MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 10 lipca
im. Amelii, Antoniego, Filipa

Tenisowe medale na Mistrzostwach Dolnego Śląska

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 26 maja 2015, 22:56
Aktualizacja: 22:58
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W dniach 16–18 maja na kortach tenisowych w Jeleniej Górze przy ulicy Noskowskiego odbyły się mistrzostwa Dolnego Śląska chłopców i dziewcząt w tenisie ziemnym do lat 16.

Pierwsze miejsce w grze pojedynczej chłopców zajął Hubert Kasprzak z GTT Głogów, który wygrał w finale z Nicolasem Twardowskim z Bolesławca 6/3 6/3. Trzecie miejsca zajęli Paweł Kremienowski (KTA Wrocław) oraz Cyprian Filip Szymański (Redeco Wrocław).

Zawodnicy z Jeleniej Góry, którzy byli najmłodszymi zawodnikami zawodów: Hubert Frackowiak oraz Maks Bielecki w pierwszej rundzie trafili od razu na finalistów imprezy i pożegnali się z rywalizacją. Hubert przegrał 0/6 2/6 z Twardowskim natomiast Maks dzielnie stawił czoła późniejszemu zwycięzcy Kasprzakowi. Po wyrównanej grze przegrał 2/6 4/6.

W kategorii dziewcząt wygrała Katarzyna Piechowicz z ZTT Złotoryja która w finale pokonała po bardzo wyrównanej i stojącej na wysokim poziomie grze zawodniczkę KT Jelenia Góra Kamilę Lewińską 1/6 6/3 7/5. Trzecie miejsce zdobyła również zawodniczka z Jeleniej Góry Paulina Lewińska. Nasze tenisistki są uczennicami Gimnazjum nr 1 w Jeleniej Górze. Gratulujemy.

Klub Tenisowy Jelenia Góra zaprasza do nauki tenisa dzieci i młodzież. W okresie wakacyjnym organizowany będzie obóz stacjonarny. Wszelkie informacje u trenera Janusza Lewińskiego na kortach przy ul. Noskowskiego na Zabobrzu lub pod numerem telefonu 601 565 474.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Podgórna zarośnięta!

Mały Strażak dla jednostek OSP

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Mobilizacja przed II turą

Powrót imprez rowerowych

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
131
Tak
44%
Nie
44%
Nie wiem
12%