MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Teatr na Progu poszukuje talentów

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 13 maja 2014, 8:03
Aktualizacja: 8:05
Autor: Angela
Fot. Angela
Stowarzyszenie „Na Progu”, które obecnie przygotowuje sztukę „Miłość i żałość”, wyreżyserowaną przez Mirosława Samsela na podstawie powieści "Idiota” Fiodora Dostojewskiego, szuka chętnych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z teatrem. Potrzebny jest aktor w wieku 18–22 lata z umiejętnościami tanecznymi do dublerskiej roli Lebiediewa oraz dźwiękowcy i oświetleniowcy ze zmysłem artystycznym. Zainteresowani mogą się kontaktować pod nr. tel. 514 288 483.

Obecnie w przedsięwzięciu udział biorą już m.in. Paweł Baranowicz (uczeń Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze), który gra Myszkina, Kamil Suwada (uczeń LO) w roli Rogożyna, Tomasz Król (uczeń I LO) – generał, Ola Klementowska (uczennica I LO) – Nastazja Filipowna i Aneta. Teatr, jak i stowarzyszenie założył i prowadzi Mirosław Samsel, reżyser i aktor współpracujący niegdyś z teatrami w całej Polsce, którego sztuki i role były wielokrotnie nagradzane. Jego ostatni spektakl to monodram "Czułem się dobrze tylko w górnych sytuacjach" na podstawie opowiadania A. Camusa "Upadek".

Ogłoszenia

Czytaj również

Groźnie na szlakach

Seniorzy świętowali

Remont ulicy Drzymały – jaka decyzja?

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Januszz 13-05-2014 18:52
A dlaczego do dublerskiej roli? Oryginalny aktor nie potrafi tańczyć? To jakaś nowa moda - zatrudniamy na etat aktorów, którzy nic nie potrafią robić, a ich role grają dublerzy - wolontariusze za frajer. Może byście się nie ośmieszali takimi ogłoszeniami.
~ 13-05-2014 20:43
:) co to za akator 22 lata i za darmo:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Drzymały jeszcze poczeka na remont  

Bulwar Cieplicki otwarty!

Dwa dni mega rabatów w salonie i serwisie Volkswagen, Audi oraz SEAT w Lubinie podczas Black Friday

Mają w nosie pieszych

W obronie H. Tomaszewskiego

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
385
Tak
62%
Nie
35%
Nie wiem
3%