MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Telefony stacjonarne są jeszcze potrzebne?

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 2 lutego 2015, 10:24
Aktualizacja: 10:38
Autor: Jelonka.com & Telewizja StrimeoTV
Czy jeleniogórzanie mają w domach telefony stacjonarne, a jeśli tak to w jakich sytuacjach z nich korzystają, dowiecie się w programie „Maraton subiektywności”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wypalenie zawodowe: uznać to za chorobę?  

Znowu strajk w oświacie?  

Jeździć wolniej, żeby chronić środowisko?  

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~Wiem 2-02-2015 13:52
Telefon stacjonarny w ramach abonamentu daje możliwość połączeń bez limitu z telefonami stacjonarnymi w całej Europie, USA i Kanadzie. Mam wielu znajomych za granicą i korzystam z tych możliwości praktycznie bez ograniczeń i za darmo. Spróbujcie mądrale z komórki zadzwonić do Anglii czy do USA odechce się Wam po pierwszym rachunku. Z telefonu komórkowego dzwonię tylko na komórki krajowe bo mam taki abonament bez limitu
~Ałtor 2-02-2015 14:41
Korzystanie z jednego nie wyklucza drugiego. Już wolałbym żebyście napisali o przekaźnikach telefonii komórkowej, np. ten na terenie SIMETU (z kombinowanym pozwoleniem) Może niedługo w każdym mieszkaniu zaczną montować przekaźnik bałwany.
~Piopio 3-02-2015 18:25
ja mam ale nie podłączony
~Polka 5-02-2015 21:29
Ze stacjonarnego, w ramach abonamentu, mogę godzinami rozmawiać z ludźmi w całej EU, którzy mają telefony stacjonarne i z ludźmi w Ameryce, którzy mają telefony komórkowe. Fajna sprawa, jeśli ktoś ma takie potrzeby. W latach 80. moim największym marzeniem było mieć telefon i malucha. Jesteśmy świadkami cudownego postępu. Żyjemy w cudownym kraju i w cudownych czasach.
~mam telefon st 5-02-2015 22:14
Duzo ludzi zrezygnowalo z telefonow stacjonarnych i jak chcemy się polaczyc, to - nie ma takiego numeru. Bylam ciężko chora, nie mogłam dodzwonić się do bliskich, bo nie znalam numeru komórki. To jest tragedia. Kiedys korzystalo się z książki telefonicznej i po kłopocie, a teraz - co robic?
~a taki jeden 5-02-2015 22:37
Jesli sie nie zna numeru do bliskich,to oznacza ze nie sa az tak bliscy.Zawsze mozna odwiedzic osobiście.Szkoda czasu prawda?Kiedys były stacjonarne ale nie po to zeby wisiec godzinami i farmazaonic o dupie marynie,ale po to,zeby sie umówic ,spotkac , porozmawiac,piwko wypic,cos sie działo :)
~A/A 6-02-2015 10:24
Bez telefonu stacjonarnego, kończą się kontakty z ludźmi nawet ze swojego miasta. Zostajemy samotni na własną prośbę.
~emeryt 6-02-2015 21:16
ostatnio pojawili sie oszusci fomokrazxy. ktorzy podaja ze jest obnizka cen i trzeba wypelnic nowe formularze w ktorych nalezy podac pelne dane osobowe i dodatkowo firma przysle nowy telefon. umowy firmuje firma z warszawy 'RAZEM' nie vwolno podpisywac takich umow w domu to sa oszusci
~odpowiedz 9-02-2015 20:15
Do-a taki jeden-nie musisz mnie upominać, kto jest mi bliski, to tak ogolnie się mowi. Teraz zmieniają komórki , numery i nie nadążysz. Z e stacjonarnego latwiej było nawiazac kontakt. Zmarl mój maz i wlasnie miałam kłopot, nie mogłam zawiadomić dalszej rodziny bo "nie ma takiego numeru."

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Od niedzieli już z nowymi przystankami

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Areszt za oszustwa

Nie rozrywka, a market?  

Remont Drzymały – czasu coraz mniej

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
984
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%