MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szykują się zmiany w Karkonoszach...

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 2 stycznia 2014, 13:16
Aktualizacja: 13:18
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. archiwum
Plan: uratować I–ligę dla Jeleniej Góry! Agnieszka Kret najprawdopodobniej wzmocni zespół MKS MOS Karkonoszy, który okupuje ostatnie miejsce w tabeli. To nie jedyna zmiana jaka może zajść w najbliższych dniach w klubie z SP 10.

- Chciałam grać blisko domu, w Ślęzie nie dostawałam wystarczającej ilości minut na parkiecie, a że chcę grać postanowiłam przenieść się do Jeleniej Góry. W końcu to 2 godziny od Wrocławia, a z Jelenią Górą mam dużo dobrych wspomnień, bo spędziłam tu 4 lata - powiedziała nam Agnieszka Kret.
Mierząca 186 cm wzrostu silna skrzydłowa po występach w Rzeszowie (awans do Ekstraklasy), Siedlcach i Lublinie w ostatnich latach występowała w Ślęzie Wrocław, która obecnie jest liderem I-ligi centralnej, gr.B.
- Mam nadzieję, że pomogę w utrzymaniu Karkonoszy w I-lidze - dodała 25-letnia wrocławianka.

Informację o planach sprowadzenia Agnieszki Kret potwierdził prezes klubu, Jerzy Gadzimski:
- Dopóki Agnieszka nie będzie miała zgody z poprzedniego klubu to są tylko rozmowy. Dostaliśmy kontrakt do analizy i wieczorem będziemy z nią rozmawiać. Skrzydłowa Ślęzy ma ważny kontrakt do końca kwietnia br., wrocławski klub nie wyraził zgody na rozwiązanie umowy, ale dopuszcza możliwość wypożyczenia.

- Na treningu ma być jeszcze jedna nowa zawodniczka, która nie mieści się w składzie swojego klubu, ale zobaczymy co ona potrafi przede wszystkim, bo wydanie pieniędzy na zawodniczkę, która będzie siedziała na ławce mija się z celem. Walczymy o utrzymanie i każda dobra zawodniczka jest nam niezbędna - dodał prezes Karkonoszy.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że zmiana może nastąpić również w sztabie szkoleniowym zespołu, w grę wchodzi m.in. Dariusz Tomasik związany przez lata z młodzieżowymi sekcjami Turowa Zgorzelec. Najbliższy mecz jeleniogórzanki rozegrają w niedzielę, 5. stycznia o godz. 16:00. Do hali SP 10 przy ul. Morcinka przyjedzie bezpośredni rywal Karkonoszy w walce o utrzymanie - ŁKS Łódź.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wreszcie dobra droga

Derby Sudetów dla Jeleniej Góry

Ślęza przed Wichosiem i Spartakusem

Komisja w terenie

"Grupa śmierci" Licealiady w koszykówce

Niebezpieczne wyzwania

Studium na początek

Wypadek przy baniakach  

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
307
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%