MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 16 lipca
im. Marii, Mariki

Szynobusem i autobusem prosto pod skocznię

Wiadomości: REGION
Piątek, 10 grudnia 2010, 8:24
Aktualizacja: 8:25
Autor: RED
Fot. UMWD
Już w ten weekend (11 i 12 grudnia) w Harrachovie (Czechy) będzie można zobaczyć zmagania najlepszych skoczków świata. Kibice z regionu będą mogli bez problemów dojechać na zawody, bo w sobotę i w niedzielę zostaną uruchomione specjalne pociągi z Legnicy, Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby.

Wszystkie połączenia obsługiwane będą szynobusami, z których każdy zabierze nawet 300 podróżnych. Podstawione zostaną również autobusy, które będą kursować spod stacji kolejowej w Harrachovie wprost pod skocznię.

Koszt biletu na autobus to 8 koron czeskich lub 2 złote. Również w drodze powrotnej zapewnione zostaną dodatkowe połączenia, w tym specjalny, bezpośredni pociąg relacji Harrachov – Wrocław.

Zachęcamy do zakupu jednodniowych biletów Euro-Nysa w cenie 20 złotych, które pozwalają na tani dojazd i powrót z/do Jeleniej Góry, Bolesławca i Lubania Śląskiego. Bilety można kupić we wszystkich kasach Przewozów Regionalnych oraz Kolei Dolnośląskich na terenie Dolnego Śląska oraz w pociągach tych przewoźników – informuje Anna Czujko z biura prasowego urzędu marszałkowskiego.

Szczegółową informację o połączeniach można znaleźć na stronie http://www.koleje.dolnyslask.pl/aktualnosci/mistrzowska-jazda-do-harrachova/

Ogłoszenia

Czytaj również

Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Podgórzyn chce wyjść z KSWiK

Agatowe zawody wędkarskie

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~loblob 10-12-2010 8:51
to mi się podoba!
~Rübezahl 10-12-2010 9:03
Bedzie pizgało i nic z tego skakania nie byndzie
~OK. 10-12-2010 9:17
SUPERRRRR
~nemo 10-12-2010 9:33
korona czeska to 16 gr czyli nasz bilet powinien kosztowac 1,28 zł a kosztuje 2 zł - ciekawe czemu ?
~do nemo 10-12-2010 10:06
bo to pepiki ustalają przelicznik
~mim 10-12-2010 10:24
Coś pożytecznego w naszym kraju, od czasu do czasu, potrafią zrobić samorządowcy: w końcu biorą w radach i sejmiku niezłe grosiwo.
~ 10-12-2010 12:40
czeski przelicznik jak i czeski film nikt nic nie wie
~Do bani! 10-12-2010 15:17
Chętnie bym pojechał. Ale po co? Piwa napiję się przed telewizorem , oglądając jak duje na skoczni. Tam zawsze duje i zawsze konkurs jest przerywany.Założymy się?
~ 10-12-2010 17:12
A jak wyglada cena biletu na zawody ??
~hans kloss 10-12-2010 20:14
Cena biletów ; 300 koron miejsce stojące ,600 kćs siedzące ,dzieci do wzrostu 140 cm wchodzą jak to mówią czesi zdarma
~Do bani! 11-12-2010 16:57
Ja wiedziałem ,że tak będzie! Ja wiedziałem ,że tak będzie. Kurdę, nikt nie podjął zakładu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Marszałek Sejmu w Kowarach

Skażenie chemiczne lasu pod Dziwiszowem

Czyżby Andrzej Duda?

Informacja wojewody ws. koronawirusa (aktualizacja)

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
887
Tak
45%
Nie
41%
Nie wiem
13%