MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Tłok w czołówce IV ligi piłki nożnej

Wiadomości: Dolny Śląsk
Czwartek, 28 sierpnia 2008, 14:29
Aktualizacja: 17:36
Autor: JEN
W dolnośląskiej IV lidze zrobiło się gęsto w czołówce tabeli. Prowadzą: rezerwy Miedzi Legnica, przed Kuźnią Jawor, Górnikiem Wałbrzych i Górnikiem Złotoryja – wszystkie z dorobkiem 7 pkt.

Na ósmą pozycję awansowała Lechia Dzierżoniów (6 pkt.) po wygraniu 2:0 (2;0) w zaległym meczu z Chojnowianką w Chojnowie. Obie bramki zdobył Pietrzykowski, który ponadto nie wykorzystał karnego. Z taką samą ilością pkt. są przed tą drużyną: Olimpia Kamienna Góra (7 miejsce.), Ślęza Wrocław (6.) i Victoria Świebodzice (5.).

Z tą ostatnią drużyną w najbliższą sobotę zagrają u siebie Karkonosze, które są na 10. miejscu (3 pkt. 12:8 bramki). Jeśli wygrają, mogą się przesunąć wysoko w tabeli i jeszcze wyżej, jeśli dostaną walkowera za mecz w Jaworze, bo w Kuźni grał nieuprawniony zawodnik.

Fatalnie zaczęły sezon futboliści BKS Bobrzanie Bolesławiec, którzy polegli w trzech meczach (0 pkt. 3-7 bramki. Podobno w ten sposób podziękowali za obiecane z miasta stypendia, których nie dostali i dostaną w efekcie takiego dorobku.

Mówi się, że w końcu dostana stypendia zawodnicy Karkonoszy. Oby!

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Od jutra z nowymi przystankami

Trwa świąteczny jarmark

Ktoś zniszczył choinki

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Wyborcze obiecanki cacanki

Porażka w Żorach

Rok niespełnionych obietnic

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
934
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%