MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Tramwaj we Wrocławiu reklamuje Szklarską Porębę

Wiadomości: Region
Środa, 26 listopada 2014, 14:53
Aktualizacja: 14:58
Autor: UM Szklarska Poręba
Fot. Archiwum UM Szklarska Poręba
Od poniedziałku (24.11) jeździ po Wrocławiu i zachęca do wizyty w Szklarskiej Porębie przyozdobiony kolorowym projektem dwuwagonowy tramwaj. Akcja realizowana będzie przez najbliższe trzy miesiące.

Promocja Szklarskiej Poręby w centrum Wrocławia jest elementem zimowej kampanii Miasta, którą prowadzi Referat Promocji przy wsparciu SkiAreny Szrenica. Planowane są podobne przedsięwzięcia w Poznaniu i Warszawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

Jubileusze małżeńskie

Promowali się w stolicy

Komentarze (25) Dodaj komentarz

~JW 26-11-2014 15:42
Powinien jeszcze jeździć w Szczecinie
~par.... 26-11-2014 18:21
Jaki Wrocław jest brzydki na tych zdjęciach. Wrocławianie powinni spakować się i przyjechać do Szklarkiej pooddychać pięknem gór!. :)
~Ekolog 26-11-2014 18:58
Spoko, niech przyjeżdżają, ale niech po sobie sprzątają!
~Gliter 26-11-2014 19:25
Glosujcie na Sokolnickiego jedyny trafny wybór.
~jezuita 26-11-2014 19:50
Wrocław to p......e miasto w którym żyją p......i ludzie, nawiasem pisząc!
~jezuita 26-11-2014 19:53
Nie lubię Wrocławia i nic tego nie zmieni. Tam mieszkają p.......y
~referat 26-11-2014 20:12
Referat promocji po ośmiu latach dał głos,strach przed nowym burmistrzem,o s-ki arenie szkoda gadać.Puchary Świata Szklarskiej nie pomogły,tramwaj pomoże,przez 3 miesiące o Boże.
~taka prawda 26-11-2014 22:28
No to wieśniaki dowiedzą się, że są w Polsce ładniejsze miasta niż Wrocław.
~górаl 26-11-2014 23:19
Przyjadą buraki ze swojej wsi i zasyfią Szklarską tak jak zasyfili swój Wrocław i zasyfiają Karkonosze podczas każdego długiego weekendu. Widać, że zwyczaje rodem zza Buga. Jak promować miasto w ten sposób to lepiej w Dreźnie, Berlinie czy Pradze - tamtejsi turyści mają zdecydowanie więcej kultury niż hоłоtа z Wrocka.
AnonimGall 26-11-2014 23:46
Bardzo dobry pomysł! Wrocławianie są mile widziani w Karkonoszach, podobnie jak każdy inny :)
~KrisMash 27-11-2014 2:22
Ubliżać na forach jest komu ale stanąć twarzą w twarz?Jako dumny człowiek pochodzący ze Szklarskiej Poręby,musze powiedzieć,że to świetny pomysł jest!Wrocławianie,Warszawiacy,Poznaniacy i ktokolwiek,kto kocha górskie wędrówki-zapraszamy!
Ryba 27-11-2014 8:06
Pociąg z Wrocka do Szklarskiej Poręby też jeździ z prędkością tramwaju.
~Kami 27-11-2014 8:10
Tylko gdzie tu zaparkować jak już się przyjedzie?
~jakitaki 27-11-2014 8:15
zupełnie nie rozumiem sensu reklamy Szklarskiej Poręby we Wrocławiu. Oni i tak tu jeżdżą... ale reklama w miastach oddalonych , które nie pojawiają się masowo w Karkonoszach, to jak najbardziej miałoby to sens...
~ 27-11-2014 11:01
@AnonimTroll: Gdybyś rzeczywiście tak myślał, to bym może z tobą polemizował, a ja wiem, że ty tylko trollujesz.
~karpaczanin 27-11-2014 11:03
Po co sprowadzać wieśniaków do cywilizowanego kurortu? Wrocławianie to najgorsze bydło przyjeżdżające w Karkonosze.
~Do 02:22 27-11-2014 11:05
Taki z ciebie mieszkaniec Szklarskiej Poręby jak z krowy baletnica. Dlaczego w twoim adresie IP jest UK? Najłatwiej zapraszać hοłοtę nie do swojego mieszkania.
~jeleniogorzanin97853 27-11-2014 11:11
Patrząc po komentarzach widzę, że jednak kompleks Wrocławia obecny u mieszkańców Jeleniej? Cóż, zabawnie
~wrocławianin 27-11-2014 13:44
Raczej to wrocławianie mają kompleks. Poczytaj wrocławskie fora pełne napastliwych, agresywnych komentarzy wobec "słoików", "wiarsiawki", studentów, mieszkańców przedmieść, wsi, innych miast, rowerzystów, mniejszości narodowych... Najbardziej wieśniackie miasto w Polsce. Czy jeśli inni piszą prawdę na temat Wrocławia to źle? Trzeba było nie przedstawiać się z najgorszej strony.
~czytający 27-11-2014 14:01
Wrocław - 2 godzinki spokojnej jazdy , skorzysta z reklamy wyciąg i może restaurator. Miasto dołoży do wywozu śmieci ,odśnieżenia drogi a mieszkańcy nawąchają się spalin z samochodów. Marny pomysł na miasto w którym można się reklamować . Może Łódź - zarobią również hotelarze. Trzeba pomyśleć !
~ 27-11-2014 16:24
Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań - to są prawdziwe miasta, w których powinniśmy się reklamować. A nie wieś Wrocław gdzie mieszka sama biedota i urodzeni syfiarze.
~jezuita 27-11-2014 16:31
27-11-2014 16:24 | ~ | Popieram wypowiedź
~ 27-11-2014 19:34
27-11-2014 11:01 | .... i znowu AnonimGall sam rozmawia ze sobą ;) Kraków???? Warszawa??? Wątpliwy kierunek.
~ 27-11-2014 21:25
Wrocław to jedyna wieś, w której jeżdżą tramwaje.
~gooral 28-11-2014 13:49
Ale ohydne te tramwaje we Wrocławiu. Fuj! W Libercu czy Gorlitz są dużo ładniejsze i nie śmierdzi w nich tak jak we Wrocku.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

To już jutro!  

O rozpadających się górach

Studium na początek

Będzie kręcone!

Stoi kolej na Kopę

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
841
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%