MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 8 sierpnia
im. Cypriana, Dominika

Tragiczny finał libacji

Wiadomości: Region
Środa, 2 sierpnia 2017, 8:07
Autor: T–Cz/Jel
Fot. Archiwum
Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Lwówku Śląskim, miejscowy Sąd Rejonowy zastosował tymczasowe aresztowanie na okres trzech miesięcy podejrzanego o dokonanie zabójstwa na terenie Lwówka Śląskiego.

Do zdarzenia doszło 25 lipca w jednym z mieszkań w Lwówku Śląskim podczas spotkania, którego uczestnicy pili alkohol. W trakcie sprzeczki, która wywiązała się między dwoma mężczyznami, jeden z nich ugodził trzymanym przez siebie nożem w okolice klatki piersiowej 65-letniego pokrzywdzonego. Cios okazał się śmiertelny.

- O zdarzeniu poinformowana została Policja. Podczas zatrzymania przy sprawcy ujawniono nóż. W sprawie przeprowadzono m.in. oględziny miejsca zdarzenia, którymi kierował prokurator. Wykonane zostały także oględziny i sekcja zwłok pokrzywdzonego. Uzyskano wstępną opinię biegłego z zakresu medycyny sądowej, który potwierdził, że przyczyną zgonu było zatrzymanie krążenia wywołane nagłym krwotokiem, spowodowanym raną kłutą klatki piersiowej – informuje prokurator Tomasz Czułowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

- Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Lokator celowo podpalił mieszkanie

Walczyli o Puchar Wójta

Powrót Bitwy o Basztę

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~POLSKA 2-08-2017 11:03
A teraz podatnicy będą utrzymywać trutnia który będzie miał wszystko zapewnione
~YetiZdalekiejKamczatki 2-08-2017 14:51
Up@ Niechciałbyś mieszkać dożywotnio w takim miejscu. No chyba że jesteś kompletnym zwyrodnialcem i nie przeszkadza ci mieszkanie w dziesięciu takich jak ty zwyrodnialców którzy dla zabawy będą robić rzeczy jak nie ludzie tylko zwierzęta pod wpływem nie zidentyfikowanego impulsu? To nie hotel tylko miejsce do którego nikt nie chce tracić.
~Rodzinny Wypad 2-08-2017 17:02
Uwaga. natrafilem jako turysta z Mazowieckiego na wariata / pirata za kierownica ... trabi jak najety wyprzedza zaraz hamuje powodujac o mały włos kolizje.. strzeżcie sie Moi drodzy... ja omal nie dostałem zawału z dzieciaczkami . szkoda ze nie mam kamerki... jego nr rej DJE 5S38 Uwazajcie na tego osła za kierownica. spokojneych udanych wakacji zycze wam.
~dólnyślionzq 2-08-2017 20:01
z daleka był pierwszy raz,sam w tym dużym mieście,Ivonce za gorąco,sił nie miała,'zawiecha' i niosło go przez Stolice.. pewnie go i smaliło w taki upał,do domu daleko,..a na kacu też czasami nerw rękami telepie że hej/;cs-wc ';

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stalowe rumaki w Karpaczu

Mieszkańcy liczą na miejskich strażników

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Śmierć na żwirowni

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1085
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%