MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Terminarz jeleniogórskiej okręgówki

Wiadomości: klasa okręgowa
Piątek, 2 sierpnia 2013, 15:38
Aktualizacja: 15:39
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na czwartek, 15 sierpnia zaplanowano pierwszą kolejkę jeleniogórskiej klasy okręgowej.

Kolejka 1 - 15 sierpnia
Hutnik Pieńsk - Olimpia Kamienna Góra
Łużyce Lubań - Piast Wykroty
Orzeł Lubawka - Twardy Świętoszów
Włókniarz Leśna - Pogoń Świerzawa
Nysa Zgorzelec - Piast Dziwiszów
Leśnik Osiecznica - Czarni Lwówek Śląski
Victoria Ruszów - Włókniarz Mirsk
Mitex Podgórzyn - Lotnik Jeżów Sudecki

Kolejka 2 - 17-18 sierpnia
Olimpia Kamienna Góra - Lotnik Jeżów Sudecki
Włókniarz Mirsk - Mitex Podgórzyn
Czarni Lwówek Śląski - Victoria Ruszów
Piast Dziwiszów - Leśnik Osiecznica
Pogoń Świerzawa - Nysa Zgorzelec
Twardy Świętoszów - Włókniarz Leśna
Piast Wykroty - Orzeł Lubawka
Hutnik Pieńsk - Łużyce Lubań

Kolejka 3 - 24-25 sierpnia
Łużyce Lubań - Olimpia Kamienna Góra
Orzeł Lubawka - Hutnik Pieńsk
Włókniarz Leśna - Piast Wykroty
Nysa Zgorzelec - Twardy Świętoszów
Leśnik Osiecznica - Pogoń Świerzawa
Victoria Ruszów - Piast Dziwiszów
Mitex Podgórzyn - Czarni Lwówek Śląski
Lotnik Jeżów Sudecki - Włókniarz Mirsk

Kolejka 4 - 31 sierpnia-1 września
Olimpia Kamienna Góra - Włókniarz Mirsk
Czarni Lwówek Śląski - Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Dziwiszów - Mitex Podgórzyn
Pogoń Świerzawa - Victoria Ruszów
Twardy Świętoszów - Leśnik Osiecznica
Piast Wykroty - Nysa Zgorzelec
Hutnik Pieńsk - Włókniarz Leśna
Łużyce Lubań - Orzeł Lubawka

Kolejka 5 - 4 września
Orzeł Lubawka - Olimpia Kamienna Góra
Włókniarz Leśna - Łużyce Lubań
Nysa Zgorzelec - Hutnik Pieńsk
Leśnik Osiecznica - Piast Wykroty
Victoria Ruszów - Twardy Świętoszów
Mitex Podgórzyn - Pogoń Świerzawa
Lotnik Jeżów Sudecki - Piast Dziwiszów
Włókniarz Mirsk - Czarni Lwówek Śląski

Kolejka 6 - 7-8 września
Olimpia Kamienna Góra - Czarni Lwówek Śląski
Piast Dziwiszów - Włókniarz Mirsk
Pogoń Świerzawa - Lotnik Jeżów Sudecki
Twardy Świętoszów - Mitex Podgórzyn
Piast Wykroty - Victoria Ruszów
Hutnik Pieńsk - Leśnik Osiecznica
Łużyce Lubań - Nysa Zgorzelec
Orzeł Lubawka - Włókniarz Leśna

Kolejka 7 - 14-15 września
Włókniarz Leśna - Olimpia Kamienna Góra
Nysa Zgorzelec - Orzeł Lubawka
Leśnik Osiecznica - Łużyce Lubań
Victoria Ruszów - Hutnik Pieńsk
Mitex Podgórzyn - Piast Wykroty
Lotnik Jeżów Sudecki - Twardy Świętoszów
Włókniarz Mirsk - Pogoń Świerzawa
Czarni Lwówek Śląski - Piast Dziwiszów

Kolejka 8 - 21-22 września
Olimpia Kamienna Góra - Piast Dziwiszów
Pogoń Świerzawa - Czarni Lwówek Śląski
Twardy Świętoszów - Włókniarz Mirsk
Piast Wykroty - Lotnik Jeżów Sudecki
Hutnik Pieńsk - Mitex Podgórzyn
Łużyce Lubań - Victoria Ruszów
Orzeł Lubawka - Leśnik Osiecznica
Włókniarz Leśna - Nysa Zgorzelec

