MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Terminarz ligi okręgowej 2009/10: runda jesienna

Wiadomości: REGION
Wtorek, 7 lipca 2009, 19:24
Aktualizacja: 19:29
Autor: Radek
Fot. archiwum
Znamy już terminarz na rundę jesienną ligi okręgowej. Tegoroczne rozgrywki odbywały się będą bez takich drużyn jak: Twardy Świętoszów w związku z awansem do wyższej klasy oraz Orła Lubawka, Lotnika JS i Cosmosu Radzimów – spadek do A–klasy. Natomiast w ich miejsce zobaczymy trzech beniaminków: Olszę Olszyna, Victorię Ruszów i Orła Wojcieszów oraz spadkowicza Olimpię Kamienna Góra.

Już pierwsza kolejka zapowiada się niezwykle emocjonująco, w której dojdzie do pojedynku Nysy Zgorzelec z Chrobrym Nowogrodziec. Są to zespoły przez wielu wskazywane jako faworyci do zwycięstwa w lidze okręgowej. Jak będzie przekonamy się już niebawem. Start ligi zaplanowany jest na weekend 15/16 sierpnia.

Terminarz ligi okręgowej 2009/10 – runda jesienna:

Kolejka: 1 - 2009-08-15 /16

Olsza Olszyna – Sparta Zebrzydowa
Victoria Ruszów – Bobrzanie Bolesławiec
Gryf GŚ – Olimpia Kowary
Włókniarz Mirsk – Piast Zawidów
GKS Raciborowice – Orzeł Wojcieszów
Nysa Zgorzelec Zgorzelec – Chrobry Nowogrodziec
Olimpia KG – Łużyce Lubań
Czarni LŚ – Granica Bogatynia

Kolejka: 2 - 2009-08-22 /23

Sparta Zebrzydowa– Granica Bogatynia
Łużyce Lubań– Czarni LŚ
Chrobry Nowogrodziec– Olimpia KG
Orzeł Wojcieszów – Nysa Zgorzelec
Piast Zawidów – GKS Raciborowice
Olimpia Kowary – Włókniarz Mirsk
Bobrzanie Bolesławiec – Gryf GŚ
Olsza Olszyna – Victoria Ruszów

Kolejka: 3 - 2009-08-26 środa - g. 17:30

Victoria Ruszów – Sparta Zebrzydowa
Gryf GŚ – Olsza Olszyna
Włókniarz Mirsk – Bobrzanie Bolesławiec
GKS Raciborowice – Olimpia Kowary
Nysa Zgorzelec – Piast Zawidów
Olimpia KG – Orzeł Wojcieszów
Czarni LŚ – Chrobry Nowogrodziec
Granica Bogatynia – Łużyce Lubań

Kolejka: 4 - 2009-08-29 /30

Sparta Zebrzydowa – Łużyce Lubań
Chrobry Nowogrodziec – Granica Bogatynia
Orzeł Wojcieszów – Czarni LŚ
Piast Zawidów – Olimpia KG
Olimpia Kowary – Nysa Zgorzelec
Bobrzanie Bolesławiec – GKS Raciborowice
Olsza Olszyna – Włókniarz Mirsk
Victoria Ruszów – Gryf GŚ

Kolejka: 5 - 2009-09-05 /06

Gryf GŚ – Sparta Zebrzydowa
Włókniarz Mirsk – Victoria Ruszów
GKS Raciborowice – Olsza Olszyna
Nysa Zgorzelec – Bobrzanie Bolesławiec
Olimpia KG – Olimpia Kowary
Czarni LŚ – Piast Zawidów
Granica Bogatynia – Orzeł Wojcieszów
Łużyce Lubań – Chrobry Nowogrodziec

Kolejka: 6 :: 2009-09-09 /środa - g. 17:00

Sparta Zebrzydowa – Chrobry Nowogrodziec
Orzeł Wojcieszów – Łużyce Lubań
Piast Zawidów – Granica Bogatynia
Olimpia Kowary – Czarni LŚ LŚ
Bobrzanie Bolesławiec – Olimpia KG
Olsza Olszyna – Nysa Zgorzelec
Victoria Ruszów – GKS Raciborowice
Gryf GŚ – Włókniarz Mirsk

