MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Terminarz jeleniogórskiej okręgówki

Wiadomości: klasa okręgowa
Czwartek, 6 lipca 2017, 17:59
Aktualizacja: 18:01
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Jeleniej Górze opublikował szczegółowy terminarz rundy jesiennej sezonu 2017/2018 na boiskach klasy okręgowej seniorów.

1. kolejka - 15 sierpnia
Orzeł Wojcieszów - Piast Wykroty
Victoria Ruszów - GKS Warta Bolesławiecka
TS Parzyce - Cosmos Radzimów
GKS Raciborowice - Lotnik Jeżów Sudecki
Sparta Zebrzydowa - Pogoń Świerzawa
Granica Bogatynia - Stella Lubomierz
Hutnik Pieńsk - Łużyce Lubań
Woskar Szklarska Poręba - Gryf Gryfów Śląski

2. kolejka - 19-20 sierpnia
Piast Wykroty - Gryf Gryfów Śląski
Łużyce Lubań - Woskar Szklarska Poręba
Stella Lubomierz - Hutnik Pieńsk
Pogoń Świerzawa - Granica Bogatynia
Lotnik Jeżów Sudecki - Sparta Zebrzydowa
Cosmos Radzimów - GKS Raciborowice
GKS Warta Bolesławiecka - TS Parzyce
Orzeł Wojcieszów - Victoria Ruszów

3. kolejka - 26-27 sierpnia
Victoria Ruszów - Piast Wykroty
TS Parzyce - Orzeł Wojcieszów
GKS Raciborowice - GKS Warta Bolesławiecka
Sparta Zebrzydowa - Cosmos Radzimów
Granica Bogatynia - Lotnik Jeżów Sudecki
Hutnik Pieńsk - Pogoń Świerzawa
Woskar Szklarska Poręba - Stella Lubomierz
Gryf Gryfów Śląski - Łużyce Lubań

4. kolejka - 2-3 września
Piast Wykroty - Łużyce Lubań
Stella Lubomierz - Gryf Gryfów Śląski
Pogoń Świerzawa - Woskar Szklarska Poręba
Lotnik Jeżów Sudecki - Hutnik Pieńsk
Cosmos Radzimów - Granica Bogatynia
GKS Warta Bolesławiecka - Sparta Zebrzydowa
Orzeł Wojcieszów - GKS Raciborowice
Victoria Ruszów - TS Parzyce

5. kolejka - 9-10 września
TS Parzyce - Piast Wykroty
GKS Raciborowice - Victoria Ruszów
Sparta Zebrzydowa - Orzeł Wojcieszów
Granica Bogatynia - GKS Warta Bolesławiecka
Hutnik Pieńsk - Cosmos Radzimów
Woskar Szklarska Poręba - Lotnik Jeżów Sudecki
Gryf Gryfów Śląski - Pogoń Świerzawa
Łużyce Lubań - Stella Lubomierz

6. kolejka - 16-17 września
Piast Wykroty - Stella Lubomierz
Pogoń Świerzawa - Łużyce Lubań
Lotnik Jeżów Sudecki - Gryf Gryfów Śląski
Cosmos Radzimów - Woskar Szklarska Poręba
GKS Warta Bolesławiecka - Hutnik Pieńsk
Orzeł Wojcieszów - Granica Bogatynia
Victoria Ruszów - Sparta Zebrzydowa
TS Parzyce - GKS Raciborowice

7. kolejka - 23-24 września
GKS Raciborowice - Piast Wykroty
Sparta Zebrzydowa - TS Parzyce
Granica Bogatynia - Victoria Ruszów
Hutnik Pieńsk - Orzeł Wojcieszów
Woskar Szklarska Poręba - GKS Warta Bolesławiecka
Gryf Gryfów Śląski - Cosmos Radzimów
Łużyce Lubań - Lotnik Jeżów Sudecki
Stella Lubomierz - Pogoń Świerzawa