Kolejka 9 - 28-29 września
Nysa Zgorzelec - Olimpia Kamienna Góra
Leśnik Osiecznica - Włókniarz Leśna
Victoria Ruszów - Orzeł Lubawka
Mitex Podgórzyn - Łużyce Lubań
Lotnik Jeżów Sudecki - Hutnik Pieńsk
Włókniarz Mirsk - Piast Wykroty
Czarni Lwówek Śląski - Twardy Świętoszów
Piast Dziwiszów - Pogoń Świerzawa

Kolejka 10 - 5-6 października
Olimpia Kamienna Góra - Pogoń Świerzawa
Twardy Świętoszów - Piast Dziwiszów
Piast Wykroty - Czarni Lwówek Śląski
Hutnik Pieńsk - Włókniarz Mirsk
Łużyce Lubań - Lotnik Jeżów Sudecki
Orzeł Lubawka - Mitex Podgórzyn
Włókniarz Leśna - Victoria Ruszów
Nysa Zgorzelec - Leśnik Osiecznica

Kolejka 11 - 12-13 października
Leśnik Osiecznica - Olimpia Kamienna Góra
Victoria Ruszów - Nysa Zgorzelec
Mitex Podgórzyn - Włókniarz Leśna
Lotnik Jeżów Sudecki - Orzeł Lubawka
Włókniarz Mirsk - Łużyce Lubań
Czarni Lwówek Śląski - Hutnik Pieńsk
Piast Dziwiszów - Piast Wykroty
Pogoń Świerzawa - Twardy Świętoszów

Kolejka 12 - 19-20 października
Olimpia Kamienna Góra - Twardy Świętoszów
Piast Wykroty - Pogoń Świerzawa
Hutnik Pieńsk - Piast Dziwiszów
Łużyce Lubań - Czarni Lwówek Śląski
Orzeł Lubawka - Włókniarz Mirsk
Włókniarz Leśna - Lotnik Jeżów Sudecki
Nysa Zgorzelec - Mitex Podgórzyn
Leśnik Osiecznica - Victoria Ruszów

Kolejka 13 - 26-27 października
Victoria Ruszów - Olimpia Kamienna Góra
Mitex Podgórzyn - Leśnik Osiecznica
Lotnik Jeżów Sudecki - Nysa Zgorzelec
Włókniarz Mirsk - Włókniarz Leśna
Czarni Lwówek Śląski - Orzeł Lubawka
Piast Dziwiszów - Łużyce Lubań
Pogoń Świerzawa - Hutnik Pieńsk
Twardy Świętoszów - Piast Wykroty

Kolejka 14 - 2-3 listopada
Olimpia Kamienna Góra - Piast Wykroty
Hutnik Pieńsk - Twardy Świętoszów
Łużyce Lubań - Pogoń Świerzawa
Orzeł Lubawka - Piast Dziwiszów
Włókniarz Leśna - Czarni Lwówek Śląski
Nysa Zgorzelec - Włókniarz Mirsk
Leśnik Osiecznica - Lotnik Jeżów Sudecki
Victoria Ruszów - Mitex Podgórzyn

Kolejka 15 - 9-10 listopada
Mitex Podgórzyn - Olimpia Kamienna Góra
Lotnik Jeżów Sudecki - Victoria Ruszów
Włókniarz Mirsk - Leśnik Osiecznica
Czarni Lwówek Śląski - Nysa Zgorzelec
Piast Dziwiszów - Włókniarz Leśna
Pogoń Świerzawa - Orzeł Lubawka
Twardy Świętoszów - Łużyce Lubań
Piast Wykroty - Hutnik Pieńsk

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stop takim przepustom

Mocny rewanż Olimpii

Udana inauguracja

Zdali egzamin otwarcia

Kandydaci PO

Zgrzyt w KO – kandydatka rezygnuje

Nad Śnieżnymi Kotłami

Festiwal goli na inaugurację

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
603
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%