MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Terminarz jeleniogórskiej klasy okręgowej

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 12 lipca 2012, 13:44
Aktualizacja: 13:46
Autor: Przemo
Fot. archiwum
OZPN Jelenia Góra ustalił terminarz rozgrywek klasy okręgowej w sezonie 2012/2013. Pierwsza kolejka zostanie rozegrana 15. sierpnia i już wtedy dojdzie do derbów Gminy Jeżów Sudecki, gdzie Lotnik podejmie Piasta Dziwiszów. Na boiska piłkarskie wraca Twardy Świętoszów, który zapowiada szybki awans do IV–ligi.

Terminarz rundy jesiennej klasy okręgowej:

Kolejka 1 (15 sierpień):
Kwisa Świeradów Zdrój - Leśnik Osiecznica
Lotnik Jeżów Sudecki - Piast Dziwiszów
Piast Wykroty - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Mitex Podgórzyn - Włókniarz Mirsk
Pogoń Świerzawa - Czarni Lwówek Śląski
Bazalt Sulików - Olimpia Kamienna Góra
Jawa Otok - Victoria Ruszów
Twardy Świętoszów - GKS Warta Bolesławiecka

Kolejka 2 (18-19 sierpień):
Leśnik Osiecznica - GKS Warta Bolesławiecka
Victoria Ruszów - Twardy Świętoszów
Olimpia Kamienna Góra - Jawa Otok
Czarni Lwówek Śląski - Bazalt Sulików
Włókniarz Mirsk - Pogoń Świerzawa
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Mitex Podgórzyn
Piast Dziwiszów - Piast Wykroty
Kwisa Świeradów Zdrój - Lotnik Jeżów Sudecki

Kolejka 3 (25-26 sierpień):
Lotnik Jeżów Sudecki - Leśnik Osiecznica
Piast Wykroty - Kwisa Świeradów Zdrój
Mitex Podgórzyn - Piast Dziwiszów
Pogoń Świerzawa - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Bazalt Sulików - Włókniarz Mirsk
Jawa Otok - Czarni Lwówek Śląski
Twardy Świętoszów - Olimpia Kamienna Góra
GKS Warta Bolesławiecka - Victoria Ruszów

Kolejka 4 (1-2 wrzesień):
Leśnik Osiecznica - Victoria Ruszów
Olimpia Kamienna Góra - GKS Warta Bolesławiecka
Czarni Lwówek Śląski - Twardy Świętoszów
Włókniarz Mirsk - Jawa Otok
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Bazalt Sulików
Piast Dziwiszów - Pogoń Świerzawa
Kwisa Świeradów Zdrój - Mitex Podgórzyn
Lotnik Jeżów Sudecki - Piast Wykroty

Kolejka 5 (5 wrzesień):
Piast Wykroty - Leśnik Osiecznica
Mitex Podgórzyn - Lotnik Jeżów Sudecki
Pogoń Świerzawa - Kwisa Świeradów Zdrój
Bazalt Sulików - Piast Dziwiszów
Jawa Otok - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Twardy Świętoszów - Włókniarz Mirsk
GKS Warta Bolesławiecka - Czarni Lwówek Śląski
Victoria Ruszów - Olimpia Kamienna Góra

Kolejka 6 (8-9 wrzesień):
Leśnik Osiecznica - Olimpia Kamienna Góra
Czarni Lwówek Śląski - Victoria Ruszów
Włókniarz Mirsk - GKS Warta Bolesławiecka
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Twardy Świętoszów
Piast Dziwiszów - Jawa Otok
Kwisa Świeradów Zdrój - Bazalt Sulików
Lotnik Jeżów Sudecki - Pogoń Świerzawa
Piast Wykroty - Mitex Podgórzyn

Kolejka 7 (15-16 wrzesień):
Mitex Podgórzyn - Leśnik Osiecznica
Pogoń Świerzawa - Piast Wykroty
Bazalt Sulików - Lotnik Jeżów Sudecki
Jawa Otok - Kwisa Świeradów Zdrój
Twardy Świętoszów - Piast Dziwiszów
GKS Warta Bolesławiecka - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Victoria Ruszów - Włókniarz Mirsk
Olimpia Kamienna Góra - Czarni Lwówek Śląski

