MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Termy Cieplickie na targach TT Warsaw

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 7 grudnia 2013, 8:35
Aktualizacja: 10:41
Autor: M. Nowak / Termy Cieplickie
Fot. Organizatorzy
W XXI Międzynarodowych Targach Turystycznych TT Warsaw uczestniczyły Termy Cieplickie. Spółka zaprezentowała kompleksową ofertę usług odwiedzającym z Polski i zagranicy.

Stoisko promocyjne Term Cieplickich mieściło się obok stoisk dolnośląskich przedsiębiorców i gmin zaproszonych do udziału w warszawskich targach przez Dolnośląską Organizację Turystyczną. Odwiedzający targi zobaczyli prezentację multimedialną o termach oraz otrzymali foldery promocyjne z ofertą sportowo-rekreacyjną. Zdaniem Piotra Miedzińskiego, kierownika działu marketingu Term, stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem:

- Rozdaliśmy niemal wszystkie foldery reklamowe i odpowiedzieliśmy na wiele pytań dotyczących term i Jeleniej Góry. Klientów, którzy szukali dobrego miejsca do odpoczynku z rodziną liczyły się głównie atrakcje turystyczne miasta i okolic. Natomiast klienci biznesowi pytali o zaplecze noclegowe dla dużych zjazdów integracyjnych, np. pracowników korporacji i uczestników konferencji – mówił Piotr Miedziński.

Targi TT Warsaw to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Daje ono możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży turystycznej z zagranicy, polskimi touroperatorami i przedstawicielami bazy noclegowej. Klientom indywidualnym TT Warsaw oferuje możliwość poznania tradycji i kultury ponad 60 krajów z całego świata.

