MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Terapia śmiechem na Dzień Dziecka w szpitalu

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 4 czerwca 2012, 17:19
Aktualizacja: 17:23
Autor: Angela
Fot. Adrian Cichecki
Jak co roku na Dzień Dziecka oddział dziecięcy jeleniogórskiego szpitala przygotował dla swoich małych pacjentów niespodziankę, która miała im chociaż na chwilę osłodzić ciężki czas choroby. Tym razem była to terapia śmiechem, którą przeprowadziły klauny.

Podczas imprezy przygotowanej tradycyjnie przez Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom z nieocenioną Anną Sinicą na czele, nie zabrakło radości, tańców, śpiewów, wspólnych zabaw i słodkiego poczęstunku.

- Dzień dziecka to wyjątkowe święto dla chorych dzieci, bo obchodzone w szpitalu, dlatego robiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby dzieci choć na chwilę zapomniały o swojej chorobie – mówiła Anna Sinica, prezes Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom przy oddziale dziecięcym jeleniogórskiego szpitala. - Nasze stowarzyszenie współpracuje z fundacją Dr Clown, a Dzień Dziecka został zorganizowany wspólnie w ramach programu „Terapia śmiechem i zabawą”.

Do wspólnej zabawy zaproszone zostały również dzieci z oddziałów chirurgii dziecięcej i laryngologii. Klauny i organizatorzy zabawy z prezentami odwiedzili również małych pacjentów, którzy nie mogli wstać z łóżek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Studium na początek

Porozmawiaj z notariuszem

Warsztaty modelarskie

Komentarze (2) Dodaj komentarz

rymcycymcy 4-06-2012 22:11
Kiedyś, jak opowiedziałem pewnej młodej lekarce o moich problemach ...to tak się zaczęła śmiać, że mało nie spadła ze swojego białego stołka :) ...ale mi to wcale nie pomogło ! ...jej owszem ;)
~ja 5-06-2012 9:13
Świetna sprawa dla tych maluszków!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jubileuszowy trening

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Nowy taras na Paciorkach

Bilety do Term Cieplickich za pół ceny! (komunikat)

Pożegnali Słońce

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
123
Tak
63%
Nie
35%
Nie wiem
2%