MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Terminarz jeleniogórskiej okręgówki

Wiadomości: klasa okręgowa
Sobota, 9 lipca 2011, 21:41
Aktualizacja: Niedziela, 10 lipca 2011, 16:56
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarze występujący w jeleniogórskiej klasie okręgowej swoje zmagania rozpoczną 13 sierpnia. Runda jesienna zakończy się 5 listopada.

Terminarz rundy jesiennej

1 kolejka (13-14.08)
Pagaz Krzeszów – Czarni Lwówek Śląski
Olsza Olszyna – BKS Bolesławiec
Piast Wykroty – GKS Warta Bolesławiecka
Leśnik Osiecznica – Orzeł Wojcieszów
Lotnik Jeżów Sudecki – GKS Raciborowice
Victoria Ruszów – Włókniarz Mirsk
Olimpia Kowary – Piast Dziwiszów
Olimpia Kamienna Góra – Łużyce Lubań

2 kolejka (20-21.08)
Czarni Lwówek Śląski – Łużyce Lubań
Piast Dziwiszów – Olimpia Kamienna Góra
Włókniarz Mirsk – Olimpia Kowary
GKS Raciborowice – Victoria Ruszów
Orzeł Wojcieszów – Lotnik Jeżów Sudecki
GKS Warta Bolesławiecka – Leśnik Osiecznica
BKS Bolesławiec – Piast Wykroty
Pagaz Krzeszów – Olsza Olszyna

3 kolejka (24.08)
Olsza Olszyna – Czarni Lwówek Śląski
Piast Wykroty – Pagaz Krzeszów
Leśnik Osiecznica – BKS Bolesławiec
Lotnik Jeżów Sudecki – GKS Warta Bolesławiecka
Victoria Ruszów – Orzeł Wojcieszów
Olimpia Kowary – GKS Raciborowice
Olimpia Kamienna Góra – Włókniarz Mirsk
Łużyce Lubań – Piast Dziwiszów

4 kolejka (27-28.08)
Czarni Lwówek Śląski – Piast Dziwiszów
Włókniarz Mirsk – Łużyce Lubań
GKS Raciborowice – Olimpia Kamienna Góra
Orzeł Wojcieszów – Olimpia Kowary
GKS Warta Bolesławiecka – Victoria Ruszów
BKS Bolesławiec – Lotnik Jeżów Sudecki
Pagaz Krzeszów – Leśnik Osiecznica
Olsza Olszyna – Piast Wykroty

5 kolejka (3-4.09)
Piast Wykroty – Czarni Lwówek Śląski
Leśnik Osiecznica – Olsza Olszyna
Lotnik Jeżów Sudecki – Pagaz Krzeszów
Victoria Ruszów – BKS Bolesławiec
Olimpia Kowary – GKS Warta Bolesławiecka
Olimpia Kamienna Góra – Orzeł Wojcieszów
Łużyce Lubań – GKS Raciborowice
Piast Dziwiszów – Włókniarz Mirsk

6 kolejka (7.09)
Czarni Lwówek Śląski – Włókniarz Mirsk
GKS Raciborowice – Piast Dziwiszów
Orzeł Wojcieszów – Łużyce Lubań
GKS Warta Bolesławiecka – Olimpia Kamienna Góra
BKS Bolesławiec – Olimpia Kowary
Pagaz Krzeszów – Victoria Ruszów
Olsza Olszyna – Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Wykroty – Leśnik Osiecznica

7 kolejka (10-11.09)
Leśnik Osiecznica – Czarni Lwówek Śląski
Lotnik Jeżów Sudecki – Piast Wykroty
Victoria Ruszów – Olsza Olszyna
Olimpia Kowary – Pagaz Krzeszów
Olimpia Kamienna Góra – BKS Bolesławiec
Łużyce Lubań – GKS Warta Bolesławiecka
Piast Dziwiszów – Orzeł Wojcieszów
Włókniarz Mirsk – GKS Raciborowice

