MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 22 września
im. Maurycego, Tomasza

Tłok na warsztatach

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 15 sierpnia 2019, 6:17
Aktualizacja: Niedziela, 18 sierpnia 2019, 12:55
Autor: WAC
Fot. organizator
To już półmetek warsztatów i imprez plenerowych odbywających się w ramach projektu "Międzypokoleniowa Akademia Umiejętności i Pasji". Jego organizatorem jest "Towarzystwo Karkonoskie", a środki na realizację pochodzą z Urzędu Marszałkowskiego (Dolnośląski Budżet Obywatelski – "Aktywny Dolny Śląsk").

Przypomnijmy. "Międzypokoleniowa Akademia Umiejętności i Pasji" to pomysł na umożliwienie kreatywnego, ciekawego (a co najważniejsze - z dala od gier komputerowych i telewizora) spędzenia czasu przez dziadków razem ze swoimi wnukami.

Zorganizowaliśmy już cztery wyjazdy na warsztaty edukacyjne i imprezy plenerowe - mówi pomysłodawca projektu Mariusz Synówka. - Za nami: wizyty w "Wiosce Barwnych Wątków" w Chrośnicy, w stadninie "Podkówka" w Świdniku oraz dwie wyprawy po minerały z Roksaną Knapik (Rock'Si) do Szklarskiej Poręby po ametysty i do Michałowic po kryształy górskie. Frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Na wszystkie dotychczasowe imprezy mieliśmy komplet uczestników i dłuuugie listy rezerwowe dla oczekujących na czyjąś rezygnację. A uśmiechy dziadków i wnuków - bezcenne!

Już w przyszłym tygodniu dwa kolejne wyjazdy. W poniedziałek (19.08) do ziołowej zagrody "Zielony Wulkan" w Rzeszówku (do wykonania eko-kosmetyki) a w czwartek (22.08) do "Galerii pod Aniołem" w Dobkowie (zajęcia od ziarenka do bochenka - nauka wypieków). Zapisy i więcej informacji na FB - "Międzypokoleniowa Akademia Umiejętności i Pasji".

Twoja reakcja na artykuł?

14
70%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Maseczki... pamiątką?

Dwie dziewczyny pobiły i okradły 15–latkę  

Sportowa integracja

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 15-08-2019 11:21
W sandałach w teren to niektórych porąbało
użytkownik facebook 15-08-2019 13:01
Przygotowanie i organizacja sporo nas czasu i energii kosztuje - ale zadowolenie uczestników w zupełności to rekompensuje !! 👋
użytkownik facebook 15-08-2019 22:47
Widzę znajome kobietki... super..:)
~Stowarzyszenie ODNOWA 16-08-2019 10:31
Fantastyczna zabawa dla Seniorów i dzieci . Dzięki pomysłowi i zaangażowaniu Pana Mariusza Synówka możemy dostrzec możliwość stworzenia doskonałej zabawy dla najmłodszych , płaszczyzny przekazywania wiedzy przez seniorów w sposób ciekawy i praktyczny . Panie Mariuszu - Szacun !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Debata o szlaku "Dolina Bobru"

Trwa "Davos" w Karpaczu

Międzynarodowe warsztaty w JCK

Tydzień Zrównoważonego Transportu – od wczoraj  

Przełamywanie barier  

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
754
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%