MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Testują przed nowym sezonem

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 16 września 2013, 21:30
Aktualizacja: Wtorek, 17 września 2013, 14:03
Autor: MDvR
Fot. Tomasz Raczyński
W niedzielne popołudnie odbyły się testy wspieranego medialnie przez naszą redakcję zespołu wyścigowego RG512 Official Racing Team. Na liczącej blisko 2 km trasie w okolicach Starej Kamienicy Maciej Bryniarski testował ustawienia samochodu i trenował przed zbliżającym się sezonem Wyścigowego Pucharu Polski w klasie 8 – Maluch Trophy.

- Pogoda nas nie rozpieszczała, mokry asfalt był śliski jak lód. Trasa odcinka była bardzo zróżnicowana, miejscami kręta i techniczna, a miejscami bardzo szybka. Te krótkie treningi pozwoliły na wychwycenie drobnych błędów w ustawieniu samochodu oraz dały mi możliwość pracy nad techniką jazdy po "śliskim" - mówił po testach Maciej Bryniarski i dodaje - Korzystając z okazji chciałem bardzo podziękować wszystkim którzy mieli wkład w organizację treningów, a w szczególności panu Wojciechowi Poczynkowi wójtowi gminy Stara Kamienica.

Cykl wyścigów pod nazwą „Maluch-Trophy” oferuje miłośnikom Polskich Fiatów 126 możliwość brania udziału w sporcie motorowym na polskich i międzynarodowych torach wyścigowych. Pierwsza eliminacja nowego sezonu Maluch Trophy w ramach cyklu Wyścigowego Pucharu Polski odbędzie się w kwietniu przyszłego roku na Torze Poznań.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto do Sejmu?

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Kto do Senatu?

Stop marginalizacji średnich miast

Ostatnia prosta kandydatów

Zwycięstwo PiS

Tłumy we dworze

Szachowy turniej Jelonka Open

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
600
Tak
13%
Nie
65%
Nie wiem
22%