Kolejka: 7 - 2009-09-12 /13

Włókniarz Mirsk – Sparta Zebrzydowa
GKS Raciborowice – Gryf GŚ
Nysa Zgorzelec – Victoria Ruszów
Olimpia KG – Olsza Olszyna
Czarni LŚ – Bobrzanie Bolesławiec
Granica Bogatynia – Olimpia Kowary
Łużyce Lubań – Piast Zawidów
Chrobry Nowogrodziec – Orzeł Wojcieszów

Kolejka: 8 - 2009-09-19 /20

Sparta Zebrzydowa – Orzeł Wojcieszów
Piast Zawidów – Chrobry Nowogrodziec
Olimpia Kowary – Łużyce Lubań
Bobrzanie Bolesławiec – Granica Bogatynia
Olsza Olszyna – Czarni LŚ
Victoria Ruszów – Olimpia KG
Gryf GŚ – Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk – GKS Raciborowice

Kolejka: 9 - 2009-09-26 /27

GKS Raciborowice – Sparta Zebrzydowa
Nysa Zgorzelec – Włókniarz Mirsk
Olimpia KG – Gryf GŚ
Czarni LŚ – Victoria Ruszów
Granica Bogatynia – Olsza Olszyna
Łużyce Lubań – Bobrzanie Bolesławiec
Chrobry Nowogrodziec – Olimpia Kowary
Orzeł Wojcieszów – Piast Zawidów

Kolejka: 10 - 2009-10-03 /04

Sparta Zebrzydowa – Piast Zawidów
Olimpia Kowary – Orzeł Wojcieszów
Bobrzanie Bolesławiec – Chrobry Nowogrodziec
Olsza Olszyna – Łużyce Lubań
Victoria Ruszów – Granica Bogatynia
Gryf GŚ – Czarni LŚ
Włókniarz Mirsk – Olimpia KG
GKS Raciborowice – Nysa Zgorzelec

Kolejka: 11 - 2009-10-10 /11

Nysa Zgorzelec – Sparta Zebrzydowa
Olimpia KG – GKS Raciborowice
Czarni LŚ – Włókniarz Mirsk
Granica Bogatynia – Gryf GŚ
Łużyce Lubań – Victoria Ruszów
Chrobry Nowogrodziec – Olsza Olszyna
Orzeł Wojcieszów – Bobrzanie Bolesławiec
Piast Zawidów – Olimpia Kowary

Kolejka: 12 - 2009-10-17 /18

Sparta Zebrzydowa – Olimpia Kowary
Bobrzanie Bolesławiec – Piast Zawidów
Olsza Olszyna – Orzeł Wojcieszów
Victoria Ruszów – Chrobry Nowogrodziec
Gryf GŚ – Łużyce Lubań
Włókniarz Mirsk – Granica Bogatynia
GKS Raciborowice – Czarni LŚ
Nysa Zgorzelec – Olimpia KG

Kolejka: 13 - 2009-10-24 /25

Olimpia KG – Sparta Zebrzydowa
Czarni LŚ – Nysa Zgorzelec
Granica Bogatynia – GKS Raciborowice
Łużyce Lubań – Włókniarz Mirsk
Chrobry Nowogrodziec – Gryf GŚ
Orzeł Wojcieszów – Victoria Ruszów
Piast Zawidów – Olsza Olszyna
Olimpia Kowary – Bobrzanie Bolesławiec

Kolejka: 14 - 2009-10-31 /sobota - g. 14:00

Sparta Zebrzydowa – Bobrzanie Bolesławiec
Olsza Olszyna – Olimpia Kowary
Victoria Ruszów – Piast Zawidów
Gryf GŚ – Orzeł Wojcieszów
Włókniarz Mirsk – Chrobry Nowogrodziec
GKS Raciborowice – Łużyce Lubań
Nysa Zgorzelec – Granica Bogatynia
Olimpia KG – Czarni LŚ

Kolejka: 15 - 2009-11-07 /08

Orzeł Wojcieszów – Włókniarz Mirsk
Piast Zawidów – Gryf GŚ
Olimpia Kowary– Victoria Ruszów
Bobrzanie Bolesławiec – Olsza Olszyna
Czarni LŚ – Sparta Zebrzydowa
Granica Bogatynia – Olimpia KG
Łużyce Lubań – Nysa Zgorzelec
Chrobry Nowogrodziec – GKS Raciborowice

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O jeleniogórskim rynku

Mikołajki wolontariuszy z kowarskiego Lema

Chcą powtórki wyborów!

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Karolina wśród najpiękniejszych!

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

KKS ukarany przez DZPN!

KKS z brązową gwiazdką PZPN!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
704
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%