8 kolejka (17-18.09)
Czarni Lwówek Śląski – GKS Raciborowice
Orzeł Wojcieszów – Włókniarz Mirsk
GKS Warta Bolesławiecka – Piast Dziwiszów
BKS Bolesławiec – Łużyce Lubań
Pagaz Krzeszów – Olimpia Kamienna Góra
Olsza Olszyna – Olimpia Kowary
Piast Wykroty – Victoria Ruszów
Leśnik Osiecznica – Lotnik Jeżów Sudecki

9 kolejka (24-25.09)
Lotnik Jeżów Sudecki – Czarni Lwówek Śląski
Victoria Ruszów – Leśnik Osiecznica
Olimpia Kowary – Piast Wykroty
Olimpia Kamienna Góra – Olsza Olszyna
Łużyce Lubań – Pagaz Krzeszów
Piast Dziwiszów – BKS Bolesławiec
Włókniarz Mirsk – GKS Warta Bolesławiecka
GKS Raciborowice – Orzeł Wojcieszów

10 kolejka (1-2.10)
Czarni Lwówek Śląski – Orzeł Wojcieszów
GKS Warta Bolesławiecka – GKS Raciborowice
BKS Bolesławiec – Włókniarz Mirsk
Pagaz Krzeszów – Piast Dziwiszów
Olsza Olszyna – Łużyce Lubań
Piast Wykroty – Olimpia Kamienna Góra
Leśnik Osiecznica – Olimpia Kowary
Lotnik Jeżów Sudecki – Victoria Ruszów

11 kolejka (8-9.10)
Victoria Ruszów – Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kowary – Lotnik Jeżów Sudecki
Olimpia Kamienna Góra – Leśnik Osiecznica
Łużyce Lubań – Piast Wykroty
Piast Dziwiszów – Olsza Olszyna
Włókniarz Mirsk – Pagaz Krzeszów
GKS Raciborowice – BKS Bolesławiec
Orzeł Wojcieszów – GKS Warta Bolesławiecka

12 kolejka (15-16.10)
Czarni Lwówek Śląski – GKS Warta Bolesławiecka
BKS Bolesławiec – Orzeł Wojcieszów
Pagaz Krzeszów – GKS Raciborowice
Olsza Olszyna – Włókniarz Mirsk
Piast Wykroty – Piast Dziwiszów
Leśnik Osiecznica – Łużyce Lubań
Lotnik Jeżów Sudecki – Olimpia Kamienna Góra
Victoria Ruszów – Olimpia Kowary

13 kolejka (22-23.10)
Olimpia Kowary – Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kamienna Góra – Victoria Ruszów
Łużyce Lubań – Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Dziwiszów – Leśnik Osiecznica
Włókniarz Mirsk – Piast Wykroty
GKS Raciborowice – Olsza Olszyna
Orzeł Wojcieszów – Pagaz Krzeszów
GKS Warta Bolesławiecka – BKS Bolesławiec

14 kolejka (29-30.10)
Czarni Lwówek Śląski – BKS Bolesławiec
Pagaz Krzeszów – GKS Warta Bolesławiecka
Olsza Olszyna – Orzeł Wojcieszów
Piast Wykroty – GKS Raciborowice
Leśnik Osiecznica – Włókniarz Mirsk
Lotnik Jeżów Sudecki – Piast Dziwiszów
Victoria Ruszów – Łużyce Lubań
Olimpia Kowary – Olimpia Kamienna Góra

15 kolejka (5-6.11)
Olimpia Kamienna Góra – Czarni Lwówek Śląski
Łużyce Lubań – Olimpia Kowary
Piast Dziwiszów – Victoria Ruszów
Włókniarz Mirsk – Lotnik Jeżów Sudecki
GKS Raciborowice – Leśnik Osiecznica
Orzeł Wojcieszów – Piast Wykroty
GKS Warta Bolesławiecka – Olsza Olszyna
BKS Bolesławiec – Pagaz Krzeszów

Ogłoszenia

Czytaj również

WORD w Jeleniej Górze... jest zagrożony

Rywalki w przerwie zrezygnowały z gry

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~SS 10-07-2011 8:08
zyczymy Lotnikowi wejscia do IV ligi

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Derby dla Karkonoszy

O rozpadających się górach

Radni KO przeciw kupcom?

Po błocie na śnieżne boisko

Karkonoskie witraże

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
930
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%