MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 4 czerwca
im. Franciszka, Karola

Teatr w domu – JESTEM NA TAK ! – #zostańwdomu

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 31 marca 2020, 11:07
Aktualizacja: 11:38
Autor: Teatr Norwida
Fot. Teatr Norwida
Twój Teatr w Twoim domu – Spektakle i działalność Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze dostępne w jednym miejscu nie wychodząc z domu.
#zostańwdomu

Sytuacja jest szczególna. Jak doskonale wiemy, wszyscy powinniśmy zostać w domu, ale też nie musimy się w nim nudzić. Nie możecie przyjść do nas, to my - Teatr im. Cypriana Kamila Norwida - odwiedzimy Was w Waszych domach. Z największą przyjemnością zagościmy u Was i to bez biletów…specjalnie dla Was drodzy Widzowie, abyście o nas nie zapomnieli, bo my pamiętamy o Was... W naszej ofercie proponujemy pełen wachlarz wydarzeń teatralnych – od spektakli dla dorosłych, dla dzieci i całych rodzin po barwne Międzynarodowe Teatry Uliczne.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu naszych spektakli i wydarzeń, które odbywały się u nas na przełomie 70-ciu lat. To wszystko możecie wybrać i obejrzeć za sprawą Cyfrowego Dziedzictwa Kulturowego Jeleniej Góry - projektu pod nazwą „Cyfrowe dziedzictwo kulturowe Jeleniej Góry. 70 lat wydarzeń w bibliotece cyfrowej.
Weź udział w kulturze on-line”. Dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z programu Kultura Cyfrowa oraz dotacji celowej Urzędu Miasta Jeleniej Góry.

Zbiory Teatru im. Cypriana Kamila Norwida do obejrzenia klikając na link: http://jbc.jelenia-gora.pl/dlibra/publication/24442

Ogłoszenia

Czytaj również

W Podgórzynie za wodę jak za złoto!

Ozdobili rondo na znak partnerstwa z Cervi

Radny Mariusz Gierus pokieruje pogotowiem

#Norwidwdomu

Kowary będą miały plażę

Urząd Marszałkowski przejmuje linię kolejową do Świeradowa Zdroju

Kapitalna wiadomość ws. linii do Karpacza i Kowar!

#NorwidwDomu – poezja  

Sonda

Pojawiają się głosy, że w związku z zaległościami w nauce, spowodowanymi pandemią, wszyscy uczniowie powinni powtarzać rok. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
392
Tak
22%
Nie
75%
Nie wiem
3%