MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 25 września
im. Aurelii, Władysława

Transgraniczna Inwazja Sztuki nadchodzi

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 24 czerwca 2014, 8:03
Aktualizacja: 8:05
Autor: Manu
Fot. JCK
W sobotę (28 czerwca) w godz. od 12.00 do 20.00 i w niedzielę (29 czerwca) w godz. od 10.00 do 18.00 na Placu Ratuszowym czeka nas prawdziwa inwazja artystów i rzemieślników z Polski i Czech. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił jako artysta w różnych dziedzinach działalności artystycznej.

Letni konkurs na zimową bombkę, otwarte warsztaty i pokazy artystyczne, pokazy i warsztaty wypalania ceramiki w piecach techniką Raku, pokazy wydmuchiwania i obróbki szkła, rzeźba, grafika, malarstwo, witraż, biżuteria, malowanie - grawerowanie szkła oraz targi sztuki i rękodzieła artystycznego - czeka nas prawdziwa inwazja artystów i rzemieślników z Polski i Czech. Organizatorzy – oto atrakcje dla całej rodziny, które zapewniają organizatorzy: Miasto Jelenia Góra, Jeleniogórskie Centrum Kultury i Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze.

Prace ozdobią przestrzeń publiczną miasta. Warsztaty i pokazy trwać będą nieprzerwanie przez całą imprezę. Dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w letnim konkursie zdobienia bombek choinkowych o nagrodę Prezydenta Miasta Jeleniej Góry i Burmistrza Miasta Żelezny Brod.

Projekt Transgraniczna inwazja sztuki jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wkrótce zegar wróci na "Majówkę"

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Spotkania z tradycją

Fajfy cieplickie i rodzinne warsztaty z Przystanią Twórczą

Powstaje rondo w Mysłakowicach

Koniec lata z ZOKiRem

Johann Sebastian Bach na zakończenie festiwalu

Jednostki kultury zapraszają na nowy sezon

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
862
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%