MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Tej zimy w Karkonoszach można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 31 grudnia 2012, 7:34
Aktualizacja: 7:36
Autor: Katarzyna Tokarz
Od kilkudziesięciu do kilkuset złotych można zaoszczędzić z zimową kartą rabatową Karkonosze Regioncard po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy. Przykładowo dzień pobytu i szusowania na nartach w największym czeskim ośrodku Skiresort Černá Hora–Pec będzie dla czteroosobowej rodziny o prawie sześćset złotych tańszy.

Zimowa wersja Karkonosze Regioncard obejmuje ponad 250 rabatów po polskiej i czeskiej stronie Karkonoszy. Portfel rabatów obejmuje większość usług, z których korzystają osoby przyjeżdżające zimą w Karkonosze. Z kartą można otrzymać rabat na kolejach linowych i wyciągach, w wypożyczalniach i serwisach sprzętu narciarskiego, w szkołach narciarskich, ośrodkach wellness, w restauracjach, sklepach, muzeach i na wiele innych usług.

Cena zimowej karty jest w stosunku do liczby i wysokości rabatów znikoma. W niektórych przypadkach poniesiony wydatek zwraca się już przy pierwszym skorzystaniu z karty. Karta dla osoby dorosłej kosztuje 17 PLN, dla dziecka do 15. roku życia 10 PLN. Posiadacz karty może korzystać z karty przez dowolne 14 dni w ciągu sezonu zimowego, czyli od listopada do końca kwietnia. Z zimowych rabatów mogą korzystać także osoby, które kartę kupiły w sezonie letnim, jednak jeszcze z niej nie skorzystały.

- Jeżeli przykładowo czteroosobowa rodzina z dziećmi postanowi spędzić tydzień w Skiresorcie Černá Hora-Pec, może zaoszczędzić niemal sześćset złotych, i to po odliczeniu ceny kart dla wszystkich członków rodziny. Nie tylko korzystając z ośrodków narciarskich. Zaoszczędzić można na wieczornej rozrywce, usługach taxi, w restauracji, szkole narciarskiej i na innych usługach - wylicza Matěj Dunka, Dyrektor Projektu Karkonosze Regioncard.

Posiadacze Karkonosze Regioncard mogą korzystać z rabatów we wszystkich karkonoskich ośrodkach. W Polsce do programu przyłączyło się już 7 miejscowości, a lista stale się wydłuża. - Czteroosobowa grupa przyjaciół może oszczędzić na karnetach narciarskich, rozrywce, wypożyczeniu sprzętu i w restauracjach w Karpaczu nawet kilkadziesiąt złotych - podsumowuje korzyści wynikające z karty rabatowej Matěj Dunka.

Polscy turyści na terenie kraju mogą skorzystać z ponad sześćdziesięciu zniżek na rozmaite usługi turystyczne. Przykładowo, szkółka narciarska M&M w Karpaczu oferuje 20% rabatu na lekcje w 5 osobowej grupie, co pozwala jednorazowo zaoszczędzić 9 złotych. W Jeleniej Górze z kartą Regioncard można kupić o połowę tańsze bilety do trzech muzeów miejskich, a w Szklarskiej Porębie skorzystać z 50% rabatu na przejażdżkę torem bobslejowym Alpine Coaster. Oprócz tego, na terenie kraju kartę Karkonosze Regioncard można wykorzystać w Jakuszycach, Bolkowie, Kowarach i Piechowicach. Dokładna lista obiektów uczestniczących w programie znajduje się na www.regioncard.pl.

Praktyczny katalog, który otrzymuje każdy posiadacz karty w momencie jej zakupu, doradzi gdzie i w jaki sposób można uzyskać rabaty. W katalogu opisano wszystkie zniżki oraz zawarto inne praktyczne informacje. Dzięki praktycznemu „kalkulatorowi atrakcji“ zamieszczonemu na stronie www.regioncard.pl można szybko i łatwo obliczyć ile się zaoszczędzi na wybranej usłudze z kartą Karkonosze Regioncard.

Ogłoszenia

Czytaj również

Polacy wybierają prezydenta (aktualizacja)

Czyżby Andrzej Duda?

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 31-12-2012 7:59
fico... co Ty na to?
~ 31-12-2012 8:24
Cyt: "...dzień pobytu i szusowania na nartach (...) będzie dla czteroosobowej rodziny o prawie sześćset złotych tańszy." To ile kosztuje ten dzień pobytu bez zniżki???
~17sqandal 31-12-2012 8:35
tylko ...... tylko czy aby zima będzie tej zimy
~ 31-12-2012 10:22
a gdzie te karty mozna zakupic i dlaczego tylko na wybrane przez nich osrodki - czym to pachnie ano pachnie to korupcja i totalnym balaganem bo trzeba szukac kto udzieli rabatu
~xdr 31-12-2012 12:25
Jak można oszczędzać wydając pieniądze? Tytuł newsa powinien brzmieć: "Tej zimy w Karkonoszach można WYDAĆ MNIEJ nawet kilkaset złotych"
~ 31-12-2012 20:46
ale was w tamtym roku przycieli na kasie lemingi bezmózgie - daliście im zarobić w tamtym roku na 10 lat to mówią tak tak: damy teraz trochę marketowego rabatu hehe

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Policyjna akcja "Pieszy"

Mobilizacja przed II turą

Niewybuch w Złotoryi

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
478
Tak
47%
Nie
39%
Nie wiem
14%