MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Triumf SP 11 w zawodach pływackich

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 1 stycznia 2014, 15:00
Aktualizacja: 15:02
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Sześć zespołów dziewcząt i pięć drużyn chłopców z jeleniogórskich szkół podstawowych wystartowało w drużynowych zawodach pływackich.

Pływanie indywidualne

DZIEWCZĘTA
50 m STYL GRZBIETOWY

I miejsce Martyna Zawadzka SP 2 40,10
II miejsce Kinga Dzik SP 11 41,10
III miejsce Wiktoria Antoniak SP 11 42,30
IV miejsce Alicja Kowalska SP 10 42,50
V miejsce Natalia Stelmaszczyk SP 11 50,40
VI miejsce Gabrysia Wolska SP 8 54,10
VII miejsce Zuzia Michałek SP 8 54,15
VIII miejsce Wiktoria Klimek SP 3 55,50
IX miejsce Natalia Janczyszyn SP10 56,71
X miejsce Irena Palczewska SP 6 1,03,8
XI miejsce Julia Michałek SP 6 1,14,2

CHLOPCY
50 m STYL GRZBIETOWY

I. miejsce Michał Stelmach SP 2 38,14
II miejsce Maksymilian Stafisz SP 11 45,01
III miejsce Maksym Woźny SP 11 45,70
IV miejsce Jakub Rybarczyk SP 2 48,60
V miejsce Mateusz Patejko SP 6 49,60
VI miejsce Maksymilian Wieczorek SP 3 50,45
VII miejsce Piotr Heinke SP 3 50,75
VIII miejsce Marcel Mierzwiński SP 6 52,82
IX miejsce Nikodem Pietrzak SP 8 1,04,00
X miejsce Kamil Piętka SP 8 1,06,00
XI miejsce Rafał Kwiatkowski SP 8 1,08,10

DZIEWCZĘTA
50 m STYL KLASYCZNY

I miejsce Ida Żołędowska SP 11 40,28
II miejsce Łucja Domańska SP 2 51,25
III miejsce Pola Krygiel SP 11 52,28
IV miejsce Zuzanna Zielonko SP 10 52,40
V miejsce Marcela Rybkiewicz SP 2 52,63
VI. miejsce Aleksandra Bajdak SP 10 59,85
VII miejsce Oliwka Nowacka SP 10 59,66
VIII miejsce Maja Lach SP 6 1,13,3
IX miejsce Zuzanna Marmon-Leśniak SP 8 1,18,6
X miejsce Julia Dobrowolska SP 6 1,28,0

CHŁOPCY
50 m STYL KLASYCZNY

I miejsce Jakub Żabiński SP 11 44,78
II miejsce Jędrzej Poniatowski SP 6 46,20
III miejsce Kuba Jurczyk SP 8 47,74
IV miejsce Jonatan Płachciak SP 11 50,70
V miejsce Adam Zwoliński SP 3 56,60
VI miejsce Jakub Suchanecki SP 2 1,07,7
VII miejsce Radosław Iberszer SP 6 1,10,4
IX miejsce Patryk Gumienny SP 8 1,32,9

Klasyfikacja do wsópółzawodnictwa sportowego

SZTAFETA 8 X 25 M
DZIEWCZĘTA

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 2,32,14 op. Andrzej Jaworski 50pkt

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 3,08,00 op. Bożena Pietkiewicz 45pkt
op. Robert Mierzwa
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 3,08,26 op. Robert Lewiński 40pkt
op. Magdalena Ochota
IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 3,25,21 op. Renata Puluj 37pkt

V miejsce Szkoła Podstawowa nr 6 3,46,60 op. Joanna Suchanecka 34pkt

VI miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 4,08,90 op.Jacek Kołodziejczyk 31pkt
op. Magdalena Harapin

SZTAFETA 8 X 25 M
CHŁOPCY

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 2,36,04 op. Andrzej Jaworski 50pkt

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 2,46,00 op. Bożena Pietkiewicz 45pkt
op. Robert Mierzwa
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 2,56,10 op. Renata Puluj 40pkt

IV miejsce Szkoła Podstawowa nr 10 3,27,00 op. Robert Lewiński
op. Magdalena Ochota 37pkt

V miejsce Szkoła Podstawowa nr 8 3,48,00 op.Jacek Kołodziejczyk 34pkt
op. Magdalena Harapin

Do zawodów strefowych w Kamiennej Górze awansują sztafety:
SP nr 11 - DZIEWCZĘTA i CHŁOPCY
SP nr 2 - DZIEWCZĘTA i CHŁOPCY

Zawody strefowe –Kamienna Góra 14.01.2014 r

Ogłoszenia

Czytaj również

Kolejny sukces Oli

Milanos tuż za podium

Seniorzy świętowali

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~obserwator. 4-01-2014 12:47
w artykule jest pomyłka, w pływaniu indywidualnym DZIEWCZĘTA 50 m STYL GRZBIETOWY były dwa I m-ca, dziewczynki uzyskały ten sam czas tj. 40,10

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Niebezpieczne wyzwania

Jubileuszowy trening

Mają w nosie pieszych

Wędrówka Szlakiem Siedmiu Wzgórz

Złota Lucyna – rekordzistka

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
362
Tak
62%
Nie
35%
Nie wiem
3%