Zalogowanych: 17

Jelenia Góra: Towarzyski remis Karkonoszy

Niedziela, 29 lipca 2012, 14:10
Aktualizacja: 14:11
W drugim spotkaniu sparingowym podopieczni Artura Milewskiego zmierzyli się z Piastem Zawidów. Sobotnia rywalizacja czwartoligowców zakończyła się remisem 2:2.

Już na początku meczu prowadzenie objęli gospodarze, po dwójkowej akcji Walczaka i Kowalskiego gola zdobył ten drugi. W 30. minucie w polu karnym jeleniogórzan faulowany był jeden z zawodników Piasta i sam poszkodowany doprowadził do remisu strzałem z 11 metrów. Przed przerwą goście zdobyli drugiego gola w tym meczu udokumentowując tym samym przewagę w pierwszej połowie. Po zmianie stron Karkonosze przejęły inicjatywę, ale gol wyrównujący padł dopiero w 82. minucie, a jego autorem był Khodzamkoulov. Na więcej nie wystarczyło czasu i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Następne spotkanie biało-niebiescy rozegrają w najbliższą środę w Podgórzynie, gdzie rywalem będzie beniaminek jeleniogórskiej okręgówki zespół Endico-Mitexu.

Karkonosze Jelenia Góra - Piast Zawidów 2:2 (1:2)

Karkonosze: Dubiel - Khodzamkulov, Gałuszka, Ziomek, Celencewicz, (?), Szramowiat, Walczak, Malarowski, Bednarczyk, Kowalski. Zmiany: Nicpoń, Wawrzyniak, Nogaś.