8. kolejka - 30 września-1 października
Piast Wykroty - Pogoń Świerzawa
Lotnik Jeżów Sudecki - Stella Lubomierz
Cosmos Radzimów - Łużyce Lubań
GKS Warta Bolesławiecka - Gryf Gryfów Śląski
Orzeł Wojcieszów - Woskar Szklarska Poręba
Victoria Ruszów - Hutnik Pieńsk
TS Parzyce - Granica Bogatynia
GKS Raciborowice - Sparta Zebrzydowa

9. kolejka - 7-8 października
Sparta Zebrzydowa - Piast Wykroty
Granica Bogatynia - GKS Raciborowice
Hutnik Pieńsk - TS Parzyce
Woskar Szklarska Poręba - Victoria Ruszów
Gryf Gryfów Śląski - Orzeł Wojcieszów
Łużyce Lubań - GKS Warta Bolesławiecka
Stella Lubomierz - Cosmos Radzimów
Pogoń Świerzawa - Lotnik Jeżów Sudecki

10. kolejka - 14-15 października
Piast Wykroty - Lotnik Jeżów Sudecki
Cosmos Radzimów - Pogoń Świerzawa
GKS Warta Bolesławiecka - Stella Lubomierz
Orzeł Wojcieszów - Łużyce Lubań
Victoria Ruszów - Gryf Gryfów Śląski
TS Parzyce - Woskar Szklarska Poręba
GKS Raciborowice - Hutnik Pieńsk
Sparta Zebrzydowa - Granica Bogatynia

11. kolejka - 21-22 października
Granica Bogatynia - Piast Wykroty
Hutnik Pieńsk - Sparta Zebrzydowa
Woskar Szklarska Poręba - GKS Raciborowice
Gryf Gryfów Śląski - TS Parzyce
Łużyce Lubań - Victoria Ruszów
Stella Lubomierz - Orzeł Wojcieszów
Pogoń Świerzawa - GKS Warta Bolesławiecka
Lotnik Jeżów Sudecki - Cosmos Radzimów

12. kolejka - 28-29 października
Piast Wykroty - Cosmos Radzimów
GKS Warta Bolesławiecka - Lotnik Jeżów Sudecki
Orzeł Wojcieszów - Pogoń Świerzawa
Victoria Ruszów - Stella Lubomierz
TS Parzyce - Łużyce Lubań
GKS Raciborowice - Gryf Gryfów Śląski
Sparta Zebrzydowa - Woskar Szklarska Poręba
Granica Bogatynia - Hutnik Pieńsk

13. kolejka - 4-5 listopada
Hutnik Pieńsk - Piast Wykroty
Woskar Szklarska Poręba - Granica Bogatynia
Gryf Gryfów Śląski - Sparta Zebrzydowa
Łużyce Lubań - GKS Raciborowice
Stella Lubomierz - TS Parzyce
Pogoń Świerzawa - Victoria Ruszów
Lotnik Jeżów Sudecki - Orzeł Wojcieszów
Cosmos Radzimów - GKS Warta Bolesławiecka

14. kolejka - 11-12 listopada
Piast Wykroty - GKS Warta Bolesławiecka
Orzeł Wojcieszów - Cosmos Radzimów
Victoria Ruszów - Lotnik Jeżów Sudecki
TS Parzyce - Pogoń Świerzawa
GKS Raciborowice - Stella Lubomierz
Sparta Zebrzydowa - Łużyce Lubań
Granica Bogatynia - Gryf Gryfów Śląski
Hutnik Pieńsk - Woskar Szklarska Poręba

15. kolejka - 18-19 listopada
Woskar Szklarska Poręba - Piast Wykroty
Gryf Gryfów Śląski - Hutnik Pieńsk
Łużyce Lubań - Granica Bogatynia
Stella Lubomierz - Sparta Zebrzydowa
Pogoń Świerzawa - GKS Raciborowice
Lotnik Jeżów Sudecki - TS Parzyce
Cosmos Radzimów - Victoria Ruszów
GKS Warta Bolesławiecka - Orzeł Wojcieszów

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Derby dla Karkonoszy

Świętują Niepodległość

Radni KO przeciw kupcom?

Terma Liga już po raz piąty!



Apel Pamięci w SP 15

Studium na początek

Wypadek przy baniakach  

Rywalki w przerwie zrezygnowały z gry

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
810
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%