Kolejka 8 (19 wrzesień):
Leśnik Osiecznica - Czarni Lwówek Śląski
Włókniarz Mirsk - Olimpia Kamienna Góra
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Victoria Ruszów
Piast Dziwiszów - GKS Warta Bolesławiecka
Kwisa Świeradów Zdrój - Twardy Świętoszów
Lotnik Jeżów Sudecki - Jawa Otok
Piast Wykroty - Bazalt Sulików
Mitex Podgórzyn - Pogoń Świerzawa

Kolejka 9 (22-23 wrzesień):
Pogoń Świerzawa - Leśnik Osiecznica
Bazalt Sulików - Mitex Podgórzyn
Jawa Otok - Piast Wykroty
Twardy Świętoszów - Lotnik Jeżów Sudecki
GKS Warta Bolesławiecka - Kwisa Świeradów Zdrój
Victoria Ruszów - Piast Dziwiszów
Olimpia Kamienna Góra - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Czarni Lwówek Śląski - Włókniarz Mirsk

Kolejka 10 (29-30 wrzesień):
Leśnik Osiecznica - Włókniarz Mirsk
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Czarni Lwówek Śląski
Piast Dziwiszów - Olimpia Kamienna Góra
Kwisa Świeradów Zdrój - Victoria Ruszów
Lotnik Jeżów Sudecki - GKS Warta Bolesławiecka
Piast Wykroty - Twardy Świętoszów
Mitex Podgórzyn - Jawa Otok
Pogoń Świerzawa - Bazalt Sulików

Kolejka 11 (6-7 październik):
Bazalt Sulików - Leśnik Osiecznica
Jawa Otok - Pogoń Świerzawa
Twardy Świętoszów - Mitex Podgórzyn
GKS Warta Bolesławiecka - Piast Wykroty
Victoria Ruszów - Lotnik Jeżów Sudecki
Olimpia Kamienna Góra - Kwisa Świeradów Zdrój
Czarni Lwówek Śląski - Piast Dziwiszów
Włókniarz Mirsk - BKS Bobrzanie Bolesławiec

Kolejka 12 (13-14 październik):
Leśnik Osiecznica - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Piast Dziwiszów - Włókniarz Mirsk
Kwisa Świeradów Zdrój - Czarni Lwówek Śląski
Lotnik Jeżów Sudecki - Olimpia Kamienna Góra
Piast Wykroty - Victoria Ruszów
Mitex Podgórzyn - GKS Warta Bolesławiecka
Pogoń Świerzawa - Twardy Świętoszów
Bazalt Sulików - Jawa Otok

Kolejka 13 (20-21 październik)
Jawa Otok - Leśnik Osiecznica
Twardy Świętoszów - Bazalt Sulików
GKS Warta Bolesławiecka - Pogoń Świerzawa
Victoria Ruszów - Mitex Podgórzyn
Olimpia Kamienna Góra - Piast Wykroty
Czarni Lwówek Śląski - Lotnik Jeżów Sudecki
Włókniarz Mirsk - Kwisa Świeradów Zdrój
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Piast Dziwiszów

Kolejka 14 (27-28 październik)
Leśnik Osiecznica - Piast Dziwiszów
Kwisa Świeradów Zdrój - BKS Bobrzanie Bolesławiec
Lotnik Jeżów Sudecki - Włókniarz Mirsk
Piast Wykroty - Czarni Lwówek Śląski
Mitex Podgórzyn - Olimpia Kamienna Góra
Pogoń Świerzawa - Victoria Ruszów
Bazalt Sulików - GKS Warta Bolesławiecka
Jawa Otok - Twardy Świętoszów

Kolejka 15 (3-4 listopad)
Twardy Świętoszów - Leśnik Osiecznica
GKS Warta Bolesławiecka - Jawa Otok
Victoria Ruszów - Bazalt Sulików
Olimpia Kamienna Góra - Pogoń Świerzawa
Czarni Lwówek Śląski - Mitex Podgórzyn
Włókniarz Mirsk - Piast Wykroty
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Lotnik Jeżów Sudecki
Piast Dziwiszów - Kwisa Świeradów Zdrój

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Studium na początek

Marcin Wyrostek patriotycznie

Motocykliści dla Niepodległej

Terma Liga już po raz piąty!



Rywalki w przerwie zrezygnowały z gry

Wypadek przy baniakach  

Derby dla Karkonoszy

Jubileusze małżeńskie

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
831
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%