MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Talenty znów na scenie

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 16 kwietnia 2019, 12:10
Aktualizacja: Środa, 17 kwietnia 2019, 10:41
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Fot. Org
W Klubie "Kwadrat" Jeleniogórskiego Centrum Kultury odbyło się już czwarte spotkanie muzyczne utalentowanych jeleniogórzan w ramach imprezy "Mikrofon dla artystycznie uzdolnionych". Na scenie pojawiło się wielu niezwykłych ludzi, a na widowni zasiadła licznie przybyła publiczność. Tym razem nie zabrakło też gości specjalnych.

Podczas ostatniego spotkania nowo odkryte talenty podziwiali m.in. przewodniczącego Rady Miasta Wojciech Chadży czy Ewa Kusiak, babcia występującej Natalii Stich. Na estradzie wystąpił natomiast m.in. były rektor KPSW, Henryk Gradkowski, który zaśpiewał kultową piosenkę „Ta ostatnia niedziela”.

Na koncercie barwnie zaprezentował się folkowy zespół Szklarki z Piechowic. Ładnym wokalem i ambitnym repertuarem publiczność zachwyciła 13- letnia Natalia Stich. Zaśpiewała dwie piosenki, „Dłoń” oraz piosenkę „Wbrew Grawitacji”, która jest głosem potrzeb pokolenia młodzieży, wyrażania ich obaw i nadziei na przyszłość. Zachwyciła także wokalistka Halina Krakowiak.

Podobał się również wokalista Ryszard Stańko, który zaśpiewał dwie piosenki do własnego, gitarowego akompaniamentu. Oczarowali też soliści zespołu Perfectum: Alicja Mazuro, Małgorzata Mitraszewska, Anna Czajewicz, Sławomir Darul oraz Jerzy Wrona.

To było niezwykłe spotkanie, a dla nas wielki zaszczyt gościć tak znakomite osoby – podsumowuje pomysłodawczyni imprezy i prowadząca Alfreda Rękowska. - Zapraszam na kolejne spotkanie, które odbędzie się w maju. Wcześniej można zgłosić się też w każdą środę w godzinach 16.30 – 18.30, do JCK przy Placu Bankowym 28-30 na przesłuchanie – dodaje organizatorka.

Twoja reakcja na artykuł?

7
64%
Cieszy
0
0%
Dziwi
1
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
27%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Kto do Senatu?

Nagrody dla nauczycieli

Stop marginalizacji średnich miast

Komentarze (1) Dodaj komentarz

użytkownik facebook 19-04-2019 21:25
Zapraszamy na koncerty ☺

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Żelazny strażnik Teatru Naszego

Głosowisko w MDK "Muflon" – zapisy

Po festiwalu "Sztuka włókna"

Zaczytaj się z Jelonką.com

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
637
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%