Czytających: 8826

Jelenia Góra: Trampkarze również gromią Iskrę

Czwartek, 17 września 2020, 16:02
Aktualizacja: 16:07
Dobry przykład z młodszych kolegów wzięli trampkarze Karkonoszy Jelenia Góra. W miniony weekend młodzicy biało-niebieskich pokonali Iskrę Kochlice 13:0, a wczoraj (16.09) występujący w II Lidze Dolnośląskiej trampkarze pokonali rówieśników spod Legnicy 9:1.

Zaległy mecz 3. kolejki II ligi wojewódzkiej trampkarzy był popisem strzeleckim gospodarzy. Do przerwy było jedynie 2:0, ale po zmianie stron ekipa Krzysztofa Pietrzyka zdecydowanie przeważała nad rywalami. Bardzo dobrą skutecznością wykazał się Maksymilian Pietrzyk (zdobywca trzech bramek) oraz Maciej Drzymkowski, który w drugiej połowie zdobył 5 goli! Jedno trafienie dla miejscowych dołożył Sebastian Gwaj.

Karkonosze Jelenia Góra - Iskra Kochlice 9:1 (2:0)

Gole: 1:0 Gwaj 21', 2:0 Pietrzyk 29', 3:0 Pietrzyk 41', 4:0 Pietrzyk 48', 5:0 Drzymkowski 53', 6:0 Drzymkowski 58', 6:1 Pilichowski 63', 7:1 Drzymkowski 70', 8:1 Drzymkowski 71', 9:1 Drzymkowski 75'.

Karkonosze: Kowalczyk, Szachowski, Łabuz, Szopiński, Podobiński, Makowski, Drzymkowski, Gwaj, Ociepa, Pietrzyk, Zemlak oraz Wolski, Fediuk, Kozłowski, Sowiński, Martyniuk, Kania.
Iskra: Rośleń - Pilichowski, Chudek, M. Kucharski, J. Kucharski, Kalamarz, Langier, Bartoszewicz, Kifert, Czopko, Kozioł oraz Arczewski.