MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Taneczne szaleństwo dla dzieci od poniedziałku w ODK. Trwają zapisy

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 26 lutego 2013, 11:10
Aktualizacja: 11:12
Autor: Org
Warsztaty muzyczno–taneczne „Większy kawałek słońca” odbędą się 4. marca o godz. 16.00 w Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Trzcińskiego 12 w Jeleniej Górze. Poprowadzi je Katarzyna Skibińska–Zając. Wstęp jest wolny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego trwają zapisy – w sekretariacie ODK lub pod tel. (75) 75 31 831. Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 6–12 lat.

Nauka poszczególnych tańców (cha cha, rock’and’roll, polka, samba, walc) przeplatana będzie z zabawami oraz piosenkami tanecznymi. Program zajęć ułożony jest w taki sposób, aby był bezpieczny dla dzieci. Rozpoczyna je rozgrzewka całego ciała, potem nauka prostych układów tanecznych, które połączone są z piosenką, a następnie - trudniejsza choreografia. Punktem kulminacyjnym jest nauka rock’and ‘rolla oraz brazylijskiej samby. Wyciszenie i relaks jest końcową fazą zajęć.

Prowadząca, Katarzyna Skibińska-Zając jest dyplomowaną instruktorką sportu, posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne oraz taneczną klasę „S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Od 2009 r. współwłaścicielka Studia Tańca „Sisters” we Wrocławiu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Promesa dla powiatu

Giną woreczki na psie odchody

37. MFTU rozpoczęty!

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Kasia12 27-02-2013 8:56
w ODK mieści lub mieściła się szkoła tańca. Już jej nie ma?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Turystyczna niedziela bez samochodu

Wędrówka na Grodną

Dużo drożej za śmieci

Są wykonawcy inwestycji drogowych

Wystartował „Art–Skwer”

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
654
Tak
21%
Nie
76%
Nie mam zdania
3%