MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 3 sierpnia
im. Lidii, Nikodema

Teatr na Progu poszukuje talentów

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 13 maja 2014, 8:03
Aktualizacja: 8:05
Autor: Angela
Fot. Angela
Stowarzyszenie „Na Progu”, które obecnie przygotowuje sztukę „Miłość i żałość”, wyreżyserowaną przez Mirosława Samsela na podstawie powieści "Idiota” Fiodora Dostojewskiego, szuka chętnych, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę z teatrem. Potrzebny jest aktor w wieku 18–22 lata z umiejętnościami tanecznymi do dublerskiej roli Lebiediewa oraz dźwiękowcy i oświetleniowcy ze zmysłem artystycznym. Zainteresowani mogą się kontaktować pod nr. tel. 514 288 483.

Obecnie w przedsięwzięciu udział biorą już m.in. Paweł Baranowicz (uczeń Zespołu Szkół Rzemiosł Artystycznych w Jeleniej Górze), który gra Myszkina, Kamil Suwada (uczeń LO) w roli Rogożyna, Tomasz Król (uczeń I LO) – generał, Ola Klementowska (uczennica I LO) – Nastazja Filipowna i Aneta. Teatr, jak i stowarzyszenie założył i prowadzi Mirosław Samsel, reżyser i aktor współpracujący niegdyś z teatrami w całej Polsce, którego sztuki i role były wielokrotnie nagradzane. Jego ostatni spektakl to monodram "Czułem się dobrze tylko w górnych sytuacjach" na podstawie opowiadania A. Camusa "Upadek".

Ogłoszenia

Czytaj również

Prawidłowa konserwacja łożyska w 6 krokach

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Stalowe rumaki w Karpaczu

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Januszz 13-05-2014 18:52
A dlaczego do dublerskiej roli? Oryginalny aktor nie potrafi tańczyć? To jakaś nowa moda - zatrudniamy na etat aktorów, którzy nic nie potrafią robić, a ich role grają dublerzy - wolontariusze za f...r. Może byście się nie ośmieszali takimi ogłoszeniami.
~ 13-05-2014 20:43
:) co to za akator 22 lata i za darmo:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nie ma rady na wandali?

Z bonem turystycznym do zamku Książ w Wałbrzychu!

Porównaj ceny z Jelonką.com

Co nowego w Gryfowie?

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
524
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%