MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Terenówką w autobus na zdradliwym skrzyżowaniu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 11 października 2010, 18:05
Aktualizacja: 18:14
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Do kolizji drogowej, w której uczestniczyło auto terenowe i mały autobus marki Mercedes Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego, doszło dziś po południu na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza z Norwida.

To kolejne zdarzenie w tym miejscu, uważanym przez wielu zmotoryzowanych za jedno z najbardziej zdradliwych w okolicy. Kierowca terenówki – wyjeżdżając z podporządkowanej Norwida – nie zatrzymał się i wymusił pierwszeństwo na kursowym pojeździe MZK. Nikomu z pasażerów nic się nie stało. Kierowcy też wyszli z opresji bez szwanku. Przód terenowego auta został mocno uszkodzony. Ostateczne przyczyny zderzenia wyjaśni policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pieniacz szalał w placówce medycznej

Mapa zagrożeń: takie zgłoszenia w czerwcu

Popił i chciał okraść ulicznego grajka

Komentarze (7) Dodaj komentarz

~ZABOBRZANIN 11-10-2010 18:34
Z przodu gwiazda inna jazda ! Nie daleko na Słowackiego do remontu !
~galla 11-10-2010 18:55
co tu wyjasniac , terenowka nie zatrzymala sie na stopie i bec,
~jg 11-10-2010 21:04
Maszyna ino gwizda ale maszynista pi$da. Jest znak STOP, lecz miszczowie kierownicy mają Prawo o Ruchu Drogowym daleko w tyle.
~siemen 11-10-2010 21:14
to nie gwiazda tylko to pech
~ 11-10-2010 21:19
Idio(i
rymcycymcy 12-10-2010 0:13
Myślę, że "zdradliwe skrzyżowania" należy jakoś szczególnie oznakować żeby ostrzec kierowców. Jakiś znak ...powiedzmy serce przebite zardzewiałym tłumikiem ...albo co innego, wymownego :)
~ja:) 12-10-2010 8:47
To skrzyżowanie jest naprawde lipne nie ma nawet lustra zeby mozna było zobaczyc czy z góry cos jedzie ja sama nie raz jadac z dołu Norwida przecinałam to skrzyżowanie na styk z innym autem albo jechałam z piskiem opon zeby zdarzyc bo nic nie widac mogli by tam chociaz lustro zamontowac

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wyciek gazu w centrum

Radni KO za podwyżkami

Włamał się do skrzynki energetycznej

PiS apeluje do mieszkańców

Bilety MZK też podrożeją?

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
368
Tak
22%
Nie
76%
Nie mam zdania
2%