Ogłoszenia

Czytaj również

Święta coraz bliżej

Ważna informacja dla klientów ECO  

Było nastrojowo

Komentarze (41) Dodaj komentarz

~ 7-12-2013 9:23
Zamiast na komunikację teraz dopłaty będą szły na tą zabawkę dla małej grupki osób.
~st 7-12-2013 10:09
Koszt tej wycieczkido Warszawy.
~MostWanted 7-12-2013 10:12
... cosik i w tym jest, że woda nie jest najlepszym sprzymierzeńcem jeleniogórskiego MZK, bo kiedy budowali ten wodotrysk u zbiegu ulic Wolności i Wojska Polskiego to też kasę zajumali z MZK, teraz jest tak samo, różnicę w kosztach budowy Term (duży wodotrysk) wyrównali sobie cięciami kursów MZK
~ 7-12-2013 10:34
może niech do USA pojada reklamowac termy banda .....
~ 7-12-2013 10:40
Pojechali się chwalić przeróbką fabryki, chyba jako porażką dziesięciolecia.
~18 sqandal 7-12-2013 11:04
...... oj tam , trzeba dzialac tylko żeby coś zaoferowac oprócz wody .......... no co mamy do zaoferowania , brudne i zaniedbane ulice i kupy psie na trawnikach i dziurawe drogi? nikt powazny tu nie przyjedzie a jak już raz przyjedzie to będzie to pierwszy a zarazem ostatni raz. Miasto nie dość ze się wyludnia to jeszcze popada w ruine i to nie jest oferta dla możnych tego świata , ZAPIECEK i tyle.
~pik 7-12-2013 12:44
Co za pijar.... W termach wody jeszcze nie nalali a na folderach uśmiechnięta mama z pociechą kąpiąca się w baseniku. Panie Miedziński, nam każą płacić za lanie wody z kranów, a pan na laniu wody nieuświadomionym zarabiasz
~Geotermik 7-12-2013 12:49
Zuch kierownik pojechał do stolicy i już wiedzą, że mamy ciepłą wodę w basenie. Ciekawe w jakiej cenie. Tego zapewne im nie powiedział. W Polsce nie tylko my mamy termy. Może kiedyś będziemy mieli dostępną energię cieplną i elektryczną niskim kosztem oprócz tego kompleksu basenów dla turystów, którzy jeszcze nie przyjechali. Oby była kasa z turystyki i ekologiczna energia geotermalna dla miasta. Takie mam marzenie. Podobno Jelenia Góra ma szczęście do ludzi ;-) więc może pojawi się kilka postaci co ten projekt zrealizuje w przyszłości.
~ 7-12-2013 13:27
Mówił też o ilości miejsc dla chętnych? Jak nie to trzeba będzie jakie poczekalnie zrobić na zewnątrz
~ 7-12-2013 13:34
Bylłem w termach w UNJOWIE... piękna sprawa. Mam teraz u siebie. komu się nie podoba... niech kąpie się w gnojówce
~czytający 7-12-2013 13:43
Byłbym miło zaskoczony , gdybym przeczytał , że tubylcy z kotliny otrzymali, choćby symboliczną zniżkę na wejście .Czysty marketing , a pokusa jest zawsze .
~ 7-12-2013 14:55
Nie było term to było jęczenie na forum, że tak długo ich nie ma, a jak w końcu są, to narzekanie, że będą kosztować. A ja to się zastanawiam, po co te nowe autobusy, jeśli będą stać w garażu, bo komunikacja będzie zlikwidowana. Już teraz na autobus na Zabobrze trzeba czekać godzinę, wrócić też za bardzo czym nie ma. A połączeń ma być jeszcze mniej, więc na co to idzie? Ku likwidacji?
~gość II 7-12-2013 15:47
Do 14.55 Po co Ci Termy, grunt że spółka zarządzająca jest pieniądze bierze i na wycieczki jeździ.
~Gość 7-12-2013 16:13
Masakra jeszcze to bajoro nieczynne a juz prezentacje robia ,pozal sie boze Zawilily temat a tu masz juz prezentuja uslugi jakich jeszcze nie ma ,to tylko w tej dziurze moze cos takiego sie narodzic z zwoli i przyzwolenia Zwilego
~:) 7-12-2013 16:53
Nie ma to jak polityczne stanowiska:)
~dosyć 7-12-2013 17:20
Kampanię czas zacząć... Miedziński całą kadencję zbija bąki, więc wart o sobie przypomnieć, a termy to oczywiście plan "B", gdyby przypadkiem się nie udało w najbliższych wyborach. Kolejna "przechowalnia" obok miejskiego magistratu, KARRu, Muzeum Karkonoskiego i wielu, wielu innych miejsc (współ)finansowanych z publicznej kasy dla samych swoich, znajomków i przyjaciół królika, którzy bezczelnie drenują to miasto odkąd Zawiła pierwszy raz został prezydentem... Czy wy ludzie (wyborcy) naprawdę tacy ślepi jesteście, że tego nie dostrzegacie głosując wciąż na tych samych gałganów i krętaczy?!
rymcycymcy 7-12-2013 17:37
Społeczeństwo powinno zostać uświadomione, że aby coś sprzedać, trzeba powiadomić potencjalnych nabywców o swoich zamiarach ! :) ...społeczeństwo uczciwie pracuje i nie ma głowy do ogarniania takich zawiłych zawiłości ! :)
~fansektypo 7-12-2013 18:11
A uczyć się miernoty od Ojca T Rydzyk a jak się biznes geotermalny prowadzi.. A takie komuchy mundre plują...
~Gosc 7-12-2013 18:49
Nie pojadą do stanów reklamować Term bo.Pan nowy prezez od Marketingu nie czyli pan Miedzinski nie zna aninsłowa po Angielsku a już zeby go.umiał tak o to wygląda u nas zajmowanie stanowisk po znajomości gdzie język angielski to teraz podstawa komunikacji biznesowej. Ale to stołek polityczny wiec co tam wyda sie kase na tłumacza w normalnej firmie nie miał by prawa istnienia taki marketingowiec bo co zalatwi no chyba ze poznajomosci pozdrawiam Całą naszą oblepioną znajomościami miescine ciekawe ile osób znjomych bedzie pracowało w termach miedzinski z papajem sie zastanawiają juz kto byl lepszym kolega politycznym
~Ciekawy 7-12-2013 19:18
Ludzie czy istnieje choćby jedna rzecz wykonana dla miasta która by się wam podobała ? Wszystko potępiacie w czambuł siedząc na dupie przed komputerem i nic nie robiąc poza piciem piwa i paleniem papierosów.
~anonim777 7-12-2013 19:21
