MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Temat bardzo gorący

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 22 lutego 2010, 23:06
Autor: admin
admin
Fot. admin
Prywatyzacja Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej będzie dominującym tematem wtorkowego posiedzenia Rady Miejskiej w Jeleniej Górze.

Zapowiada się gorąca debata, której przedsmak mamy w kolejnym programie „Z czterech stron miasta”. Gospodarz audycji Wiktor Marconi zaprosił prezesa Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Andrzeja Latuszka, zastępcę prezydenta Jerzego Lenarda, Roberta Prystroma, prezesa Wspólnego Miasta oraz radnego Jeleniej Góry Krzysztofa Mroza z PiS. W dyskusji pojawiło się więcej pytań niż odpowiedzi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Finał na lawecie

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~znudzona 23-02-2010 0:43
Konkretne słowa, i mądre padły jedynie z ust p. Mroza. Nie patrzę, czy to PiS, WM, PO, czy prezio PEC-u. Ja też jestem przeciwko prywatyzacji, stołki znowu dla "swoich", a (o zgrozo), radni nic nt nie wiedzą?? To jak mają głosować, jak wszystko ściśle tajne? Może Sajnog już by chciał koledze załatwić stołek? Z którego znowu z hukiem spadnie?? NIE, NIE,NIE !!!! Nie prywatyzacji!
~och... 23-02-2010 14:35
Z tego jasno wynika,że zbliżają się wybory i PO już wie, że ich nie wygra i chce jak najszybciej zarobić dużą kasę, ( puki jeszcze można ) ponadto trzeba załatwić ciepłe stołki dla siebie i kolesi.A pomyśleć ,że w tym wszystkim pomaga im zagorzały niegdyś przeciwnik M.Sajnog wypromowany przez pana Prystoma.
~niper 23-02-2010 16:16
ja chce miasto nowoczesne z nowoczesną ciepłownią a nie ruiną
~Biil 23-02-2010 18:49
ta cala dyskusja to mydlenie oczu chodzi o plac i pieniadze a nie o cieplownie
~Rada 24-02-2010 7:48
Praca POPiS (IP:79.186.62.xxx) 2010-02-24 07:38:23 Do Wszystkich Nie szukajcie problemÓw. Rozwiązujcie je. Zajmie Wam to tyle samo czasu. Z.G.L"Kolchoz" Uzdrowisko Cieplice Juszczaka 16/1 Kaczor Donald
~ 24-02-2010 22:43
ciekawe jakiej okowity się ochlali że tak wesoło im bylo???,"pracowali" tak długo to pewnie od 15-ej nadgodziny sobie naliczyli -rozbój w biały dzień
~Stenia 25-02-2010 13:06
Nierozumiem, dlaczego ten program jest tak nieudolnie zmontowany? Z dyskutantów jedynie pan Mróz i pan Prystrom wykazują się rozsądkiem i myślą o ludziach. Uważam, że ma wiele racji pan Prystrom mówiąc o zwolnieniach załogi i podnoszeniu cen ciepła. Przecież własnie tak się u nas w Polsce oszczędza w firmach. Boże, jakie to szczęście, że kończy się już kariera liberałów z PO. Jestem zbudowana postawą pana Prystroma, który słusznie wskazuje odpowiedzialnych za sparwy zagraniczne, ale nie rozumiem dlaczego tak dziwnie są wmontowane strzępy wypowiedzi, jak ten o Białorusi? Nic z tego nie zrozumiałam. A tak wogóle to dlaczego redaktor Marconi pomieszał tak dziwnie dwa różne tematy. Gdzie PEC, a gdzie Bałoruś???
~Sebol 27-02-2010 11:43
Zawsze należałem do osób, które mają krytyczny stosunek do Prystroma, ponieważ słyszalem o nim bardzo wiele złych rzeczy. Jednak to co słyszałem o nim, a to co widzę w waszych programach diametralnie się rózni. Zgadzam się z poglądem, że PEC to firma strategiczna i bardzo ważna dla miasta. Sam jestem odbiorcą ciepła na Zabobrzu, a za chwilę przełączą nas także na ciepłą wodę. Mam rodzinę i szczerze mówiąc bardzo się obawiam każdej nawet najmniejszej podwyżki cen, bo pracując z żoną nie potrafimy dojechać bez pożyczek do końca miesiąca. Za kilka miesięcy urodzi nam się druga córka, więc perspektywa sprzedawania spółki, która za chwilę podniesie nam ceny za ciepło przeraża mnie. Parę lat temu prcowałem w Jelfie, ale po jej sprzedaniu litwinom objęła mnie redukcja i teraz od kilku lat tułam się po jakichś fuchach. Zgadzam się z Prystromem, że prywatyzacja to są po prostu zwolnienia ludzi z pracy. Jestem pełen nadziei, że znając skuteczność Prystroma uda mu się powstrzymać tę sprzedaż. Oby tak się stało, bo inaczej boję się myśleć co będzie dalej. Bardzo dobrze, że Jelonka pilotuje tą sprawe.
~klajster 27-02-2010 16:18
ad stenia: nieudolnie zmontowany? a co ci obcięli?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Trwa budowa punktu widokowego

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Mobilizacja przed II turą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2127
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%