MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Triumwirat Platformy Obywatelskiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 23 maja 2010, 20:29
Autor: admin
admin
Fot. admin
Rzutcy działacze PO: Hubert Papaj, Zygmunt Korzeniewski i Piotr Miedziński, gościli w programie Wiktora Marconiego „Z czterech stron miasta”.

Goście mocno związani z rządzącą krajem formacją rozmawiają z gospodarzem programu o pomyśle na prawybory dla kandydatów PO w jesiennych wyborach samorządowych. Czy taki wewnętrzny casting jest rzeczywiście potrzebny? Wszystko w kontekście zakulisowego konfliktu niektórych działaczy partii z prezydentem miasta Markiem Obrębalskim.

Ogłoszenia

Czytaj również

Mobilizacja przed II turą

Trwa budowa punktu widokowego

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Komentarze (22) Dodaj komentarz

~rzutcy? 23-05-2010 21:20
ale chyba nie w pchnięciu kulą - sądząc po parametrach niektórych członków...
~piom 24-05-2010 8:48
Kolejny tendencyjny program. Święta trójca od Zawiły, która nie ma nigdy swojego zdania. Aż dziw bierze, że pan Miedziński wystąpił wraz ze swoim mentorem panem Papajem, bo zawsze mówi to co mu pan Papaj napisał na kartce. Cudna ta nasza platforma - były członek Samoobrony, były członek PZPR i brat bliźniak byłego członka Samoobrony
~mieszkaniecJG 24-05-2010 8:55
Ciekaw jestem co pan Miedziński i Papaj zrobili dla miasta Jeleniej Góry przez te 4 lata - a może przedstawią swój program na następne 4 lata jako członkowie rady miejskiej i wtedy będziemy ich też oceniali !!!!!!!
~jocker 24-05-2010 11:11
Tak to już jest, jak ludzie którzy guzik osiągnęli w życiu, robią karierę polityczną z tzw. nadania... Moim zdaniem, każdego potencjalnego kandydata na radnego, prezydenta należałoby oceniać przede wszystkim po tym co osiągnął zarządzając własnymi interesami i we własnej rodzinie. Jeżeli taki ktoś, jeden z drugim nie umie zorganizować własnego życia, to z jakiego nadania ma (współ)organizować życie tysięcy ludzi... chyba tylko z nadania takich samych nieudaczników jak on sam... Goście programu, niestety są tego najlepszym przykładem...
~sumienie 24-05-2010 12:30
Były członek PZPR to mało trzeba dodać z całym naciskiem były prominentny członek PZPR etatowy pracownik KW PZPR w Jeleniej Górze
~w13 24-05-2010 14:06
kto wymysla ludzi do tych rozmow przeciez ta wplywa na ich ocene i range..prosze podac dokonania tych panow ale nie z nominacji politycznej,,ale czy cos w zyci osiagneli sami/choc czy skonczyli studia na powyzej 4.00/ ps.oczywiscie pan korzenioewski jest poza konkurencja jako powszechnie znany dzailacz UW/czy UD/prosze mnie poprawic
~wyborca 24-05-2010 14:26
jak to co zrobili przeciez brali diety to my podatnicy utrzymujemy tych nierobow z platformy
~taki przeciętny obywatel 24-05-2010 15:40
w PZPR też byli normalni i dobrzy ludzie, ludzie pomagający innym. Do dziś mieszkają w blokowiskach jak większość uczciwych ludzi.
~zupełnie nieprzeciętna 24-05-2010 23:44
P-a-j-a-c-o-w-a-n-i-e !!! Papaj nie dorasta do pięt Obrębalskiemu; w dodatku w swojej naiwności i zadufaniu sądzi, że ma większe szanse niż Obrębalski. Hubertus ma jednak problem ... bo i PO ma dylemat ... PO chciałoby odsunąć Obrębala - czyt. ukarać za to, że ma swoje zdanie i nie wykonuje ślepo poleceń partii - ale z drugiej strony doskonale wie, że tylko Obrębalski może zdobyć prezydenturę, jak nie pod szyldem PO to pod XXI. Piotruś robi za marionetkę (szkoda chłopca) a Zyguś ... jak zwykle: myśli że myśli.