ale bym się cieszyl jak by się znalazł inwestor i wybudował PRAWDZIWE termy na Sobieszowskiej może firmo Gołębiewski ,ratusz nie da zgody ale będzie nowe to się uda. Co tam Uniejów ,tatralandia to je ono.
~gosciu 7-12-2013 19:51
Nikt nie potepia tylko pokazuje jak działa system.który potem nie przynosi zadnych kozysci tylko straty a kto doplaca podatnik o to tylko.sie rozchodzi jakie inwestycje prosze pokazać jakie inwestycje dla miasta i ludzi tego miasta. Zobaczmy na inwestycje na kilinskiego tyle zmarnowanych lat i co co miasto jeszcze zrobilo dla mieszkancow jak kazdy nie żadna o swoje to nic.nie.ma
~mon 7-12-2013 21:10
Ale jak można reklamować coś czego nie ma?wytłumaczy mi ktoś to?
~cieplic123 7-12-2013 22:10
brawo ,że już teraz reklamujemy się. Targi w Warszawie są jedną z prestiżowych imprez. Teraz czeka Was Berlin. Bazę noclegowa w Cieplicach mamy na bardzo wysokim poziomie a nawet gdyby byli tylko przejazdem zobaczą nasz piękny jeden i drugi park w Cieplicach. Ludzie przestańcie tak krytykować zobaczcie trochę pozytywów
~widownia5 7-12-2013 22:11
Radny zatrudniony w Spółce Miejskiej po układzie politycznym. To byłby skandal w normalnym kraju i powód wyrzucenia Radnego z Ugrupowania za brak transparentności i brak czystości rąk - ale nie w Jeleniej Górze. To samo prezes Term. Nie zagłosuję już na Platformę Obywatelską - to nieetyczne co niektórzy jeleniogórscy działacze PO sobą reprezentują. .
~ 7-12-2013 22:57
Zdarzało mi się krytykować, ale tutaj nie ma za co, bo ten radny w porę pojechał na targi, więc trzyma rękę na pulsie, a wszyscy sklepikarze i hotelarze powinni się cieszyć, że przy okazji robi im darmową reklamę. Aby ktoś tutaj przyjechał, to trzeba mu powiedzieć, że miałby teraz po co, właśnie do tych Term. Przynależność polityczna nie ma w tym przypadku nic do rzeczy, bo ten wyjazd miał charakter czysto marketingowy, więc był konieczny jak najbardziej.
rymcycymcy 7-12-2013 23:00
21:10 | ~mon | ...owszem ! :) ...gdyby był choć cień szansy na to, że zrozumiesz ! ;)
~janek5555555 8-12-2013 0:21
Tez mialem okazje krytykowac tu nie chodzi o ten wyjazd i o termy owszem chwyt marketingowy ok na tym to polega ale ludzią chodzi o aspekt zatrudnienia czysto polityczny znajomości i nic wiecej
~... 8-12-2013 8:01
Rozdającym stołki w jeleniogórskiej platformie był pan Hubert Papaj!
~... 8-12-2013 8:03
I tylko dlatego wygrał stanowisko szefa rady powiatowej PO, a nie Zawiła który Papajowi jako swojemu zastępcy w pełni zawierzył.
~iras 8-12-2013 8:16
mam nadzieję że mieszkańcy najbliższej okolicy dostaną jakieś zniżki na wejściówki?Nie mogę się doczekać wielkiego otwarcia!!!
~hexe 8-12-2013 9:26
Znów większość narzeka. Do tej pory na warszawskich targach nie było nas widać. Jeleniej nie widać praktycznie na żadnych targach (np. inwestycyjnych) a cała masa ludzi (również tych niby wykształconych) myśli, że u nas robi się wino. Jelenia wciąż mylona jest z Zieloną Górą!!! Jak ktoś mieszka w Jeleniej i na stałe nie ma kontaktu z ludźmi z innych - odległych zakątków Polski, to mu się w głowie nie mieści, że można te dwie "Góry" mylić BRAWO!!! KAŻDY TAKI WYJAZD TO REKLAMA DLA MIASTA !! Nie tylko dla samych term.
~hexe 8-12-2013 9:30
do "pik" - nie wiesz co to jest jest wizualizacja???!! KAŻDA SZANUJĄCA SIĘ INWESTYCJA COŚ TAKIEGO POSIADA!! Żenujące są niektóre komentarze. ZAMIAST NARZEKAĆ POWIEDZCIE SOBIE SZCZERZE CO KAŻDY Z WAS (NARZEKAJĄCYCH) zrobił dla tego miasta??!
~Gość 8-12-2013 9:55
do-hexe-kazdy znas placi podatki na tych co nic nierobia takich jak Ty ktory tak strasznie sie przemeczasz pewnie u boku czerwonego sweterka i to na naszych ciezko zarobionych podatkach ,wiec jesli mozesz to czytaj i pilnie sluchaj tych komentarzy krytycznych moze jakiekolwiek wnioski wyciagniesz na przyszlosc, bo to my podatnicy utrzymujemy to miasto a pensje urzdasow to sa nasze podatki -urzdas podatkow nie placi tylko je konsumuje i to jest ta roznica miedzy nami piszcymi krytycznie o czynach czerwonego pulowerka Zawily.
~real 8-12-2013 10:22
popatrzcie na minę tej pani ze zdjęcia... i wszystko jasne.
~ 8-12-2013 18:20
do 08-12-2013 09:55 | ~Gość | - Jeśli uważasz, że "urzędasom" tak dobrze, to zostań urzędasem, a przestaniesz im zazdrościć. Nikt ci nie zabrania złożyć podanie o przyjęcie do pracy do jakiegoś urzędu. Będziesz "konsumował podatki". Smacznego.
~tik 8-12-2013 18:35
Jak to jest? Radny ma pracę w spółce miejskiej? To tak można?
~Marysia 8-12-2013 19:13
Najlepiej nic nie robić, narzekać, twierdzić że nic nie mogę , a może narzekacze dają coś z siebie. Zobaczcie coś pozytywnego.
~Jola 8-12-2013 22:17
Dajcie pierw ludzią zarobić żeby mogli chodzić na te baseny dotyczy to Pana Panie Zawiła. Dawnym Dyrektorowaniem.
~ 8-12-2013 22:36
do Jola - ten, kto ciebie uczył polskiego, był ciągle na chorobowym, a zastępstwa chyba nie było...
~taka prawda 9-12-2013 0:00
Dziś urzędasem nie sposób zostać bez układów, a żeby wyrobić sobie te układy nie rzadko trzeba najpierw stać się polityczną ...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Chcą powtórki wyborów!

Jazda z Mikołajem

Likwidacja szlaku w Jakuszycach

Miejsce piknikowe wkrótce w Karpaczu

Barbórkowa feta

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
616
Tak
21%
Nie
70%
Nie wiem
9%