MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Taneczna Gala w JCK

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 18 czerwca 2018, 6:35
Aktualizacja: Czwartek, 21 czerwca 2018, 7:38
Autor: WAC
Fot. WAC
O tym jak wiele twarzy ma taniec i jak wiele może sprawiać radości można się było przekonać podczas dwudniowej (16 i 17.06) Gali Tanecznej będącej podsumowaniem ostatniego semestru zajęć w No Name Dance Studio.

Podczas dwudniowych pokazów, które odbywały się w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury swoje umiejętności prezentowali tancerze w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Występowały formacje taneczne, duety oraz soliści przygotowani przez instruktorki z No Name Dance Studia: Joannę Karnię, Katarzynę Duzinkiewicz, Annę Żelaśkiewicz, Klaudię Rabendę i Weronikę Rabendę.

Najwięcej było tanecznego hip – hopu, ale nie zabrakło też tańca jazzowego i gimnastyki artystycznej – akrobatyki. O wysokim poziomie występujących świadczyły gromkie brawa oraz okrzyki aplauzu, które wielokrotnie rozbrzmiewały na sali.

- W naszej szkole, która mieści się przy ul. Wincentego Pola 8 w Jeleniej Górze, staramy się zarażać naszą pasją do tańca – mówi Marcelina Leśniak z No Name Dance Studia. - Do zajęć z dziećmi podchodzimy z sercem, gdyż uwielbiamy z nimi pracować. Podczas przygotowywania układów chcemy, aby dzieci nie tylko odtwarzały mechanicznie nasze ruchy, ale także by oddawały one ich charakter i emocje. Już we wrześniu zapraszamy na nowy semestr zajęć tanecznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

PKS Kamienna Góra wznawia połączenia

Nadbrzeżna gotowa

Trzeba posprzątać

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~jurek 4 18-06-2018 9:45
super impreza, brawo dzieci,młodzież,dorośli BRAWO !!!!
~brawooooo 19-06-2018 11:20
brawo! barwo!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Drastyczne billboardy

Trwa rozbudowa SOSW

Trwa przeprowadzka LGD do Kowar

Spotkania z Beatą Kempą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1199
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%