MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Terminarz Sudetów i MKS–u MOS Karkonoszy

Wiadomości: I-liga kobiet, II-liga mężczyzn
Sobota, 17 sierpnia 2013, 2:49
Aktualizacja: 2:50
Autor: Przemo
Fot. archiwum
PZKosz. opublikował terminarz na sezon 2013/2014. Beniaminek pierwszej ligi kobiet – MKS MOS Karkonosze rozpocznie rozgrywki 5. października w Sosnowcu, a Sudety tego samego dnia podejmą Albę Chorzów.

Terminarz Karkonoszy w grupie B, I-ligi kobiet:

1. kolejka (5.X):
JAS FBG Sosnowiec - MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra
2. kolejka (12.X):
MKS MOS Karkonosze - UKS Basket Aleksandrów Łódzki
3. kolejka (16.X):
Lider Swarzędz - MKS MOS Karkonosze
4. kolejka (19.X):
AZS Rzeszów - MKS MOS Karkonosze
5. kolejka (26.X):
MKS MOS Karkonosze - PTK Pabianice
6. kolejka (2.XI):
ŁKS Łódź - MKS MOS Karkonosze
7. kolejka (9.XI):
MKS MOS Karkonosze - AZS Poznań
8. kolejka (16.XI):
Ostrovia Ostrów Wielkopolski
9. kolejka (23.XI):
MKS MOS Karkonosze - Ślęza Wrocław
10. kolejka (30.XI):
MKS MOS Karkonosze - JAS FBG Sosnowiec
11. kolejka (4.XII):
UKS Basket Aleksandrów Łódzki - MKS MOS Karkonosze
12. kolejka (7.XII):
MKS MOS Karkonosze - Lider Swarzędz
13. kolejka (14.XII):
MKS MOS Karkonosze - AZS Rzeszów
14. kolejka (21.XII):
PTK Pabianice - MKS MOS Karkonosze
15. kolejka (4.I):
MKS MOS Karkonosze - ŁKS Łódź
16. kolejka (8.I):
AZS Poznań - MKS MOS Karkonosze
17. kolejka (11.I):
MKS MOS Karkonosze - Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18. kolejka (19.I):
Ślęza Wrocław - MKS MOS Karkonosze

W grupie A 1. ligi kobiet zagrają: AZS Uniwersytet Gdański, GTK Gdynia, VBW GTK Gdynia, Baton Basket 25 Bydgoszcz, KKS Olsztyn, Mon-Pol Płock, KU AZS UMCS Lublin, AZS Uniwersytet Warszawski, MKK Siedlce, SMS PZKosz Łomianki.

Terminarz Sudetów w grupie B, II-ligi mężczyzn:

1 kolejka (5.X):
Sudety Jelenia Góra - Alba Chorzów
2. kolejka (12.X):
Nysa Kłodzko - Sudety
3. kolejka (19.X):
Sudety - Śląsk II Wrocław
4. kolejka (26.X):
MOSiR Cieszyn - Sudety
5. kolejka (2.XI):
Sudety - UMKS Kielce
6. kolejka (9.XI):
AZS AWF Katowice - Sudety
7. kolejka (16.XI):
Sudety - Pogoń Prudnik
8. kolejka (23.XI):
GTK Gliwice - Sudety
9. kolejka (30.XI):
Sudety - pauzują
10. kolejka (7.XII):
Sudety - Tyski Sport SA Tychy
11. kolejka (14.XII):
Mickiewicz Katowice - Sudety
12. kolejka (21.XII):
Alba Chorzów -Sudety
13. kolejka (4.I):
Sudety - Nysa Kłodzko
14. kolejka (11.I):
Śląsk II Wrocław - Sudety
15. kolejka (18.I):
Sudety - MOSiR Cieszyn
16. kolejka (25.I):
UMKS Kielce - Sudety
17. kolejka (1.II):
Sudety - AZS AWF Katowice
18. kolejka (8.II):
Pogoń Prudnik - Sudety
19. kolejka (15.II):
Sudety - GTK Gliwice
20. kolejka (22.II):
Sudety - pauzują.
21. kolejka (1.III):
Tyski Sport SA Tychy - Sudety
22. kolejka (8.III):
Sudety - Mickiewicz Katowice.

Regulamin rozgrywek oraz pełny terminarz znajdziesz tutaj:
http://www.pzkosz.pl/aktualnosci/terminarze-i-regulaminy/

Ogłoszenia

Czytaj również

Sudety poznały rywali

Zgrzyt w KO – kandydatka rezygnuje

Kto dyrektorem SP 11?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 3-09-2013 15:19
POZDROWIENIA DLA ARTURA CZEKAŃSKIEGO

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nad Śnieżnymi Kotłami

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

PiS ujawnił listy kandydatów

PiS zaprezentował kandydatów

Kandydaci PO

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
591
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%