MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Targi hotelarskie TUR-GASTRO-HOTEL - relacja i foto

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 8 grudnia 2004, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 9 lutego 2006, 9:06
Autor: Max
Fot. Max
Od czwartku do soboty Karpacz zamienił się w centrum handlowo-biznesowe branży hotelarskiej. Stało się tak za sprawą VIII edycji targów hotelarskich „TUR-GASTRO-HOTEL”, które odbyły się w hotelu „Skalny”.

Trzydniowy program imprezy był bogato wypełniony wszelkiego rodzaju pokazami, prezentacjami i konkursami. Do ciekawszych wydarzeń tegorocznej edycji targów można zaliczyć konkurs „Barmańska gala TUR-GASTRO-HOTEL w kategorii freestyle”, w trakcie którego zgromadzeni goście mogli podziwiać naprawdę wielkie umiejętności czołowych polskich barmanek i barmanów, którzy popisywali się wręcz niesamowitą zręcznością i opanowaniem ruchów. Triumfatorem tych zmagań okazał się Marek Posłuszny z Bielska Białej, a drugie miejsce zajęła jedyna pani w tym towarzystwie – Sabina Ślązak-Bartczak.

Poza popisami barmanów sporo emocji wzbudziły też konkurencje kulinarne, a zwłaszcza „Prezentacja jednego talerza”. Mistrzowie kuchni przygotowali na tę okazję kapitalne kompozycje, które aż żal było jeść … :-)

Oczywiście uczestnicy targów gro czasu spędzili w kuluarach, zapoznając się z ofertami wystawców i podpisując nowe kontrakty na nowy sezon. Kolejna impreza już za rok. Miejmy nadzieję, że będzie jeszcze bardziej udana i ciekawa niż TUR-GASTRO-HOTEL 2004.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Siedem nowych zakażeń (aktualizacja)

C. Przybylski o słowach J. Łużniaka: to fałszywe i nieuczciwe

Raport starosty o koronawirusie w powiecie

To dzisiaj, a jakie jutro?

Senator o wsparciu pogotowia

Senator o "tarczy antykryzysowej"

Mieszkanka Cieplic nie żyje

Więźniowie uszyją maseczki ochronne, ale...  

Sonda

Czy wyznaczone godziny zakupów dla seniorów to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
277
Tak
49%
Nie
45%
Nie wiem
6%