~obserwator IV 25-05-2010 10:00
Piękna trójca.Papaj Samoobrona,Korzonek PZPR i Miedziński którego dwójka tenorów nie dopuściła do głosu.Chłopcy w piaskownicy piorą własne Platformiarskie brudy przed kamerami.Jako wyborcy już wiemy,że na taką skonfliktowaną partię nie zagłosujemy.Możecie się nawet przefarbować na zielono.
~xxx 25-05-2010 12:27
Aż żal słuchać tych bzdur i kłamstw byle się dorwać do posadek ,dietki się weżmie na wycieczkę pojedzie(przepraszam na spotkanie do miasta partnerskiego) i jakoś kadencja zleci póżniej gdzieś do rady nadzorczej np.do wodnika czy PECu a ciemnota niech głosuje.Tylko wziąść bata i przegonić z Polski
~oczko 25-05-2010 14:07
bierny, mierny ale wierny. Zgadnijcie kto to taki?
~-/- 25-05-2010 14:51
Osoby tu piszące nie potrafią słuchać z zrozumieniem. Zaciekłe ataki na pana Papaja świadczą, że piszą jej osoby które rzeczywiście czują się zagrożone. Każda partia może zrobić prawybory i wybrać kandydata i tak ostatecznie to wyborca będzie decydować na kogo zagłosuję.
~wyborca 25-05-2010 18:50
Jedni debatują inni krytykują. Z debaty może coś wyniknąć . Z krytyki nic.
~Marian58 25-05-2010 22:00
Ludzie Schetyny Pokoja i Łużniaka dajcie spokój Jeleniogórzanom. Zawiła ? Robicie mu Panowie PO niedźwiedzią przysługę aby zwolnić miejsce do Sejmu dla kolesia.Zawiła Lenard Papaj to ludzie którzy rozłoża samorząd na lata.Platforma nie widzi realiów . Poprostu przegracie wybory samorzadowe bo jesteście pyszni władzy i nie macie żadnej kompetencji.Prawybory - tak będa zabójcze dla członków, którzy odejdą do lokalnych ugrupowań.I słusznie . Zostanie sami dla siebie. Ludzie już was maja dość.
~Hurra! Do koryta!!! 26-05-2010 15:34
Jedna wielka manipulacja a gawiedź się cieszy. Do koryta! Do koryta! Do koryta! "Kochani" pOLITYCY z samoobrony, z samowspólnego miasta XXI wieku, POZPR- owskich blokowisk, Sojuszów Prawciy Niedemokratycznej i PiSzczącej kruchty. Jeden pies. Czasami tylko jak spojrzycie w lustro nad korytem to pomyślcie co o was myślą przyzwoici ludzie. Gdyby nie odwieczna konieczność wyboru mniejszego zła nigdy bym nie poszedł na żadne wybory bo zawsze muszę pomyśleć o ..... polityku.
~ 27-05-2010 17:13
czekam na takiego Prezydenta Jeleniej Góry jak Prezydent Wrocławia Pan Dytkiewicz i miasto moje ruszy wreszcie do przodu.
~NORMALNY 27-05-2010 18:53
NORMALNY KRAJ TO TEN CO POLITYCY W TAKICH CHWILACH DBAJĄ O LUDZI KTORZY UTRACILI MAJĄTEK ZYCIA.A NIE TAK JAK BANDA ROZPLAKATOWAŁA NIEKTURE MIEJSCOWOŚCI PLAKATAMI KOMOROWSKIEGO.TAKIE OSŁY JAK KANDYDAT KTORY NATO POZWALA.NAJLEPIEJ NIEOGŁOSIĆ STANU WYJĄTKOWEGO BO WYBORY SĄ NAJWAZNIEJSZE.A JA MAM W D...E WASZE WYBORY I OBY TAKICH WIĘCEJ
dolnoślązak 28-05-2010 19:54
Long, long time ago w J.G. w strukturze ZSMP występował wspaniały aktywista Zygmuś K. vice przewodniczący, I oficer na pokładzie sterowanym przez Józka Kusiaka później jako osobista sekretarka I Sekretarza KW PZPR w Jeleniej Górze. Kazał siebie nazywać Klaudek - ot taka ksywa od ówczesnego serialu "Ja Klaudiusz". To jego zająknięcie /w naszych kręgach zwane pozorowanym double -jąkaniem/ mialo tego faceta utożsamiać z nietuzinkowym Cezarem Klaudiuszem. Mania wielkości - w tym facecie tkwi nadal. Kamaleonizm w nim pozostał i rozwija sie z pomyślnym rezultatem. A tak na marginesie to tylko ZYGMUNT KORZONEK.
~platformerka 29-05-2010 7:45
