MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Termy także dla najmłodszych „pływaków”

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 5 czerwca 2015, 8:19
Aktualizacja: 8:22
Autor: UM
Fot. UM
– O „Termach Cieplickich” informujemy najczęściej podkreślając wyniki frekwencyjne, a co za tym idzie, także finansowe tej firmy – powiedział Marcin Zawiła, prezydent Jeleniej Góry. – I słusznie, bo są one wyróżniające – podkreślał. W „Termach” przekraczane są nawet optymistyczne założenia dotyczące liczby przyjętych gości i to nie o setki osób, a o kilka dziesiątek tysięcy.

„Termy Cieplickie” miały być i są przede wszystkim elementem promocji i miasta, i uzdrowiska, a także miejscem, gdzie jeleniogórzanie znajdują relaks, bo powstały właśnie głównie z myślą o mieszkańcach miasta i Kotliny Jeleniogórskiej.

- Dlatego – dodała Mirosława Dzika, zastępca prezydenta Jeleniej Góry – z takim naciskiem organizowaliśmy i organizujemy naukę pływania dla dzieci z przedszkoli oraz młodszych klas szkół podstawowych. - Zwiększamy sukcesywnie kwoty na ten cel – podkreślała.

Ale „Termy” to także miejsce do oswajania z wodą malutkich dzieci. – Widziałem i kilkutygodniowe maluszki – powiedział jeden z pracowników recepcji. – Roczne dzieci nie są wcale rzadkością – dodał.

- Organizujemy program „Aquababy” – powiedział Zbigniew Kubiela, prezes „Term”. – Kierowany jest on do dzieci sześciomiesięcznych, których organizmy jeszcze „nie zapomniały” życia w środowisku wodnym. Można to uznać za swoiste początki nauki pływania, choć trudno mówić o nabieraniu umiejętności pływackich, kiedy człowiek ma niespełna 200 dni życia za sobą, jednak sama nauka z pewnością wtedy idzie już łatwiej. – twierdził prezes

- Aquababy” będziemy organizować dwukrotnie w roku – w sezonie wiosennym, a potem – późnym latem, czyli od września. Już teraz widzimy spore zainteresowanie rodziców – dodał.

Na potrzeby nieco starszych, w dodatku – „nieco” inne, niż związane z wodą, też „Termy” odpowiadają, czego najlepszym przykładem jest zaproszenie na... koncert muzyki zespołu „Pink Floyd”. Szczegóły – na stronach internetowych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Wielka Paka dla Dzieciaka po raz 11!

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~pływak 5-06-2015 10:43
Zorganizujcie jeszcze zamki w szafkach, działającą saunę parową, płyty sufitowe w hali basenowej i całe szyby na elewacji od przedszkola. A i usunięcie grzyba przy dozownikach pod prysznicami. Zarządzanie bieżące obiektem pod dużym znakiem zapytania. Ile jeszcze pociągnie ten nowy obiekt? Do upływu terminu gwarancji?
~ewa 5-06-2015 16:06
I zmieńcie kafelki na podłodze, bo o tragedię nietrudno!!!!
~Informacja 5-06-2015 16:26
Oczywiście zdajemy sobie sprawę z wad i awarii i chętnie skorzystamy z możliwości wytłumaczenia: 1. Wszystkie urządzenia, materiały i wykonawstwo objęte jest 5-letnią gwarancją. W momencie stwierdzenia usterki nie możemy "naprawiać jej" we własnym zakresie, tylko zwracamy się do wykonawcy z żądaniem naprawy, wymiany lub usunięcia wady. Wykonawca albo dostawca, materiałów lub sprzętu ustala termin naprawy i niestety nie zawsze jest on krótki. 2. Gdybyśmy sami dokonali naprawy, utracilibyśmy gwarancję - co naraziłoby nas na zarzut niegospodarności. 3. Oczywiste jest, że to nam najbardziej zależy na właściwym funkcjonowaniu wszystkich urządzeń i satysfakcji naszych Gości.
~ewa wolności pic 5-06-2015 22:17
Najgorzej wyjechać z term przez ten zwężony mosteczek jak spotka się na szycie dwa barany z kierownicą to masakra .jakie znaki taki wyjazd w lewo że można wyć i zapuszczać kulturalnie korzonki .Rewelacja turystyczna.
~ 5-06-2015 23:37
termin naprawy na gwarancji?? wyznacza się termin i już ,a później można wziąć kogokolwiek i ściągnąć od gwaranta kasę za nie wywiązanie się.a z wadami to trzeba było walczyć przy odbiorze,teraz powinny pozostać drobnostki.
~ 5-06-2015 23:56
Jakie naprawy gwarancyjne? Pezwcież firma budująca termy to bankrut.
~mamma 6-06-2015 0:13
Dzieci z przedszkoli już nie korzystają z tej przyjemności.
~ 9-06-2015 21:35
Bardzo niegrzeczni a nawet chamscy sa ratownicy w stosunku do dzieci szkolnych uczacych sie plywac . Krzycza kaza stac w zimnej wodzie.zdecydowanie odradzam pobytu w termach .

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Taśmą pod pod kolej linową na Kopę

Mikołajki wolontariuszy z kowarskiego Lema

Jaki prezent dla taty pod choinkę wybrać? Oto garść pomysłów

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Marcin Sójka wystąpił w JCK

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
735
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%