MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 24 września
im. Gerarda, Teodora

Transformers–platformers

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 27 października 2011, 20:28
Aktualizacja: Środa, 9 listopada 2011, 22:29
Autor: maciek.rylkiewicz
maciek.rylkiewicz
Fot. maciek.rylkiewicz
Czy zmiana flagi radnego miasta Jeleniej Góry Krzysztofa Kroczaka z barw Wspólnego Miasta na Platformę Obywatelską jest słuszna?

Tę kwestię poruszyli Wiktor Marconi i Piotr Iwaniec w kolejnym programie z cyklu "Uwagi na marginesie". Zapraszamy do oglądania!

Ogłoszenia

Czytaj również

Powstaje rondo w Mysłakowicach

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Komentarze po decyzji radnych ws. połączenia muzeów

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~kobieta 27-10-2011 23:10
Pan Piotr Iwaniec mówi cały czas - nie tylko tutaj - o idealizmie, ale moim zdaniem to raczej jego poglądy idealistyczne nie są. Raczej najważniejsze jest dążenie do sukcesu i kariery. Przykro mi, bo straciłam 8 minut na słuchanie "nic sensownego". Mam nadzieję, że "kolejny program z cyklu" będzie zawierał coś więcej.
~Tom 28-10-2011 8:50
Dążenie do sukcesu i kariery? W naszym mieście? Wybacz "kobieto". Pan Piotr to wprawny obserwator i ciekawy komentator a przy tym stara się zrobić coś dla tej naszej dziury. Pozdrawiam Redaktorów
~Piko 28-10-2011 9:42
Bawi mnie, to,że my tu w Jeleniej myślimy,że ci nasi wybrani- lokalni (nie przeze mnie)politycy, będą coś znaczyć w hierarchii partii, do których przyszli aby pchać się do sejmu czyli do koryta:) Oni tam będą tylko, jak, to powiedział Kalisz maszynkami do głosowania, którzy nie będą mieli swojego zdania i większość z nich przez 4 lata będzie siedzieć cicho pod miotłą aby niby odnieść sukces i awansować na kolejną kadencję. Jak tak chodziłem kolo tego sejmu w Warszawie, to widziałem J.Palikota, który bardzo się stresował, bo za chwile miał wejście w TVN i na tym, to głównie polega na wyjściu na estradę z populizmem od lewa do prawa i grzaniu fotela przez 4 lata.- Co zrobi taka Zofia Czernow??? Dla Polski??? Albo dla Jeleniej Góry??? Sam ogromny bilbord, to zdecydowanie za mało szyld PO też!
~opraffca 28-10-2011 22:49
"wprawny obserwator i ciekawy komentator", czyli taka maź nieokreślona, powinno być odwrotnie Tom, ciekawy obserwator i wprawny komentator. Nie inaczej tegoż. Wżdy jeszcze. Nauczył się chociaż mówić płynnie, no i wygląda jakby się zastanawiał nad tym co mówi, nareszcie. Stara się stara, ma potencjał. Uśpiony?;P
~drawsk 29-10-2011 4:27
Coraz bardziej podoba mi się forma tego programu, pozdrawiam.
~warszawska 29-10-2011 12:19
Kroczak to jest nikt, a wy robicie na jego temat program? Przecież to jakaś farsa. Skończcie z tym. Facet który nic nie może teraz będzie robił wszystko co mu każą bo robotę dostał w MZGKiM. Jest poborcą opłat targowych. Śmiech na sali. Gość bez szkół i psychol. Zna go cała nasza ulica i nikt go nie szanuje. Krzykacz i pieniacz. Jeszcze niedawno wychwalał prystroma, a teraz opluwa go i wychwala zawiłę z papajem. PO staje się Platformą Odpadków i Obiboków. Totalny kwas.
~kk 30-10-2011 12:18
Kroczak łaził od partii do partii szukając miejsca. Ostatnio przykleił się do SLD. Człowiek bez poglądów.
~WcPicker 1-11-2011 5:38
Do redakcji. Może wy się zainteresujcie tekstem który publikujecie. W jednym artykule piszecie o Krzysztofie Kroczaku, a w drugim o Robercie. No chyba że to Kroczaki w dwóch egzemplarzach a takie przypadki już w polityce mieliśmy i nie najlepiej się to skończyło dla jednego.
rymcycymcy 1-11-2011 21:55
Nie traformers, tylko transformers ...proszę o poprawkę :) ...a poza tym nie do końca rozumiem dlaczego wypowiadane tezy przez pana M na początku rozmowy są dezawuowane pod koniec ...:) To może być zabawne, ale ...równie niewiarygodne jak zmiana barw tego nieszczęsnego radnego ! ;)
~beata_p 2-11-2011 13:00
Panie Piotrze. Miło widzieć, że działa Pan w tej naszej Jeleniej. Pozdrawiam serdecznie z Legnicy!
~Pigs 7-11-2011 8:56
"Czy zmiana flagi radnego miasta Jeleniej Góry Roberta Kroczaka z barw Wolnego Miasta na Platformę Obywatelską jest słuszna?" - dwa błędy rzeczowe w jednym zdaniu.
~Robert imejl 9-11-2011 18:03
po pierwsze Krzysztofa Kroczaka, po drugie nie Wolnego Miasta tylko Wspólnego Miasta. Hallo Panie dopuszczający materiały do emisji!
~hhh 13-11-2011 18:34
to całe miasto ,rzadzacy oraz tem portal to błąd.!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Wkrótce zegar wróci na "Majówkę"

Kaflowe drzewo marzeń

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Dwie dziewczyny pobiły i okradły 15–latkę  

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
827
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%