MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sztafetowe biegi przełajowe – wyniki

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 7 października 2013, 13:40
Aktualizacja: 13:43
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W minioną środę, 2 października zawodniczki i zawodnicy z jeleniogórskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych wzięli udział w sztafetowych biegach przełajowych organizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze.

Szkoły podstawowe

Klasyfikacja drużynowa

Sztafeta dziewcząt 10x800m
1. Szkoła Podstawowa nr 15 31:10,4 50pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 11 31:23,6 45pkt
3. Szkoła Podstawowa nr 3 32:47,7 40pkt
4. Szkoła Podstawowa nr 13 33:11,5 37pkt
5. Szkoła Podstawowa nr 6 35:45,3 34pkt

Skład sztafety SP 15:
Opiekun: Dorota Skowron
Weronika Soprych, Natalia Wysocka, Aleksandra Ciepiela, Klaudia Kozłowska, Aleksandra Nakas, Barbara Krawczyk-Demczuk, Weronika Piasecka, Ewa Zacharko, Otylia Podkańska, Urszula Bujak

Klasyfikacja drużynowa

Sztafeta chłopców 10x1000m
1. Szkoła Podstawowa nr 3 41:42,50 50pkt
2. Szkoła Podstawowa nr 11 42:48,90 45pkt
3. Szkoła Podstawowa nr 6 43:15,63 40pkt
4. Szkoła Podstawowa nr 13 43:54,20 37pkt
5. Szkoła Podstawowa nr 2 44:05,30 34pkt
6. Szkoła Podstawowa nr 15 45:38,30 31pkt

Skład sztafety SP 3:
Opiekun: Renata Puluj
Michał Pakosz, Dawid Rola, Bartosz Mazur, Stanisław Kaczmarek, Patryk Panasiewicz, Maksymilian Wieczorek, Michał Cieniewski, Adrian Pomask, Marcin Jadach, Daniel Furmańczyk.

Szkoły gimnazjalne

Klasyfikacja drużynowa

Sztafeta dziewcząt 10x1000m
1. Gimnazjum nr 4 43:13 50pkt
2. Gimnazjum nr 1 43:42 45pkt
3. Gimnazjum nr 3 44:03 40pkt
4. Gimnazjum/ZSO 44:05 37pkt
5. Gimnazjum/ZSRzArt 48:10 34pkt
6. Gimnazjum nr 5 49:24 31pkt

Skład sztafety Gimnazjum nr 4:
Opiekun: Małgorzata Rybarczyk-Rokita
Natalia Hutnik, Patrycja Zwolak, Natalia Zwolak, Zuzanna Dubiel, Agnieszka Damasiewicz, Oliwia Bogacz, Agata Skowrońska, Natalia Janas, Aleksandra Jędrzejowska, Marietta Matuszak, Roksana Rudnicka

Klasyfikacja drużynowa

Sztafeta chłopców 10x1200m
1. Gimnazjum nr 4 44:34 50pkt
2. Gimnazjum nr 1 45:47 45pkt
3. Gimnazjum nr 3 47:07 40pkt
4. Gimnazjum/ZSRzArt 48:28 37pkt
5. Gimnazjum nr 5 48:41 34pkt
6. Gimnazjum/ ZSO 50:08 31pkt

Skład sztafety Gimnazjum nr 4:
Opiekun: Bartosz Królikowski
Szymon Statkowski, Paweł Habasiński, Oskar Gwizdała, Kornel Ofiarski, Jakub Matuszewski, Oskar Śniegula, Michał Krzysztofiak, Kuba Stolarski, Sylwester Wesocki, Paweł Pytel, Kamil Szaciłło-Kulikowski

Szkoły ponadgimnazjalne

Klasyfikacja drużynowa

Sztafeta dziewcząt 10x1000m
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych 41:06 50pkt
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 41:12 45pkt
3. II Liceum Ogólnokształcące 41:21 40pkt
4. Zespół Szkół Technicznych 50:55 37pkt
5. Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum 3 52:21 34pkt

Skład sztafety ZSOiT:
Opiekun: Tomasz Bałuta, Jarosław Zawiślański
Sylwia Jasińska, Barbara Barczyńska, Angelika Warzocha, Agnieszka Klimowicz, Anna Herbut, Agnieszka Myślak, Aleksandra Jaworska, Kinga Damaziak, Karolina Buraczewska, Joanna Drozd, Maksymiliana Janik

Klasyfikacja drużynowa

Sztafeta chłopców 10x1500m
1. Zespół Szkół Technicznych 44:10 50pkt
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących 1 44:50 45pkt
3. I Liceum Ogólnokształcące 45:28 40pkt
4. Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum 3 45:35 37pkt
5. Zespół Szkół Przyrodniczo-Usługowych i Bursy Szkolnej 47:50 34pkt

Skład sztafety ZST:
Opiekun: Kazimierz Hamowski
Wojciech Łozowski, Marcin Sonsala, Bartosz Nadolski, Damian Jagodziński, Mateusz Tofil, Kamil Żakowski, Bartosz Góral, Dawid Klimek, Damian Klimek, Patryk Okoniewski, Łukasz Szymański, Kamil Drąg, Dawid Nazlukhayan

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS zaprezentował kandydatów

Dobry wynik Kasi na mistrzostwach świata!

Powalczą o medale Mistrzostw Polski

Michał Skowron wygrał zawody w Czechach

KOD znowu pod sądem

Kandydaci PO

Tłumna Miedzianka Fest

Pokój ponownie rywalem Mroza

Sonda

Czy jeleniogórski SOR zasługuje na krytykę?

Oddanych
głosów
203
Tak
74%
Nie
11%
Nie wiem
15%