MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sztuka radości wychodzi do ludzi

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 14 lipca 2011, 7:55
Aktualizacja: 11:53
Autor: Agrafka
Fot. Organizatorzy
Letnia wystawa stworzona przez wolontariuszy i podopiecznych Fundacji S.O.S. Codzienność zostanie otwarta 15 lipca o 10.00 w Centrum Handlowym – Echo. Prace w postaci obrazów, rzeźb oraz ręcznie robionej biżuterii można podziwiać do 17 lipca. Przy wystawie otwarty będzie także kącik dla dzieci.

Fundacja S.O.S. Codzienność chce zapoczątkować nowy sposób spędzania wolnego czasu oraz pokazać, jak ważną rolę odgrywa wspólne działanie. Fundację tworzą ludzie, którzy chcą coś zrobić dla siebie i innych. W miarę możliwości poszerzany będzie obszar, na którym będą promowane idee fundacji i realizowane projekty.

Misją Fundacji S.O.S Codzienność jest pomoc i wzajemna nauka, zaś ideą klubu – integracja społeczna ludzi z wszystkich środowisk i grup wiekowych, czyli obszerny wachlarz możliwości zastosowania swojej wiedzy, umiejętności, doświadczenia a czasem, choć może wydawać się to banalne, po prostu bycia. Bo właśnie samo bycie, pozwala na spełnianie marzeń i pasji, czasem zatraconych lub zatartych przez codzienność i ciągłe zmaganie się z problemami zwykłych dni.

- Wystawione zostaną prace, które stworzyły mamy z dziećmi oraz nasi wolontariusze. Będzie można zobaczyć zarówno obrazy wykonane techniką akrylową, rzeźby aniołów, jak i ręcznie robione kolczyki. W warsztatach prowadzonych przez nas może wziąć udział każdy, kto ma ochotę na twórcze spędzenie wolnego czasu – powiedziała Alina Boreta, prezes Fundacji S.O.S. Codzienność.

Wystawę można oglądać w godzinach pracy Centrum Handlowego – ECHO, w piątek od godziny 10.00 do 22.00, w sobotę od 8.00 do 22.00 i w niedzielę od 9.00 do 22.00.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Danuta Sadownik o uzależnieniach

Koncert Marcina Wyrostka w Jeleniej Górze (rozmowa z artystą)

Harcersko i patriotycznie

O początkach hutnictwa szkła

Na stadionie już jasno

JGJ Festiwal za nami!

Wypadek przy baniakach  

O rozpadających się górach

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
784
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%