MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Szwajcarkowe granie – jutro

Wiadomości: Karpniki
Piątek, 15 lutego 2019, 9:15
Aktualizacja: Sobota, 16 lutego 2019, 6:09
Autor: WAC
Fot. organizator
Po miesięcznej przerwie już jutro (16.02) w Schronisku Szwajcarka odbędzie się kolejny koncert z cyklu „Szwajcarkowe Granie”. Tym razem zagra i zaśpiewa Robert Mazurkiewicz wraz z Przemkiem Bielawą. Początek o godz. 19.00.

Robert Mazurkiewicz jest przede wszystkim gitarzystą, ale może zagrać na wszystkim. Jest też kompozytorem, tekściarzem, realizatorem tekstu i znakomitym aranżerem. Przemysław Bielawa to gitarzysta, harmonijkarz i kompozytor. Tych dwóch panów połączyła nie tylko przyjaźń, ale i miłość do muzyki. Wspólnie stworzyli duet grający mieszankę muzyki z gatunku poezji śpiewanej, bluesa, bosanovy. Ich autorskie kompozycje do tekstów Iwony Przygody, Katarzyny Swędrowskiej czy Marka Sochackiego zyskały uznanie wśród słuchaczy.

Utworów Roberta można posłuchać m.in. na płycie "Podróż" z 2017 roku, ale najlepszym pomysłem będzie usłyszenie jej na żywo, w lutym, w Szwajcarce – mówi Krystyna Pisarska z organizującego koncert Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości. - Po koncercie zapraszamy, jak zawsze, na wspólne śpiewanki do rana. Wstęp wolny - dodaje.

Twoja reakcja na artykuł?

4
67%
Cieszy
1
17%
Dziwi
0
0%
Nudzi
1
17%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wystąpią w Piwnicy Pod Baranami

W śmieciach miasto tonie

Głosy za strajkiem?

Młodzież z Lema dzieciom

Zaczytaj się z Jelonką.com

Celtycki poranek

Jeszcze o Ptasiej

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
985
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
8%