MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Terminarz rozgrywek Provident Cup 2011

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 16 maja 2011, 13:03
Aktualizacja: Wtorek, 17 maja 2011, 15:02
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Do rozpoczęcia ligi niewiele czasu, już w najbliższy wtorek 17 maja rozegrane zostaną na Orliku przy ZSOiT pierwsze spotkania. Organizatorem rozgrywek jest MOS, współorganizatorami KKS Jelenia Góra i UKS MOS Jelenia Góra.

Terminarz zawodów

Grupa A - mecze rozgrywane we wtorki

I kolejka – 17.05.2011r.
SQUAD SUKCES – KULE MIŁOŚCI (18.30)
BAR U WŁADKA – LAGA TEAM (19.00)
KFC – MŁODY CHOJNIK (19.30)
KULA MIŁOŚCI – BAR U WŁADKA (20.00)

II kolejka – 24.05.2011r.
LAGA TEAM – KFC (18.30)
VT SENIORZY – SQUAD SUKCES (19.00)
KFC – KULE MIŁOŚCI (19.30)
BAR U WŁADKA – VT SENIORZY (20.00)

III kolejka – 31.05 2011r.
MŁODY CHOJNIK – LAGA TEAM (18.30)
SQUAD SUKCES – BAR U WŁADKA (19.00)
KULE MIŁOŚCI – MŁODY CHOJNIK (19.30)
VT SENIORZY – KFC (20.00)

IV kolejka – 07.06 2011r.
KFC – SQUAD SUKCES (18.30)
VT SENIORZY – MŁODY CHOJNIK (19.00)
LAGA TEAM – KULE MIŁOŚCI (19.30)
MŁODY CHOJNIK – SQUAD SUKCES (20.00)

V kolejka – 14.06 2011r.
SQUAD SUKCES – LAGA TEAM (18.00)
BAR U WŁADKA – MŁODY CHOJNIK (18.30)
VT SENIORZY – LAGA TEAM (19.00)
KULE MILOŚCI – VT SENIORZY (19.30)
BAR U WŁADKA – KFC (20.00)

Grupa b - mecze rozgrywane w czwartki

I kolejka – 19.05.2011r.
ARKADIA – STRAŻ POŻARNA (18.30)
DSE BK – DZIAŁKOWICZA (19.00)
POLITECZNIKA – CZARNE PŁUCA (19.30)
STRAŻ POZARNA – DSE BK (20.00)

II kolejka – 26.05.2011r.
DZIAŁOWICZA – POLITECHNIKA (18.30)
CASTORAMA – ARKADIA (19.00)
POLITECHNIKA – STRAŻ POZARNA (19.30)
DSE BK – CASTORAMA (20.00)

III kolejka – 02.06 2011r.
CZARNE PŁUCA – DZIAŁKOWICZA (18.30)
CASTORAMA – POLITECHNIKA (19.00)
STRAZ POZARNA – CZARNE PŁUCA (19.30)
ARKADIA – DSE BK (20.00)

IV kolejka – 09.06 2011r.
POLITECHNIKA – ARKADIA (18.30)
CZARNE PŁUCA - CASTORAMA (19.00)
DZIAŁKOWICZA – STRAZ POZARNA (19.30)
ARKADIA – CZARNE PŁUCA (20.00)

V kolejka – 16.06 2011r.
CASTORAMA - DZIAŁKOWICZA (18.00)
DSE BK – POLITECHNIKA (18.30)
DZIAŁKOWICZA – ARKADIA (19.00)
STRAZ POZARNA - CASTORAMA (19.30)
CZARNE PŁUCA – DSE BK (20.00)

Spotkania o miejsca

O 13,11,9,7 miejsce – 21.06.2011r. (wtorek)
O 13 miejsce A7 – B7 (18.30)
O 11 miejsce A6 – B6 (19.00)
O 9 miejsce A5 – B5 (19.30)
O 7 miejsce A4 – B4 (20.00)

O 1,3,5 miejsce – 22.06.2011r. (środa)
I Półfinał A1 – B2 (18.00)
II Półfinał A2 – B1 (18.30)
O 5 miejsce A3 – B3 (19.00)
O 3 miejsce przegrani z półfinałów (19.30)
O 1 miejsce wygrani z półfinałów (20.00)

Ogłoszenia

Czytaj również

Studium na początek

Udany Piknik Strzelecki

Terma Liga już po raz piąty!



Komentarze (1) Dodaj komentarz

Laguna 17-05-2011 16:24
Widzę że się znalazł sponsor strategiczny. Czy każdy biorący udział będzie musiał się do czegoś zobowiązać???????? Tak czy owak powodzenia dla wszystkich

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Motocykliści dla Niepodległej

Marcin Wyrostek patriotycznie

Radni KO przeciw kupcom?

O rozpadających się górach

Derby dla Karkonoszy

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
826
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%