Zalogowanych: 13

Jelenia Góra: To nie był ich dzień

Środa, 4 marca 2020, 9:36
Aktualizacja: 9:37
Zorka Orle Jelenia Góra nie miała dobrego dnia w starciu z obrońcą mistrzostwa Jeleniogórskiej Ligi Siatkówki Amatorów. We wtorkowym starciu w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych Milanos Karpacz zwyciężył pewnie 3:0!

W pierwszym secie kibice mogli oglądać dość wyrównaną walkę, szczególnie w końcówce partii, kiedy to od stanu 21:24 jeleniogórzanie doszli na 23:24, jednak kolejny punkt i set otwarcia padł łupem przyjezdnych. Druga odsłona meczu to już całkowita dominacja Milanosu, który kontynuował świetną grę blokiem i wygrał do 12. W trzecim secie Zorka od stanu 7:6 straciła 6 punktów z rzędu, co wybiło z rytmu gospodarzy i tę partię również oddali bez większej walki. Co prawda od stanu 14:24 miejscowi zdobyli 5 punktów z rzędu, ale przegrali 19:24 i cały mecz 0:3.

Zorka Orle Jelenia Góra - Milanos Karpacz 0:3 (23:25, 12:25, 19:25)

Zorka: Piotr Galus, Krystian Adamczak, Krzysztof Zwoliński, Stanisław Mucha, Paula Cieślak, Tomasz Romańczyk, Jerzy Tabaka, Piotr Mrowca, Magda Gałka.
Milanos: Marcin Szujewski, Paweł Gwizdek, Paweł Złotkiewicz, Bartosz Wraga, Wojciech Kozłowski, Łukasz Zieliński, Grażyna Graff, Dominik Szujewski, Damian Dub, Oliwier Łukowicz, Janusz Romanik.