Kiedy wstępowałam do PO było: sielsko i anielsko. Relacje koleżeńskie miłe, ludzie aktywnie zajmujący się różnymi sprawami lokalnymi. Jak wstąpili do PO dawni rozbitkowie z AWS, Samoobrony i Bóg wie skąd jeszcze, zaczęły się paskudne działania, mające rozbić relacje pomiędzy dawnymi członkami UW- stanowiącymi fundament nowotworzonych struktur PO. Znani jeleniogórscy samorządowcy postawili na swego kolegę Obrębalskiego ,bo tylko on mógł zmienić wieloletni układ w Jeleniej.Ci ,którzy na jego plecach wjechali do Ratusza i objęli ważne stanowiska samorządowe zaczęli podkopywać autorytet swego lidera, słuchając bezwzglednie poleceń swego nowego mentora w kowbojskim kapeluszu.Dzisiaj Platforma w Jelonce i w powiecie przeżywa kryzys, spowodowany brakim koleżenskiej współpracy, donosicielstwem, wazeliniarstwem i braku debat o tym, co ważne dla Kotliny Jeleniogórskiej. Ważne jest kogoś wyślizgać, wymanewrować, ośmieszyć dla własnego celu. Brałam udział w kilku kampaniach i patrzę z coraz większym obrzydzeniem na ludzi , którzy dzięki : Obrębalskiemu, Tomerze, Konieczyńskiej, Miedzińskiemu i wielu innym zaistnieli ,a teraz niszczą nasz wspólny platformerski dorobek :(
~do nibyplatformerka 29-05-2010 9:41
takiego steku bzdur nie mógł napisać ktoś kto choćby przez 30min był w PO. Charakterystyczne est to że o PO wypowiadają się ludzie którzy swoją wiedzę czerpią chyba z fusów i to nie herbaty ..... Na tym forum i na innych sprawa wygląda tak że pseudowielbiciele MO kadzą mu na każdym kroku licząc na wewnętrzne podziały w PO na to że MO tak się zachłyśnie komentarzami pisanymi przez 2-3 osoby że uwierzy że dożywotnio będzie siedział w ratuszu. Dlaczego nikt nie bierze udziału w dyskusji? Bo nie warto dyskutować z osobami które nie piszą tego co widzą ale to co w co chcą aby ludzie uwierzyli. Kto objął ważne stanowiska dzięki MO? PO ma tylko 1 zastępce prezydenta i to wszystkie stanowiska hahaha MO sam nie chciał startować a teraz przypomina sytuacja przypowieść o misiu. Z jednym się można zgodzić, to nie to co kiedyś było teraz towarzystwo wzajemnej adoracji pseudonaukowców i pseudoznawców w samouwielbieniu uważa że zjadło wszystkie rozumy ale wierzę że mieszkańcy miasta rozgonią to towarzystwo zadufanych w sobie. Co do rozwalania układu to proszę o liste tych decyzji? To jest powołąnie pomocnika R Prystroma? naczelnik z kowar? czy to że na bankietach to teraz bawi się inna osoba niż parę lat wcześniej? W takim wypadku racja ukłąd bankietowy został zmieniony hahaha Proszę o ten dorobek? o to co się wmieście zmieniło? Jakie inwestycje powstały z których można już korzystać? Galeria Grodzka? prawie chyba 2 lata miasto blokowało tą inwestycje a teraz to sukces? Szkoda słów w życiu prawda zawsze wyjdzie na jaw i żadne wywody sierot po byłym dyr teatru pierwszorzędnego tego nie zmienią ;)))
~do 09:41 29-05-2010 13:07
Nie jestem platformerem, nie utożsamiam się z żadnym ugrupowaniem poltycznym, nie znam osobiście obecnego prezydenta; patrzę zupełnie obiektywnie na to co widać (a nie słychać). Post "platformerki" jest bardzo czytelny. Natomiast post następny napisała osoba niezrównoważona, przestraszona i raczej mało "lotna". Swoim wpisem wzmocniła tylko przekaz "platformerki". Nie jestem ani pseudo- ani wielbicielem MO. Nie kadzę, tylko oceniam. Wierzę, że MO będzie w następnej kadencji prezydentem. Teraz Jelenia Góra łapie wiatr w żagle, szkoda by było to zaprzepaścić.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Finał na lawecie

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2204
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%