nr 5
10. Szkoła Podstawowa nr 7

Klasyfikacja klas IV

1. Szkoła Podstawowa nr 11
Skład zespołu :
dziewczęta - Żabirek Nina, Kosiorowska Ola, Żukowska Amelia, Smolarek Wiktoria, Kwiatkowska Katarzyna
chłopcy - Najman Mateusz, Nowak Dawid, Mazurkiewicz Aleks, Szandurski Michał, Bartecki Jakub

2. Szkoła Podstawowa nr 15
3. Szkoła Podstawowa nr 6
4. Szkoła Podstawowa nr 8
5. Szkoła Podstawowa nr 3
6. Szkoła Podstawowa nr 10
7. Szkoła Podstawowa nr 2
8. Szkoła Podstawowa nr 7
9. Szkoła Podstawowa nr 13
10. Szkoła Podstawowa nr 5

Wszyscy uczniowie biorący udział w zawodach zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami i dyplomami.

Wszystkie piony klas ze Szkoły Podstawowej nr 11 uzyskały prawo startu w zawodach strefy jeleniogórskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

200 pieczątek w 24 godziny

Śmierć na żwirowni

Bezpieczniej nad Kaczawą

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~* 24-05-2014 11:59
Brawo jedenastka, brawo, brawo
~SP11 J.G OK! 24-05-2014 15:02
Dzieci , byłyście wspaniałe !!! Brawo Nauczyciele .
~j 24-05-2014 15:08
Brawo ósemka !!!!!
~gosc32 8-06-2014 21:22
Brawo 8 jestescie wielcy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czas na remont ulicy Ogińskiego!

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Wraki wróciły po przerwie

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Stalowe rumaki w Karpaczu

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
945
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%